Новини
ДЕДЛАЙН - 1 грудня 2024 року. Свою заявку необхідно надіслати через портал SGGW
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Faculty of Electronics and Informatics, Faculty of Economics, Faculty of Business Management, Faculty of Health Care, Faculty of Agrotechnologies, Faculty of Pedagogy, Faculty of Arts and Creative Technologies, Faculty of Civil Engineering, Faculty of Design, Faculty of Technics
5.11.2024 Зустріч з Послом Аргентини в Україні: перспективи міжнародної співпраці
Пані Посол підтвердила свою готовність сприяти розбудові партнерства з одним із провідних навчальних закладів Аргентини — Університетом Буенос-Айреса
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: агрономія, харчові технології
29.10.2024 Досвід навчання за програмою Erasmus+ в університеті BOKU, Відень
Цей досвід був як особистим, так і академічним викликом, але він став одним з найбільш цікавих та збагачуючих періодів мого життя
Навчання на факультеті Big Data Analysis було цікавим і мотивуючим. Викладачі мали високий рівень володіння англійською мовою, а навчальний процес був збалансованим — достатньо складним, але захоплюючим. Якщо виникали питання, викладачі завжди були готові допомогти.
відгук студенти про початок навчання за програмою Erasmus+ у Варшавському університеті наук про життя (SGGW)
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: fisheries, forestry, agriculture, veterinary
Програма розрахована на 2 місяці навчання, академічна сфера: факультет наук про життя
Напрямок навчання студенти якого можуть взяти участь в конкурсному відборі: бізнес консалтинг
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Інженерія та архітектура, Соціальні та юридичні науки, Науки про здоров'я, Природничі науки, Мистецтво та гуманітарні науки
Літня практика у Франції стала для мене не лише важливим етапом професійного становлення, але й досвідом, який допоміг мені краще зрозуміти важливість індивідуального підходу до кожного клієнта. Цей досвід показав, що нутриціологія — це не тільки наука про їжу, але й мистецтво розуміти потреби людей, допомагати їм на шляху до здорового життя, не вдаючись до жорстких обмежень і дієт.
Всього у рейтингу більш ніж 2000 навчальних закладів із 115 країн світу, НУБіП займає 2-ге місце серед Українських університетів.
Напрямки, на які приймаються студенти: Food science, Agricultural science, Ecology, Marketing
в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH)
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі:
Біотехнологія, Цивільна інженерія, Екологічна інженерія, Охорона навколишнього середовища, Фінанси та бухгалтерський облік, Харчова наука – технології та харчування, Лісові інформаційні технології, Інформатика та економетрика, Управління, Органічне сільське господарство та виробництво продуктів харчування, Стійке садівництво, Ветеринарна медицина
ФАКУЛЬТЕТ ENSAT Національна вища школа електротехніки, електроніки, інформаційних технологій, гідравліки та телекомунікацій:
ФАКУЛЬТЕТ ENSIACET - Національна вища школа інженерів хіміко-технологічного профілю:
9.10.2024 Мрієш навчатися за обміном чи проходити стажування за кордоном?
Запрошуємо на зустріч для ознайомлення з можливостями програм мобільності та обміну студентами (ERASMUS+), програм практик 11го жовтня о 13:30 в 228 аудиторії 10 корпусу.
Напрямки, на які приймаються студенти: Food science, Agricultural science, Ecology, Marketing
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі:
IBC - Міжнародний бакалаврський курс - фокус на виноробстві, винному бізнесі, харчовій науці та інноваціях (викладається англійською мовою) , глобальний семестр - (викладається англійською мовою), інженерія - (викладається французькою мовою)
У рамках проєкту EU Green делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) взяла участь в урочистій інавгурації Варшавського університету наук про життя 2024/2025 навчального року та у міжнародній конференції «Дерева – багатофункціональний елемент екосистем» завдяки нашому спільному проєкту “UNIgreen UA 2.0 Green Campus”
Зокрема виділено: 5 стипендій у програмі Singapore International Pre-Graduate Award та 3 стипендії у програмі Singapore International Graduate Award
Напрямки студенти яких можуть взяти участь в конкурсному відборі:
- agriculture, forestry, fisheries, veterinary , interdisciplinary program (сільське, лісове, рибне господарство, ветеринарія, міждисциплінарна програма)
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Машинобудування, Харчова промисловість
До уваги студентів 2-3 курсів ОС «Бакалавр»!
Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пропонує літній семестр бакалаврської програми онлайн у галузі сільського господарства (англійською мовою).
05.09.2024 Пропонуємо науковцям долучитися до програми мікрогрантів Micro Travel Grant
З метою розширення можливостей українських науковців брати участь в академічних поїздках за кордон, у 2024 році була відкрита Micro Travel Grant Programme. Ця програма надає до 500 євро на грант, допомагаючи покрити витрати на проїзд, проживання та участь вчених, які працюють в українських університетах.
НУБІП України , кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту, в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), запрошує здобувачів вищої освіти та академічну спільноту, учасників проєктів Еразмус+, ініціативну молодь і всіх зацікавлених осіб на серію освітніх заходів (40+10+14 год)
Для участі у роботі конференції необхідно до 01.10.2024 р. заповнити анкету учасника та прикріпити тези конференції
Програма розрахована на 1 тиждень, кінцеві терміни подачі документів: 20 вересня 2024р.
26.08.2024 Міжнародне наукове стажування в Аграрному університеті у Кракові
Аграрний університет у Кракові (URK, Польща) у співпраці з Українським університетом в Європі (UUE-F, Польща) запрошує до участі у міжнародному науковому стажуванні «Сучасний догляд за тваринами: виклики для освіти та науки» (180 годин, сертифікат).
13.08.2024 Факультет аграрного менеджменту став переможцем ERASMUS +Jean Monnet Module
30 липня 2024 року Європейською Комісією було схвалено заявку кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності на участь в проєкті Еразмус+ «Модуль Жан Моне» - «Європейська зелена угода: від теорії до практики в агропродовольчому секторі України» / «European Green Deal: from theory to practice in the agri-food sector of Ukraine» 101176557 – EGDUA – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH.
09.08.2024 Mitacs Globalink Research Internship 2025 розпочато!
Студенти-фіналісти поїдуть до Канади з травня по жовтень 2025 року, де вони працюватимуть з професорами та іншими дослідниками в приймаючих університетах над спільним проєктом у сфері їхніх наукових інтересів та попереднього досвіду.
Я щаслива мати таку можливість навчатися закордоном та набувати навички, практикуватись. Дуже вдячна нашому університету, що студенти мають можливість покращувати себе та їх майбутнє використовуючи навички з будь-яких країн.
Економічний факультет Національного університету біоресурсів та природокористування України продовжує розвивати міжнародні студентські обміни та мотивувати студентів до участі у програмі Erasmus+ не зважаючи на виклики сьогодення.
2.08.2024 Однорічна стипендійна програма BAYHOST на 2024/25 н.р., Баварія
Вільна держава Баварія приймає заявки на свою однорічну стипендіальну програму для студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на 2024/25 навчальний рік через BAYHOST. Випускники з Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України мають право подати заявку.
30.07.2024 Міжнародне науково-педагогічне стажування професора кафедри готельно-ресторанної справи та туризму Марини Сердюк у рамках програми Erasmus+
З 06 по 20 липня професорка кафедри готельно-ресторанної справи та туризму ННІ неперервної освіти та туризму Марина Сердюк відвідала Швецію в рамках програми міжнародної кредитної мобільності ERASMUS+ Staff Teaching Mobility.
У стажуванні можуть взяти участь українці, які навчаються на 3-му або 4-му курсі бакалаврату денної форми навчання.
Після успішного закінчення 3 курсу я взяла участь у конкурсному відборі та отримала стипендію на навчання в рамках Erasmus+ у Варшавському університеті природничих наук (SGGW). Це незабутній досвід, який збагатив мене знаннями, новими друзями та цінними спогадами.
В рамках академічної мобільності та програмою Erasmus+ з 1 січня по 12 березня 2024 року студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України проходили навчання з двох дисциплін на базі Університету Вагенінген (Нідерланди).
Метою спеціальної програми обміну студентами Токійського університету сільського господарства (Tokyo NODAI) є розвиток талантів, які хочуть отримати ступінь магістра або доктора філософії в Tokyo NODAI (на час вступу у вас уже має бути диплом бакалавра бао диплом магістра).
19.06.2024 НУБіП України у світовому рейтингу університетів – QS World University Rankings 2025
В останньому рейтингу QS World university ranking 2025 висвітленому на сайті TopUniversities.com, університет займає 1401+ місце.
18.06.2024 Вебінар ICA-Edu 2024 № 2: Компетенції зі штучного інтелекту у вищій освіті
Підготовка студентів до ери ШІ: інтеграція фундаментальних інструментів і навичок ШІ в навчальні програми академічної освіти, який відбудеться у вівторок 25 червня 2024 року з 13.00 до 14.00 за центральноєвропейським часом
Напрямки, на які приймаються студенти: Food science, Agricultural science, Ecology
20.05.2024 День Варшавського університету наук про життя
Цього року на запрошення ректора SGGW до святкування 22-го святкування Днів Університету завітав проректор Сергій КВАША.
14 травня 2024 року у Вінницькому національному аграрному університеті проходив тренінг для викладачів аграрних коледжів, проекту DAAD project no. 57649162 «Digit 3: Data collection and digitalisation with a focus on University Colleges in 2024», учасником якого є НУбіП України (координатор - Наталія Коваленко).
Розробку та консультації по курсах забезпечували: координатор проєкту, д.е.н., член-кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Шинкарук, учасники проєкту, д.е.н. професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Марина Деліні та д.е.н. професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Емілія Прушківська.
В рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), відбувся візит робочої групи проєкту до Берлінського Університету імені Гумбольдта.
Напрямки студенти яких можуть взяти участь в конкурсному відборі: Veterinary medicine, Food processing, Agriculture, Environmental sciences, Biological and related sciences, Social and behavioral sciences.
До уваги студентів бакалаврату 4-го року навчання та магістрів усіх факультетів, які хочуть взяти участь у відборі на проходження навчання у 2024 р. в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Науковий тур був із 15 по 26 квітня 2024 року та передбачав відвідування двох заходів європейського масштабу (наказ про відрядження від 01.04.2024 р. № 86 «в») – EGU General Assembly в місті Відень, Австрія (15-19 квітня) та ISIMIP/PROCLIAS workshop на базі Потсдамського інституту досліджень впливу клімату – PIK, Німеччина (22-26 квітня).
Напрямок навчання студенти якого можуть взяти участь в конкурсному відборі: бізнес консалтинг
29.04.2024 Новітні технології в агрономії
У рамках Спільної українсько-японської співпраці з питань стратегії відновлення сільського господарства України був підписаний Меморандум щодо співпраці Національного університету біоресурсів і природокористування України з компанією «Меbiol Incorporated», Японія та компанією «Natural Fertilisers Limited», Ірландія.
29.04.2024 Ph.D. Запрошуємо на очне стажування аспірантів та випускників аспірантури
Запрошуємо пройти міжнародне стажування за програмою Natolin Fellowship Program талановитих та вмотивованих науковців, що зацікавлені питаннями європейської інтеграції України з бажанням долучитися до цього процесу, готових вчитися та розвиватися у своїй галузі.
Для студентів НУБіП України відкривається можливість взяти участь у навчанні онлайн на віртуальному семестрі в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) як студента за обміном.
Напрямок студенти яких можуть взяти участь в конкурсному відборі: veterinary
19.04.2024 Стипендії уряду Франції
Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні оголошує конкурс стипендій для підтримки університетської мобільності на рівні 2го курсу Магістратури до закладів вищої освіти Франції.
15.04.2024 Оголошується відбір на участь у літній школі "UNIgreenUA Summer Festival" в SGGW (Польща)
оголошується відбір на участь у літній школі UNIgreen, яка відбуватиметься у Варшавському університеті наук про життя з 14 по 18 травня. Участь у літній школи супроводжується грантом.
05.04.2024 Уряд вніс зміни до правил перетину кордону студентами денної форми навчання
2 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України».
Заявка повинна бути подана безпосередньо в агентство, за наданим посиланням
Університет має 3 доступних факультети (школи), до кожного з них відбувається окремий відбір.
Напрямки студенти яких можуть взяти участь в конкурсному відборі: - agriculture, forestry, fisheries, veterinary , interdisciplinary program
(сільське, лісове, рибне господарство, ветеринарія, міждисциплінарна програма)
29.03.2024 Розширюємо співпрацю з Берлінським університетом прикладних наук і технологій
З 18 по 26 березня відбувся візит декана факультету інформаційних технологій Олени Глазунової, професорів кафедри автоматики та робото технічних систем Ігоря Болбота та Наталії Заєць до Берлінського університету прикладних наук і технологій.
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Тваринництво та Виноробство
Я щаслива мати таку можливість навчатися закордоном та набувати навички, практикуватись. Дуже вдячна нашому університету, що студенти мають можливість покращувати себе та їх майбутнє використовуючи навички з будь-яких країн.
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: fisheries, forestry, agriculture, veterinary
Перелік напрямків на які приймаються студенти дивіться в оголошенні
Оголошується відбір на навчання на наступний семестр по програмі обміну Erasmus + на 1 семестр 2024/2025 навчального року до Варшавського університету наук про життя - SGGW (Варшава, Польща)
12.03.2024 Ірина Мазур: НУБіП відкрив мені дійсно різноманітні можливості для розвитку
Четвертокурсниця факультету аграрного менеджменту Ірина Мазур опановує спеціальність «Аграрний менеджмент». І твердо переконана, що зайвих знань не буває, тож не лише вчиться на відмінно, а й вільно розмовляє англійською, трошки гірше – німецькою, а кілька років тому за програмою Ерасмус+ ще й вивчала міжнародний винний бізнес в Університеті Гайсенхайм (Німеччина)
З 5 по 7 березня 2024 року, доцент кафедри лісівництва Олександр Сошенський брав участь у пленарному засіданні наукового консорціуму в межах програми ГОРИЗОНТ-2020, метою діяльності якого є розробка науково-обґрунтованої інтегрованої стратегії оцінки ризиків лісових пожеж, створення ефективних методів зменшення ризиків пожеж та адаптації стратегій управління до майбутніх кліматичних та соціально-економічних змін.
Програма мобільності надає неймовірні можливості навчання в европейських країнах, теоретичний та практичний досвід в сучасних лабораторіях, нові знайомства й друзі, можливість дізнатися культуру та звичаї іншої країни.
05.03.2024 Звіряємо годинники з партнерським Університетом прикладних наук Вайєнштефан Тріздорф
Університет прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф у співпраці з університетами-партнерами Східної Європи та Центральної Азії проводить конференцію ректорів на тему «Обмін інформацією та подальші цілі майбутнього розвитку співпраці» в Тріздорфі.
У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Університетом Lleida (Іспанія) оголошується відбір студентів для навчання на наступний навчальний семестр.
Подавати заявки можуть студенти та молоді дослідники всіх навчальних дисциплін з попереднім знанням німецької мови не менше B1
Під час зустрічі студенти були ознайомлені з тими програмами та можливостями, які доступні для них на даний час, також проконсультовані щодо правильної подачі документів для різних програм навчання чи практик. Також до зустрічі долучилась Vira Wannepain представник Вищої школи сільського господарства м.Ліль (Франція).
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Інженерія та архітектура, Соціальні та юридичні науки, Науки про здоров'я, Природничі науки, Мистецтво та гуманітарні науки
Напрямки, на які приймаються студенти: Food science, Agricultural science, Ecology
6.02.2024 Мрієш навчатися за обміном чи проходити стажування за кордоном?
Запрошуємо тебе на зустріч для ознайомлення з можливостями програм мобільності та обміну студентами (ERASMUS+), програм практик!
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Інженерія та архітектура, Соціальні та юридичні науки,
Науки про здоров'я, Природничі науки, Мистецтво та гуманітарні науки
Можливість отримати подвійний диплом та навчатись за кордоном була однією із вагомих причин, що вплинуло на моє рішення вступати саме в НУБіП України, ділиться враженнями студентка магістратури ОП «Нутріціологія», Вероніка ЛОСЬ.
Завдяки активній комунікації з міжнародним відділом факультету та університету, я дізналась про додатковий відбір до Вищої школи сільського господарства та природничих наук (Junia, ISA у м. Лілль, Франція) та вже за місяць після вступу збирала речі і починала новий рік у новій країні.
Мій Варшавський етап навчання у рамках програми Erasmus+ виявився захопливим подорожжю, що розширило не лише мої знання, а й мій світогляд. Однією з головних цінностей цього досвіду стали нові знайомства з представниками різних країн, які виявилися не лише колегами по навчанню, але й справжніми друзями.
В університеті я дізналася про програму "Erasmus+", яка дозволяє здобувати нові знання та навички в університетах, які є партнерськими, а також подорожувати і розширювати своє коло спілкування. Звичайно, я прагнула мати такий досвід
Щоб підтримати українських студентів і науковців у цей важкий воєнний час, Університет штату Пенсильванія (або скорочено Penn State) і Дорадчий Офіс при Університеті (Penn State Extension) раді запропонувати онлайн-курс «Написання грантів: як знайти кошти та написати виграшну пропозицію» БЕЗКОШТОВНО для перших 1000 зареєстрованих учасників з наших університетів-партнерів в Україні!
У рамках співпраці із Університетом Рідінґа (Велика Британія) у середу, 29 листопада було проведено вебінар за напрямком кластеру Soil Sciences. Мета вебінару - представлення своїх наукових здобутків та напрямів досліджень, пошук спільних наукових інтересів для взаємовигідної наукової та навчальної співпраці.
детальніше про напрямки навчання дивіться в оголошенні
детальніше про напрямки навчання дивіться в оголошенні
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Faculty of Agriculture, Faculty of Veterinary Medicine
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: сільськогосподарські науки, лісове господарство, технологія деревини та натурального волокна, ландшафтне планування та ландшафтна архітектура, харчова та біотехнологія, екологічна інженерія, управління природокористуванням та біоресурсами
Напрямок навчання студенти якого можуть взяти участь в конкурсному відборі - будівництво, інженерія.
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Electricity and energy, Mechanics and metal trades, Electronics and automation
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі:
Економіка; Менеджмент; Сільське господарство; Лісівництво; Харчові технології
У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Університетом Lleida (Іспанія) оголошується відбір студентів для навчання на наступний навчальний семестр.
Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пропонує літній семестр бакалаврської програми онлайн у галузі сільського господарства (англійською мовою), 22 квітня - 12 липня 2023 року. Навчальна програма націлена на студентів бакалаврату в галузі сільського господарства, харчових технологій, аграрного виробництва та суміжних напрямків.
12.10.2023 Про візит до SUP’BIOTECH у рамках проєкту UNIgreen
З 02 по 06 жовтня 2023 року в рамках Європейського альянсу проєкту UNIgreen представники НУБіП України пройшли стажування в SUP’BIOTECH (Франція).
У рамках діяльності проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» у співпраці з Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з 23 жовтня по 1 грудня 2023 року буде проведено онлайн-курс «Прикладна міжнародна аграрна торгівля: підходи, моделі та методи».
В лютому 2024 р. відбудеться відбір на проходження практичного навчального семестру (з можливістю майбутнього навчання) в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
2.10.2023 Стипендіальна програма Словацької Республіки
В рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендії на навчання, дослідницьке, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023-2024 академічного року. Останній термін подання заявок: 31 жовтня 2023 року до 16:00.
Стартував проєкт підтримки співпраці між Варшавським університетом наук про життя та українськими установами-партнерами UNIgreen-UA.
22.09.2023 Літня школа «Sustainable State of Nature»
11-16 вересня відбулася програма літньої школи «Sustainable State of Nature» у м.Вроцлав, Польща.
Прогягом 3-х днів, заплановано: Обговорення та затвердження прийняття нових членів асоціації; лекція від професора Анджея Сехмана, на тему: «Шлях до кращого майбутнього у ЗВО»; оновлення складу редакційної колегії журналу Visegrad Journal on Bioeconomy and Sustainable Development та низка інших заходівта лекцій спрямована на інтенсифікацію співпраці між представниками Вишеградської асоціації університетів.
Метою спеціальної програми обміну студентами Токійського університету сільського господарства (Tokyo NODAI) є розвиток талантів, які хочуть отримати ступінь магістра або доктора філософії в Tokyo NODAI (на час вступу у вас уже має бути диплом бакалавра бао диплом магістра)
29.08.2023 Мрієш навчатися за обміном чи проходити стажування за кордоном?
Якщо ти студент, який хоче від цього життя взяти максимум, знаєш іноземну мову на достатньому для навчання рівні(або маєш бажання вивчити іноземну мову), хочеш спробувати свої сили в університетах інших країн, але маючи це все ти не знаєш що робити далі? Все це може стати реальністю і ми розповімо тобі як саме, все це можна втілити в життя!
Кандидатам з України на 2024-2025 академічний рік пропонується 20 стипендій.
Свою заявку необхідно надіслати до 31 липня 2023 року
Стипендія призначена для фінансування денного навчання (бакалавр, магістр, доктор філософії)
Заняття проводяться англійською мовою, академічна сфера: Факультет наук про життя
19.07.2023 Літня школа «Sustainable State of Nature» у м.Вроцлав, Польща
Запрошуємо студентів взяти участь літній школі «Sustainable State of Nature» у м.Вроцлав, Польща. Це цікава пропозиція пізнавати природу за допомогою найсучасніших технологій (зокрема, дронів).
27.06.2023 Набір на виробничу практику для дівчат на грибну ферму
Період практики: 31.08-19.11.2023
Ця програма надає часткові та повні стипендії студентам, які бажають пройти семестр навчання за обміном у найкращих німецьких університетах.
Кінцевий термін подачі документів:: 29 червня 2023 року
Кінцевий термін подачі документів: 30.06.2023
Кінцевий термін подачі документів: 19.06.2023
Вроцлавський університет наук про навколишнє середовище та життя в рамках Альянсу університетів EU GREEN організовує змішану інтенсивну програму, відкриту для всіх студентів університетів-партнерів EU GREEN.
Напрямки, на які приймаються студенти: Food science, Agricultural science, Environmental science
Під час вебінару Великої Хартії Університетів 4 травня 2023 року започаткували Конкурс студентських есе, відкритий для зареєстрованих студентів з будь-якого університету та будь-якої країни.
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Сільське господарство; Лісівництво; Ветеринарія; Агрономія; Харчові технології
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Економіка; Менеджмент; Сільське господарство; Лісівництво; Харчові технології
Цього року Літня школа SAS проходитиме в очній формі з 30 липня по 19 серпня 2023 р.. та в дистанційній формі з 31 липня по 12 серпня 2023 р. Програма включатиме мовні курси та традиційний блок лекцій.
3.05.2023 Надання стипендій Уряду Словацької Республіки в рамках офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) на навчання в 2023/2024 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки
Заявники на отримання стипендії Уряду СР можуть надсилати свої електронні заявки починаючи з 24.03.2023 року. Матеріали, надані в письмовій формі, які не були зареєстровані електронною формою, до розгляду не прийматимуться. Останній день електронної реєстрації та надіслання заявок з необхідними документами 30.05.2023 року.
26.04.2023 Міжнародна літня школа зі сталого розвитку 2023 у Вайден-ін-дер-Оберпфальц, Німеччина
Якщо ти студент-бакалавр, зацікавлений у сталому розвитку? Тоді приєднуйся до Міжнародної літньої школи сталого розвитку 2023!
Зауважте, що цей конкурс не пов’язаний з Erasmus+ або будь-якими іншими нашими угодами. Студенти мають подати заявку безпосередньо за наданим посиланням.
13 квітня відбулася онлайн зустріч студентів, аспірантів та викладачів НУБіП України з пані доктором Оксаною Швайкою з Національного академічного контактного центру (DAAD) для України.
7.04.2023 Запрошуємо доєднатись до онлайн-презентації про навчання та дослідження в Німеччині
До уваги всіх студентів, аспірантів та викладачів, запрошуємо вас приєднатись до онлайн-презентації про навчання та дослідження в Німеччині, яку буде проводити DAAD (зареєстрована спілка Німецька служба академічних обмінів).
7.04.2023 Мрієш навчатися за обміном чи проходити стажування за кордоном?
Запрошуємо тебе на зустріч для знайомлення з можливостями програм мобільності та обміну студентами (ERASMUS+) а також програм практик, де ми обговоримо всі найважливіші питання.
Запрошуємо взяти участь у літній школі “The European Union, the United Nations and Global Governance”, яка пройде 12-23 червня 2023 р. в межах проєкту Еразмус+ Жан Моне в м. Гаага та м. Брюссель.
6.04.2023 Додаткові можливості для українських ЗВО від Finnish National Agency for Education
Finnish National Agency for Education відкрило окремий конкурс , який спрямований на підтримку співпраці з українськими закладми вищої освіти з акцентом на потребах українського сектору вищої освіти у зміцненні академічної співпраці та розвитку потенціалу.
Напрямки, на які приймаються студенти: Food science, Agricultural science, Environmental science
Сьогодні Європейська Комісія розпочала найбільші публічні консультації щодо минулого, теперішнього та майбутнього науково-дослідницьких та інноваційних програм ЄС "Горизонт" на 2014-2027 роки.
14.02.2023 Щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2024-2025 академічний рік
Програма імені Фулбрайта в Україні / Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2024–2025 академічний рік.
За інформацією Міністерства закордонних справ України, за ініціативи Європейського Союзу та підтримки Уряду Грузії і Фонду міжнародного бакалаврату (International Baccalaureate) оголошено про нову стипендіальну програму. Європейської школи Східного партнерства на 2023/2024 навчальний рік.
Стипендії Інституту європейських, російських та євразійських досліджень (The Institute lor European, Russian, and Eurasian Studies, далі - IERES) Університету Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон, США) надаватимуться українським науковцям за трьома напрямами.
НУБІП України оголошує конкурс для здобувачів освіти рівня “Магістр” для виконання кваліфікаційної (магістерської) роботи у рамках проєкту HORIZON EUROPE, ECOTWINS «Розвиток дослідницького потенціалу та підвищення кваліфікації і навичок групи дослідників НУБіП України з агроекологічної інтенсифікації галузі рослинництва»
Корейська наукова академія Корейського науково-технологічного інституту у м. Пусан (Республіка Корея) повідомила про можливість отримати студентами першого курсу з математики та природничих наук стипендію на 2024 рік.
Протягом багатьох років Національний університет біоресурсів і природокористування України співпрацює з проєктом «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД), що здійснює консультаційну діяльність з питань аграрної політики, зокрема розвитку сільського господарства та сільської місцевості, ґрунтуючись на інформації про європейський досвід з розробки рамкових аграрно-політичних умов, а також з організації та діяльності відповідних установ.
Доступні напрямки університету для магістерської програми: логістика в туризмі, туризм (за сферами діяльності), музеєзнавство, управління культурною спадщиною, креативна індустрія, археологія.
Мені пощастило відчути це все завдяки участі у програмі Erasmus +. Я семестр вчитатись у Вищій школі екології та менеджменту у Варшаві.
Майже кожен студент хоч раз чув про таку програму, як Erasmus+ і задавався питанням що це взагалі таке. Так ось, сьогодні я б хотіла розповісти детальніше про цю програму спираючись на власний досвід.
Програма Erasmus+ дає купу можливостей для студента. Під час навчання ми можете подорожувати та вчитися. Ви отримуєте новий досвід та спогади. Можете познайомитися з студентами інших країн та дізнатися про навчання там трохи більше.
25.11.2022 Оголошення про конкурси Програми ЄС Еразмус+ 2023 р. – опубліковано!
Запрошуємо знайомитись з документацією та деталями. Публікація самих конкурсів за напрямками очікується вже зовсім скоро!
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Економіка, Менеджмент, Сільське господарство, Лісівництво, Харчові технології
Напрямок навчання студенти якого можуть взяти участь у конкурсному відборі - будівництво та цивільна інженерія
Напрямок навчання студенти якого можуть взяти участь у конкурсному відборі - будівництво, інженерія.
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Electricity and energy, Mechanics and metal trades, Electronics and automation
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Сільське господарство, лісівництво, ветеринарія, агрономія, харчові технології
Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пропонує літній семестр бакалаврської програми онлайн у галузі сільського господарства (англійською мовою), 15 квітня - 15 липня 2023 року. Навчальна програма націлена на студентів бакалаврату в галузі сільського господарства, харчових технологій, аграрного виробництва та суміжних напрямків.
У рамках виконання програми розвитку Університету «Голосіївська ініціатива-2025» науковцями факультету тваринництва та водних біоресурсів у лютому 2022 року було подано черговий проєкт за програмою Erasmus + «Sustainable Liverstock Production and Animal Welfare».
Навіть під час війни не зупинялася робота над отриманням гранту ERASMUS-EDU-2022-CB-VET у сфері професійної освіти для підготовки фахівців із використанням екологічної та «розумної» енергії в будівлях (Vocational Education and Training For Green and Smart Energy in Buildings).
28 жовтня відбулась онлайн зустріч зі студентами університету для ознайомлення з можливостями програм мобільності та обміну (ERASMUS+), а хто не зміг бути присутнім на цій зустрічі – ми зберегли запис, тому всі охочі можуть переглянути відео версію та прослухати всю інформацію.
Програма/курс пропонує учасникам спеціальні навчальні програми з японського досвіду розвитку (JICA-DSP) та стажування, все що необхідно, для отримання ступеня магістра або доктора філософії.
Стипендіальна програма “Global Democracy Ambassador Scholarship” надасть можливість десятці українських студентів та студенток отримати стипендію для навчання в освітньому закладі в США під час весняного та/або літнього семестру 2023 року.
В лютому 2023 р. відбудеться відбір на проходження практичного навчального семестру (з можливістю майбутнього навчання) в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
17.10.2022 Однорічна стипендіальна програма BAYHOST на 2023/24 н.р., Баварія
Вільна держава Баварія приймає заявки на свою однорічну стипендіальну програму для студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на 2023/24 навчальний рік через BAYHOST. Випускники з Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України мають право подати заявку.
Напрямки, на які приймаються студенти: Agriculture, Food science, Environment
11.10.2022 Стипендії для навчання в м. Кванджу (Республіка Корея)
Інститут науки і технологій м. Кванджу (Республіка Корея) оголосив про державну стипендію для студентів з України на весняний семестр 2023 р. з можливістю отримати ступінь магістра або доктора філософії.Сербська сторона запропонувала українським студентам 8 державних стипендій на навчання за будь-якою спеціальністю будь-якого університету Сербії на вибір кандидата.
14.09.2022 Безкоштовне стажування для студентів аграрних університетів у Канаді
Дослідницька група з біології рослин, розташована в Університеті Квебеку в Труа-Рів’єрі (Канада), запрошує українських студентів на ступінь магістра або доктора філософії, щоб допомогти їм продовжити дослідницький проект у поточній ситуації.
Організація запрошує студентів 3-го курсу денної форми навчання українських університетів різних освітніх спеціальностей (інженерні, технічні, математичні, гуманітарні та соціальні науки) взяти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, що триватиме 12 тижнів у одному з канадських університетів.
08.09.2022 Стипендії Chevening від уряду Великої Британії
Chevening – це глобальна програма стипендій уряду Великої Британії, яка надає фінансування на магістерську освіту (як правило, на однорічних магістерських програмах, а також MBA)
Звертаємо увагу, що ця інформація буде постійно оновлюватись відповідно до ситуації в Україні. Запрошуємо звертатись до Національного Еразмус+ офісу в Україні за деталями
19.08.2022 Вебінар тему Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі»
Мета вебінару - представити відкриті та очікувані конкурси підпрограми Дії Марії Склодовської-Кюрі, показати синергію підпрограми з іншими складовими компонентами програми Горизонт Європа та обговорити основні аспекти участі українських організацій у цих конкурсах.
Метою спеціальної програми обміну студентами Токійського університету сільського господарства (Tokyo NODAI) є розвиток талантів, які мають ступінь доктора філософії в Tokyo NODAI
Викладання дисциплін за спрямуваннями: Комп'ютерна інженерія, Електроніка та інженерні комунікації, Цивільна інженерія, Екологічна інженерія, Техніка управління та автоматизації
до участі в конкурсі запрошуються студенти спеціальності будівництво
запрошують всіх українських науковців представити свої теми досліджень у коротких доповідях
02.08.2022 Нова стипендіальна програма NCN для українських студентів і науковців-початківців
Проєкт надає можливість продовження навчання, підготовки магістерської чи докторської дисертації, впровадження інших форм навчання в польських наукових установах. Бюджет програми становить 1,2 млн злотих.
01.08.2022 Оголошується конкурс на 6 стипендій від Регіону Пулья та Університету у м.Фоджа (Італія)
Ініціатива спрямована на гарантування фундаментального права на освіту під час надзвичайної фази, пов’язаної з поточною міжнародною кризою, і спрямована на студентів, які мають намір провести певний період навчання, відвідавши один або кілька окремих курсів в Університеті м.Фоджа
Напрямки, на які приймаються студенти: Mechanics and metal trades, Food Engineering
Навчання відбуватиметься на факультеті промислового та цивільного будівництва Краківського технологічного університету
1.07.2022 Як програма Erasmus+ може змінити ваше життя
Кожен ранок ти прокидаєшся зі стрімким бажанням йти на пари. Тебе ніхто не змушує навчатись, здавати роботи, а, що найголовніше, ти хочеш робити це сам і бути найкращим у всьому.
International Excellence Scholarship Program (IES) — це стипендіальна програма, яка дає змогу мотивованим студентам усіх галузей навчання зі Східної та Південно-Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії з оцінками вище середнього провести семестр за кордоном у Берліні.
Національна Accademia dei Lincei опублікувала 10 стипендій для українських вчених та дослідників у наукових та гуманітарних дисциплінах на період дослідження в Італії. Дедлайн: 15 вересня
Напрямки, на які приймаються студенти: Компютерні науки, Кібербезпека, Компютерна інженерія
4.06.2022 Університет Вітовта Великого запрошує українських студентів пройти стажування Erasmus+
Тривалість стажування: 2 місяці, з можливістю продовження без стипендії.
Інститут розвитку сільського господарства ім. Лейбніца в країнах з перехідною економікою (IAMO), науково-дослідний інститут економіки сільського господарства, розташований у Галле (Заале), в Німеччині, оголошує відкритими заявки на отримання стипендій для українських дослідників у галузі економіки сільського господарства на період фінансування до 6 місяців.
Варшавський університету наук про життя - SGGW запрошує взяти участь у програмі - PROM.
Напрямки студенти яких можуть взяти участь в конкурсному відборі: agriculture, forestry, fisheries, veterinary , interdisciplinary program
До Участі в конкурсі запрошуються студенти за спеціальністю : «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька», освітньо-професійною програмою «Німецька мова та друга іноземна».
16.05.2022 Грант на навчання в Казахстані
Університет КІМЕП (м. Алмати, Казахстан) пропонує безкоштовне навчання громадянам України, які були вимушені покинути Батьківщину у зв’язку з повномасштабною агресією росії проти України.
Стипендія включає плату за навчання, проживання та харчування. Майбутні студенти з України (студенти, а також випускники середніх шкіл) зі знанням німецької мови не нижче рівня A2 можуть подати заявку на стипендію на літній курс BAYHOST.
Програма імені Фулбрайта, попри трагічні події російсько-української війни, підтверджує свою присутність в Україні, продовжує діяльність та приймає заявки від українських конкурсантів на здобуття стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень у США!
Департамент суспільних наук запрошує постраждалих від війни українських науковців на піврічне перебування до Німеччини. Відділ дає їм можливість спокійно продовжувати роботу.
27.04.2022 Університет Цукуба (Японія) оголошує про прийом студентів з України
Внаслідок вторгнення російських військ на територію України, в Україні продовжується кризова ситуація. Для тих студентів, які люблять навчання та поважають свободу, університет Цукуба гарантує місце для навчання та дослідження.
Подача заявок на участь у стипендійній програмі для українських громадян на 2022/2023 навчальний рік відкрита.
11.04.2022 Пропозиції Королівського хімічного товариства (Велика Британія)
Враховуючи величезні загрози та виклики, з якими ви стикаєтесь, ви можете бути переміщені з вашого дому чи роботи, і продовження ваших досліджень у даний час може бути не пріоритетом чи навіть неможливим
Хочемо зосередити вагу увагу на Вільнюському університеті прикладних наук (VIKO)
мобільність у весняному семестрі 2022, термін подачі заявок – до 21.04.2022.
Напрямки, на які приймаються студенти: Food Science, Agricultural Science, Environment (Sustainable Management of Pollution), Agricultural economics and Marketing
Зважаючи на війну росії проти України, деякі університети партнери запропонували стипендіальні програми навчання для студентів НУБіП України на весняний семестр. Умови стипендії в кожному університеті індивідуальні.
28.03.2022 Пропозиції грантових програм для наукових співробітників
Цільовою групою є випускники, які живуть або навчаються в Україні і мають ступінь магістра або аспіранти. Обов’язковою умовою для участі є хороше володіння англійською та / або німецькою мовами.
15.03.2022 Оголошується відбір на стипендіальну програму Banach (Польща)
Польське національне агентство з академічних обмінів (NAWA) у співпраці з Міністерством закордонних справ оголосило конкурс на участь у програмі стипендій Банаха. Метою Програми є сприяння соціально-економічному прогресу країн, що розвиваються, шляхом підвищення рівня знань та освіти їх громадян.
Якщо ви раніше навчалися в Україні і зараз змушені залишити свою країну, у вас є можливість закінчити семестр у нас в Університеті прикладних наук Вайенштефан-Трісдорф.
06.02.2022 Магістерська програма у Бельгії
Університет UCLouvain, завдяки своєму досвіду в галузі природничих наук і пивоваріння, пропонує студентам набути міцного міждисциплінарного досвіду через додатковий магістерський курс в галузі пивоварної техніки.
Повторно оголшується набір для студентів (бакалаврів) на мобільність у весняному семестрі 2022, термін подачі заявок – до 25.01.2022.
Метою PROM є участь у коротких формах навчання, таких як: стажування, конференції, зимова чи літня школи, організовані WULS-SGGW. Витрати на проїзд, витрати на проживання (і оплату участі в конференції) покриваються з бюджету програми.
10.01.2022 Join the Global Learning in Agriculture Community!
Спільнота «Глобальне навчання в сільському господарстві» (GLAG) — це інноваційний простір для професійного розвитку, який об’єднує різноманітну аудиторію освітян навколо глобального сільського господарства та продовольчої безпеки.
Напрямок якого студенти можуть взяти учать в конкурсному відборі: Ветеринарна медицина
24 листопада 2021 р. Європейська Комісія оголосила новий конкурс Програми Еразмус+ на 2022 рік, прийнявши Щорічну Програму – Annual Work Programme 2022. Завдяки збільшеному бюджету в майже 3,9 мільярда євро на наступний рік, Еразмус+ продовжить надавати можливості для обмінів на навчання та практики, стажування та викладання, створення проєктів транскордонного співробітництва у сферах освіти та професійного розвитку, молоді та спорту.
29.11.2021 Оголошується відбір на навчання по програмі обміну Erasmus + на 2021-2022 навчальний рік до Університету імені Джелала Байара
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі:: Electricity and energy, Mechanics and metal trades, Electronics and automation
Спеціальність студенти якої можуть взяти участь в конкурсному відборі: Agriculture
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Сільське господарство, лісівництво, ветеринарія, агрономія, харчові технології
Напрямки які можуть взяти учать в конкурсному відборі: сільське господарство, біологія, екологія, лісове господарство
Напрям навчання який може взяти учать в конкурсному відборі: будівництво
SGGW запрошує взяти участь у програмі мобільності ERASMUS+ (весняний семестр 2022) НПП та Студентів (бакалаврів)
01.11.2021 Однорічна стипендійна програма BAYHOST на 2022/23 н.р., Баварія
Вільна держава Баварія приймає заявки на свою однорічну стипендіальну програму для студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на 2022/23 навчальний рік через BAYHOST.
«Інституційний вимір системи вищої освіти за європейськими стандартами» 22 листопада – 22 грудня 2021
До участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, які мають або здобувають освіту в галузі природничих наук. Стажування проходитиме онлайн на базі платформи Zoom
До уваги студентів ОС "Бакалавр" 4-го року навчання та ОС "Магістр” усіх факультетів, які хочуть взяти участь у відборі на проходження навчання у 2022 р. в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Програма покриває дві подорожі до Генту та стипендію під час перебування там.
27.09.2021 Набір на стипендію Chevening вже відкрито
Chevening – можливість для всіх амбітних людей, які хотіли б отримати стипендію на ступінь магістра у Великій Британії. Нам цікаві представники різних спеціальностей і ми не ставимо обмежень на вік кандидатів.
24.09.2021 Студентки поділились своїм досвідом про проходження конкурсу на навчання у ISA de Lille
Ніколи не забуду момент, коли їдучи з Києва до мого рідного міста у машині з батьками я відкрила електронну поштову скриньку та побачила лист із закріпленою темою “Congradulations!”.
23.09.2021 Плануємо успішний навчальний рік з французьким акцентом
Зараз на передодні старту нового навчального року, ми активно плануємо наш графік роботи у нашому та французькому університеті для реалізації нових успішних навчальних і наукових проектів!
Студенти НУБіП України мають багато шансів щоб навчатись паралельно в кращих університетах Європи, одним із варіантів є Шведський університет сільськогосподарських наук.
Мені дуже подобається навчатися і подорожувати. Комусь лок-даун дав нові можливості для реалізації своїх планів, комусь «підрізав крила», а мені просто дав можливість переосмислити своє життя та майбутнє.
14.09.2021 Триває приймання заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендії імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2022-2023
Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.
Відповідно до результатів конкурсів Еразмус+ напряму International Credit Mobility (ICM) з 2014-2020 рр., наш заклад увійшов в ТОП-25 закладів вищої освіти України за кількістю таких проєктів.
27.08.2021 Постдокторські стипендії програми Марії Склодовської-Кюрі
Чудова можливість для науковців з докторським ступенем (кандидит наук) поїхати за кордон для професійного зростання. Ви проведете дослідження разом з партнерською організацією з однієї з 44 країн-учасниць Horizon Europe.
09.08.2021 Літня онлайн школа "Гірські екосистеми та управління ресурсами"
Щоб розширити можливості майбутніх лідерів (дослідників, студентів, практиків та науковців), ми оголошуємо про відкриття реєстрації на 10-денну міжнародну програму, а саме FSc MER 2021 або «Літня польова школа [онлайн] з гірських екосистем та управління ресурсами», яка відбудеться 19–28 вересня 2021
03.08.2021 Я мріяла про Європейський диплом ще з дитинства
Мене звати Саша і я студентка факультету тваринництва та водних біоресурсів. Я мріяла про Європейський диплом ще з дитинства. У 10-му класі я дізналась від друзів про програму студентської мобільності Erasmus+ та які можливості вона надає. В перший тиждень після вступу у НУБіП я підійшла до декана спитати чи підтримується тут програма Erasmus+. Паралельно навчалась та вивчала англійську та чеську і мріяла про європейську освіту.
02.08.2021 Однорічна стипендійна програма BAYHOST на 2022/23 н.р., Баварія
ільна держава Баварія приймає заявки на свою однорічну стипендіальну програму для студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на 2022/23 навчальний рік через BAYHOST
В рамках цього семінару організатори прагнуть ідентифікувати організації, які спроможні запропонувати сфері освіти нові технології, які базуються на використанні доповненої та віртуальної реальності, гейміфікації, штучного інтелекту, моделювання різних явищ і об’єктів, створення сучасних цифрових освітніх середовищ і т.п. Певним прикладом може стати тематика одного з європейських хакатонів цифрової освіти
06.07.2021 Оголошується конкурс на отримання стипендії для навчання в Кореї
За інформацією Посольства України в Республіці Корея від 18.06.2021 Національний корейський університет морських та океанічних справ (.м.Пусан) оголосив про можливість отримання стипендії "Global Korea" (GKS) для навчання за бакалаврською та магістерською програмами, починаючи з 2022р.
Спеціальності студенти яких можуть взяти участь в конкурсному відборі: Bussines and Administration, Law, Biology, Engineering, Argiculture, Veterinary
29.06.2021 Оголошується конкурс на отримання гранту BAYHOST для літніх шкіл 2021 року
Стипендіальна програма відкрита для всіх дисциплін і охоплює плату за курс (включаючи додаткові модулі, екскурсії тощо) за участь у спеціалізованих курсах у вищих навчальних закладах Баварії або в країнах ЦСЄ / Південно-Східної Європи.
Можлива також субсидія на проживання (якщо вона не включена у вартість курсу).
Мета конференції: міжнародна конференції проводиться в сфері розвитку сільського господарства в Ферганській долині, для поглибленого обговорення результатів нових досліджень, серед міжнародної наукової спільноти.
02.06.2021 28-е видання ISCOMS International Student Congress Of (bio)Medical Sciences 2021
ISCOMS є одним з провідних студентських конгресів у галузі (біо) медичних наук. Торішній конгрес мав надзвичайний успіх, участь у якому взяли учасники з усього світу. Через пандемію COVID-19 нам було запропоновано організувати перше цифрове видання ISCOMS. Ми впевнені, що цього року ISCOMS 2021 матиме ще більший успіх!
Спеціальності студенти яких можуть взяти участь в конкурсному відборі будівництво та цивільна інженерія
Ми запрошуємо науковців та викладачів університетів, аспірантів, магістрів з наступних галузей знань – економічні, соціальні та природничі науки. Учасники пройдуть тренінг, що складається з 30 контактних навчальних годин, і 90 год. Консультацій та індивідуальної роботи. Всі учасники отримають сертифікати про участь в тренінгу(120 training hours (4 ECTS)).
07.05.2021 Стипендіальна програма Уряду Індонезії на 2021 рік для громадян України
Міністерство освіти і науки України інформує, що Посольство Республіки Індонезії в Україні пропонує стипендіальну програму Уряду Індонезії Kemitraan Negara Berkembang
Цьогорічна зустріч студентів відбуватиметьсяв online-форматі з 14 по 17 вересня. Тема: «Координація дій тадосліджень, освіта в темі ланцюгів створення доданої вартості в сільському господарстві для досягнення екологічної, соціальної та економічної стійкості».
за кваліфікаційною програмою «Інституційний вимір системи вищої освіти відповідно до європейських стандартів»
Напрямки навчання які можуть взяти учать в конкурсному відборі: Комп'ютерна інженерія, Електроніка та інженерні комунікації, Цивільна інженерія, Екологічна інженерія, Техніка управління та автоматизації
Напрямки навчання які можуть взяти учать в конкурсному відборі- туризм
Напрямки навчання які можуть взяти участь в конкурсному відборі: Сільське господарство, лісівництво, ветеринарія, агрономія, харчові технології
Напрямки які можуть взяти учать в конкурсному відборі: сільське господарство, біологія, екологія, лісове господарство
26.04.2021 Як спряти підприємницькій активності студентів: семінар онлайн для освітян
Асоціація європейських університетів наук про життя запрошує Вас зареєструватися до участі в семінарі ICA-Edu, який відбуватиметься онлайн у трьох сесіях вранці з 26 по 28 травня 2021 року. Назва семінару - "Діяльність, що сприятиме випуску підприємницького джина з пляшки!"
22.04.2021 Семінар ERA-LEARN щодо розширення партнерства (HORIZON EUROPE)
Від імені NCN та ERA-LEARN ми раді запросити вас на вебінар з питань розширення Європейських партнерств, який буде організований 28 квітня з 10:00 до 12:30 за центральноєвропейським часом
До участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, які мають або здобувають освіту в галузі природничих наук
22.04.2021 Період подання заявок на конкурс “Green Talents Competition 2021” відкритий
Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини (BMBF) проводило престижний "Green Talents - Міжнародний форум високих потенціалів у сталому розвитку" з метою сприяння міжнародному обміну ідеями щодо зелених рішень з 2009 року. Нагорода ця щорічно відзначає 25 молодих дослідників з усього світу, які займаються чудовою міждисциплінарною роботою на екологічні теми.
10.04.2021 «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – NORTH» (12.04.21 р., он-лайн)
Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv запрошують Вас приєднатись 12 квітня 2021 р. до «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – NORTH» щодо можливостей навчання, викладання, практики та стажування в провідних європейських університетах в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+.
Заходи будуть проводитись відповідно до регіонального розподілення на онлайн платформі Zoom (до 500 учасників). ESN Kyiv та НЕО в Україні запрошують Вас долучитись до заходу 12.04, який триватиме з 15:00 по 18:00 та виступити співорганізаторами.
Це шанс для науковців з України на приїзд до Польщі і налагодження співпраці з обраними науковими установами, між іншими, також з Польською академією наук.
07.04.2021 Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію щорічних конкурсів для науковців, дослідників, викладачів, студентів, аспірантів та представників адміністрації навчальних закладів
Презентація відбудеться на онлайн платформі zoom 14 квітня 2021 року о 15.00-16.30 , для участі потрібно зареєструватись
На зустрічі були присутні більше 50 учасників, як студенти, так і викладачі, всі мали змогу переглянути презентацію, з якою ви також можете ознайомитись
25.03.2021 Нову Програму ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр. вже ОГОЛОШЕНО!
25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр.! Завдяки бюджету понад 26 мільярдів євро, нова Програма буде не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною!
25.03.2021 Онлайн зустріч з представником ISA Lille, щодо програми мобільності ERASMUS + у Франції
Бажаючим ознайомитися з програмою мобільності ERASMUS + до Франції, запрошуємо вас долучитись до онлайн зустріч з представником ISA Lille , де ви можете ознайомитись з презентацією щодо можливостей програми ERASMUS +.
25.03.2021 Стипендії для досвідчених науковців(не менше PhD рівня) у Польщі
Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND. Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні стипендії для досвідчених науковців(не менше PhD рівня) будь-якої національності з різних наукових дисциплін.
Розпочинається відбір на програми мобільності студентів в рамках програми ERASMUS+, спеціальності, на які приймаються студенти: Food Science, Agricultural Science, Environment (Sustainable Management of Pollution), Agricultural economics and Marketing
Шановні колеги, запрошуємо вас приєднатись у серію дискусій з представниками українського уряду, бізнесу, наукових кіл та експертної спільноти, що стосуються існуючої та потенційної співпраці з європейськими партнерами щодо реалізації Програми "Зелений курс" та "Цифрова Європа".
10.02.2021 Презентація можливостей в рамках програми COST
Захід організовано з метою поширення актуальної інформації щодо можливостей участі в програмі COST та підтримки комунікації між дослідниками, бізнес-сектором, органами влади та іншими зацікавленими сторонами. Організатори заходу пропонують дізнатися більше про участь у мережах COST (COST Actions), діяльність асоціації COST, переваги та можливості участі у програмі для асоційованих країн.
Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пропонує літній семестр бакалаврської програми онлайн у галузі сільського господарства (англійською мовою), 1 квітня - 30 червня 2021 року.
19.02.2021 Запрошуємо на онлайн презентацію урядової програми США "GLOBAL UGRAD"
Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) з додатковим компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.
16.02.2021 Мрієш навчатися або проходити практику закордоном?
Якщо ти студент, який хоче від цього життя взяти максимум, знаєш іноземну мову на достатньому для навчання рівні, хочеш спробувати свої сили у ВНЗінших країн, але маючи це все ти не знаєш що робити далі ? Якщо ти давно хочеш проходити практику зхакордоном, але не знаєш з чого почати?
Казахський національний аграрний дослідницький університет з 15 по 28 лютого проводить XI Міжнародну зимову школу в режимі онлайн за 13 напрямами
Кандидати зацікавлені участю у програмі повинні представити інноваційну ідею, яка має потенціал і внести корисні зміни у способи виробництва, доставки, споживання їжі та/ або переробки відходів, що утворюються в цих процесах.
До заходу приєдналось понад 40 працівників відділів міжнародних зав’язків та представників студентського самоврядування ТОП-25 ЗВО України за кількістю проєктів Еразмус+: International Credit Mobility (KA107), серед цих університетів також був наший.
05.02.2021 Стипендії Фонду Конрада Аденауера для навчання в Німеччині
Незважаючи на актуальні виклики, пов’язані з пандемією, Фонд Конрада Аденауера хоче й надалі підтримувати талановитих молодих людей із інших країн і робити таким чином внесок у міжнародний обмін. У зв’язку з цим ми надаємо підтримку для навчання на магістратурі та в докторантурі в Німеччині.
До участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають освіту в галузі природничих наук
28.01.2021 Global Learning in Agriculture Week 2021
Ви зацікавлені у глобалізації своїх знань щодо їжі, клітковини та природних ресурсів? Вам подобається розвитати сільське господарство? Глобальна конференція «Навчання в сільському господарстві» призначена для того, щоб допомогти вам створити глобальні навчальні можливості в галузі сільського господарства для студентів будь-якої дисципліни.
Конференція відбудеться в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку МФ «Відродження» виконує у партнерстві із «Ініціативою відкритого суспільства для Європи» (OSIFE) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Студенти та молоді вчені з усіх дисциплін з середнім рівнем німецької мови (принаймні, B1-рівня) з Албанії, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Косово, Македонії, Чорногорії, Сербії, Словенії та України можуть подати заявки на літні стипендії BAYHOST.
25.01.2021 Оголошується конкурс для НПП на подання заявки на стипендію Л. Кіркленда
Програма пропонує два семестри навчання в одному з п’яти польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та щонайменше два тижні професійного стажування у державних, приватних та неурядових організаціях. Програма також пропонує велике різноманіття дисциплін та семінарів.
19.01.2021 Словацька Республіка надає стипендії на навчання та стажування громадян України
У межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005–2008 рр. (термін дії продовжений до підписання нової Програми) словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки.
Білоруська сільськогосподарська академія - провідний вищий навчальний заклад в області підготовки фахівців для сільського господарства. Близько 15 тисяч осіб навчаються зараз тут на широкому переліку пропонованих напрямків підготовки. Вуз славиться якістю освіти та має гарну матеріально-технічну базу.
У рамках програми ERASMUS+ проводиться відбір студентів на наступний навчальний семестр до Warsaw University of Ecology and Management (Польща), за такими спеціальностями, як: екологія, менеджмент, економіка, садово паркове господарство, цивільне будівництво та архітектура
15.12.2020 Оголошується старт на реєстрацію до Міжнародної літньої школи ISARA-IPL (м.Ліон, Франція)
Літня школа агроекології відбудеться з 10 червня по 13 липня 2021 року, 5-тижневий курс розрахований на 9 кредитів ECTS: 6 кредитів для наукових вимог та 3 для лінгвістичних / культурологічних досліджень.
Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки, яку продовжено до 31 грудня 2021 року, угорська сторона надає стипендії для українських студентів на навчання в Угорщині.
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти, Уряд Китайської Народної Республіки надає у 2021 році для українських громадян 54 стипендії для навчання
Якщо ти хочеш вдосконалити свої знання німецької мови та глибше зануритися в німецьку культуру? У HU GLA ти можеш відчути, як вивчення мови та культурний досвід стають єдиним цілим!
29.11.2020 Оголошується набір на проходження навчання в університетах м.Берлін
Стипендіальна програма International Excellence Scholarship (IES) - це стипендіальна програма, яка дає змогу мотивованим студентам гуманітарних, соціальних та лінгвістичних дисциплін із Східної та Південно-Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії, які мають оцінки вище середнього, провести семестр у Берліні.
28.10.2020 Оголошується відбір за програмою ERASMUS+ практика з метою написання магістерської роботи
огошолується дві пропозиції щодо стажування (практики) з метою написання магістерської роботи разом з Вищою школою сільського господарства та природничих наук.
Це стипендія для найкращих студентів і кандидатуру має подавати французький ВУЗ. Деталі стипендії описані тут.
Напрямки які можуть взяти учать в конкурсному відборі: сільське господарство, біологія, екологія, лісове господарство
Метою даної конференції є форум для бакалаврів, магістрів, а також докторантів закладів VUA, щоб представити результати своїх досліджень на конференції та опублікувати їх
В лютому 2021 р. відбудеться відбір на проходження практичного навчального семестру (з можливістю майбутнього навчання) в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
17.09.2020 Візит до посольства Республіки Узбекистан
Під час зустрічі були обговорені важливі питання – перспективи співпраці в науковій та освітній сфері.
15.09.2020 Глобальний молодіжний саміт Клубу Риму 2020
Римський клуб у партнерстві з Державним інститутом сталого розвитку штату Пенсільванія шукає студентів університетського віку, зацікавлених у участі у річній міжнародній програмі залучення молоді
08.09.2020 Онлайн заходи та вебінари від Європейської Асоціації Унівесритетів
Оскільки новий навчальний рік розпочинається за особливих обставин, EUA із задоволенням пропонує низку онлайнових заходів та вебінарів, що охоплюють різноманітні теми, що мають велике значення для університетського сектору.
27.08.2020 Penn State Extension пропонує більше 55 онлайн-курсів. Встигни скористатись знижкою
Отримайте доступ до цікавої інформації від експертів з різних питань з Уніврситету штату Пенсільванія в різних сферах.
26.08.2020 Однорічна стипендійна програма BAYHOST на 2021/22 н.р., Баварія
Вільна держава Баварія приймає заявки на свою однорічну стипендіальну програму для студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на 2021/22 навчальний рік через BAYHOST
Кожна нова технологія приносить в життя безліч проблем, а іноді і неправильні уявлення. Зроби свій усувідомлений вибір!
19.08.2020 Онлайн тренінг «Інструменти та практика менеджменту проєктів»
25-28 серпня 2020 року (4 дні з 9.30 до 12.45) Національний контактний пункт Euratom за підтримки Національного контактного пункту «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри» Львівської політехніки проводить перший онлайн тренінг
25.06.2020 Уряд Сербії надає 25 стипендій для навчання у 2020/2021 навчальному році
Для українців стартував конкурс на отримання стипендій у вишах Республіки Сербія. Уряд цієї країни виділив 20 стипендій для здобуття базової вищої освіти та магістратури, а також 5 для навчання у аспірантурі.
23.06.2020 Мої враження від навчання у ISA LILLE за програмою обміну ERASMUS+
Європа доступна за одну-дві години польоту, а перед випускниками західних ЗВО або ж стажерами відкриваються більш ширші перспективи.
17.06.2020 Мій досвід навчання у Вищій школі сільського господарства ISA Lille
В нашому університеті є доволі багато можливостей потрапити на навчання закордон, і в цьому семестрі мені випала нагода поїхати навчатись в один з французьких ЗВО – Вища школа сільського господарства ISA Lille, що знаходиться в місті Ліль
Курс проходитиме з 2 по 30 липня 2020 року та включає 5 занять по четвергах з 13:30 до 14:30. Присутність на засіданнях є обов’язковою - обумовлюється нагородженням посвідченням про закінчення.
Спеціальність студенти якої можуть взяти участь в конкурсному відборі: екологія
09.06.2020 Запрошуємо студентів до участі у міжнароднародній літній школі онлайн (Ліван)
Цього літа університет Holy Spirit University of Kaslik (USEK) , зважаючи на світові зміни вирішив запустити Інтернет-міжнародну літню школу.
14.05.2020 Профільне стажування для студентів у Німеччині 2021
Стипендіальна програма пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість - пройти профільне стажування на провідних підприємствах Німеччини.
Національний університет Чонбуку – це дослідницький заклад, що був заснований у 1947 році, та розташований у Чонджу, Республіка Корея.
07.04.2020 ERASMUS+ відкриває нові можливості (France, Lille)
Вже другий семестр моє життя тече в незвичному для мене руслі. Якщо Ви запитаєте мене: «Чому так?». Для цього пояснення тільки одне, я студентка, яка навчається за програмою ERASMUS+.
01.04.2020 Українських молодих вчених запрошують проводити дослідження у вишах Японії
Стипендіати отримають можливість проводити дослідження у японських вишах, наукових центрах або компаніях.Тривалість стажування становить від 3 до 6 місяців (з квітня 2021 року до березня 2022 року)
Розпочинається відбір на програми мобільності студентів в рамках програми ERASMUS+ на наступний навчальний рік за такими спеціальностями : (Food Science, Agricultural Science, Environment (Sustainable Management of Pollution), Agricultural economics and Marketing)
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір за такими напрямками як: Science and Engineering Sciences+Social and Humanity Sciences
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір на стажування НПП за такими напрямками як: Food Engineering, Civil Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Mathematics and Computer, Archaeology, Economics, Business, Agricultural studies, English Studies, History, Theology.
Викладання дисциплін за спрямуваннями: Комп'ютерна інженерія, Електроніка та інженерні комунікації, Цивільна інженерія, Екологічна інженерія, Техніка управління та автоматизації
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір НПП за такими напрямками як : Інженерія інформаційних систем, електротехнічна інженерія, англійська мова та література , викладання англійської мови, математика, інженерія аквакультури, науки про навколишнє середовище, хімія
Відбір відбуватиметься для студентів таких напрямків: Комп'ютерна інженерія, Електроніка та інженерні комунікації, Цивільна інженерія, Екологічна інженерія, Техніка управління та автоматизації
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір студентів за такими напрямками як :Інженерія інформаційних систем,
електротехнічна інженерія, англійська мова та література , викладання англійської мови, математика, інженерія аквакультури, науки про навколишнє середовище, хімія
Відбір відбуватиметься для студентів таких напрямків: "Food Engineering, Civil Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Mathematics and Computer, Archaeology, Economics, Business, Agricultural studies, English Studies, History, Theology."
25.02.2020 ХІ Міжнародний навчально-практичний курс «Радіоактивність та ядерна енергетика» 2020
НУБіП України разом з Університетом Вагенінгена (Нідерланди) організовує спільний навчально-практичний курс на тему «Радіоактивність та ядерна енергетика».
17.02.2020 Зустріч з представниками ESN Kyiv в рамках Ерасмус днів
Запрошуємо студентів на Ерасмус дні в нашому університеті. Зусстріч відбудеться 17 лютого (середа) в 3 корпусі 226 аудиторії о 14:00
Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 рр, словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки.
Цифрові інновації розглядаються як головний рушій, що сприяє зростанню продовольчої економіки в майбутньому не тільки в ЄС, а й у всій Євразії.
24 - 26 червня 2020 | Галле (Saale) | Німеччина
IAMO пропонує обмежену кількість грантів на подорожі / проживання (залежно від наявності коштів) для учасників з прийняттям розширених рефератів.
Тренінг проводитиметься професорами з Університету штату Пенсильванія (США) кафедра наук про продукти харчування, які мають досвід роботи в харчовій галузі виробництва продуктів харчування, а також буде надано певну мовну підтримку професорами з НУБіП України.
27.01.2020 Конкурс стипендій уряду Франції на 2020-2021 навчальний рік
З метою розвитку та підсилення французько-українського наукового та університетського співробітництва Посольство Франції в Україні відкриває конкурс стипендій 2020 на навчання та стажування від Посольства Франції в Україні.
23.01.2020 Стипендії на курси вивчення німецької мови в Баварії 2020
Повідомляємо Вас про нові стипендіальні програми в Баварії
Курси по навчанню німецької мови у 2020 році. Стипендії включають плату за навчання, проживання та харчування.
17.01.2020 Відкрита реєстрація на участь у міжнародній літній школі Державного університету Луїзіани
Міжнародна літня школа Державного університету Луїзіани (ЛДУ) представляє другий рік практичної міжнародної короткої програми, організованої спільно ЛДУ, університетом Менделя (Чеська Республіка) та Асоціацією Вишеградського університету (VUA).
У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ оголошується відбір студентів для навчання на настпуний (другий) начальний сесместр.
На час подачі заявок я саме вступив на магістратуру рідного НУБіП та вже не перший рік працював в одній з агрохімічних компаній. Тож потрібно було приймати рішення і я зробив його на користь навчання в Латвії. І не прогадав!
12.12.2019 - 45 стипендій на навчання в Китайській Народній Республіці
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерсвом освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти, Уряд Китайської Народної Республіки надає 45 стипендій для українських громадян на 2020/2021 навчальний рік.
У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Університетом Lleida (Іспанія) оголошується відбір студентів для навчання на настпуний (другий) начальний сесместр за популярними напрямками, такими як : Сільське господарство; Лісівництво; Ветеренарія; Агрономія та Харчові технології.
У рамках програми ERASMUS+ розпочинається відбір студентів на наступний навчальний семестр за такими факультетами (спеціальностями) як : Екологія; Економічний факультет; Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
У рамках програми ERASMUS+ розпочинається відбір студентів на наступний навчальний семестр за такими факультетами (спеціальностями) як : Економіка, Менеджмент, Сільське господарство, Лісівництво, Харчові технології
Конференція буде організована факультетом економіки та менеджменту Словацького сільськогосподарського університету у Нітрі та Університетом Корвінуса в Будапешті 13-15 травня
06.11.2019 Відкритий набір на програму для аспірантів та викладачів (до 40 років)
Метою PROM є прагнення надати молодим науковцям можливість участі у коротких формах навчання, таких як: стажування, конференції, зимова чи літня школи, організовані WULS-SGGW в 2019/2020 навчальному році.
06.11.2019 Візит до Вапмінсько- Мазурського університету в м. Ольштин Польскої республіки (УВМ)
13-19 жовтня 2019 року доц. кафедри ентомологїї ім проф. М.П. Дядечка Тетяна Стефановська відвідала кафедру Ентомології, фітопатології та молекулярної біології факультету Екологічного менеджменту та сільського господарства Вапмінсько- Мазурського університету в м. Ольштин Польскої республіки ( УВМ).
30.10.2019 Реєстрація на безкоштовний навчальний онлайн-тренінг з професором Ентоні Джоном Вікерсом.
Запрошуємо вас на безкоштовний навчальний онлайн-тренінг. Тренінг включає відео та серію вебінарів, які зосереджені на основах результатів навчання, прикладах розробки успішних модулів, а також переведенні балів згідно Болонської системи.
В рамках реалізації міжнародного освітнього проекту Erasmus+ «Від теоретично-орієнтованого до практичного навчання у аграрній сфері /TOPAS» аспірантка економічного факультету НУБіП України Алла Чміль пройшла двотижневе стажування
Офіс міжнародних відносин (IRO) знаходиться під керівництвом віце-канцлера з питань інтернаціоналізації та мобільності студентів. Основні функції IRO - інформування та допомога у виконанні Міжнародної стратегії університету, особливо стосовно партнерів у різних їх формах, мобільності НПП та студентів, а також міжнародного набору студентів та підтримки до приїзду.
24.10.2019 Оголошується конкурс на стажування у Франції
Федерація «Обміни Франція-Україна» пропонує практичні професійні стажування в агро-харчовій галузі.
23.10.2019 Конкурс для подання заявок на отримання стипендії
Магістерська програма Еразмуса з розведення рослин - emPlant - це дворічна магістерська програма, яку пропонує консорціум з п'яти провідних європейських університетів у галузі селекції рослин, біології рослин, насіннєвих технологій та біотехнологій, щоб вирішити виклики глобальних змін, таких як зростання населення та зміни клімату.
Розпочинається відбір на програми мобільності студентів в рамках програми ERASMUS+ на наступний навчальний рік за такими спеціальностями : (Food Science, Agricultural Science, Environment (Sustainable Management of Pollution), Agricultural economics and Marketing)
27-мий форум ISCOMS пройде з 2-го по 5-те червня 2020 року в університетському медичному центрі Гронінген (UMCG), Нідерланди. В минулому році 800 студентів з усього світу взяли участь у форумі.
03.10.2019 Оголошується набір на проходження навчання до Національного університету Чонбук, Південна Корея
Національний університет Чонбуку – це дослідницький заклад, що був заснований у 1947 році, та розташований у Чонджу, Республіка Корея. Він займає 2 місце у світовому рейтингу серед Вищих навчальних закладів Кореї.
Запрошуємо до участі у тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень. Тренінг відбудеться на базі американських університетів та наукових інституцій в штаті Джорджія (США) упродовж 14-21 грудня 2019 року.
В рамках програми мобільності ERASMUS +.
В лютому 2019 р. відбудеться відбір на проходження практичного навчального семестру (з можливістю майбутнього навчання) в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
13.09.2019 Наукова конференція "Smart developments and sustability" у місті Гьодоло (Угорщина)
19 листопада 2019 року відбудеться щорічна наукова конференція для бакалаврів, магістрів та аспірантів факультету економіки та соціальних наук на базі Університету Сент-Іштван, м. Гьодоло, Угорщина за підтримки Вишеградського університетського об'єднання. Конференція є безкоштовною.
З 23 по 27 вересня 2019 року професор Ramaswamy C. Anantheswaran, проведе курс лекцій
04.09.2019 Міжнародна конференція та промислова виставка HYDRO-2019 у м. Порто, Португалія
HYDRO 2019 об’єднає людей з приблизно 80 країн, щоб зосередитись на найбільш актуальних темах, які стоять сьогодні перед сектором.
22.08.2019 Міжнародна літня школа - Стале управління та просування території в Італії
Дати: 27-29 вересня 2019 року
Монтекасстріллі — Аквапарта (Терні) —Італія
НПП мають можливість стати учасниками програми мобільності або в осінній, або у весняний семестр 2019/20; Студенти – виключно у весняному семестрі 2019/20.
05.08.2019 Чудова можливість для аспірантів та викладачів (до 40 років)
Варшавський університету наук про життя - SGGW запрошує взяти участь у новії програмі - PROM.
17.07.2019 Виграй грант на фінансування свого проекту!
Отримай нагороду від European Heritage Awards / Europa Nostra Awards - найвища нагорода в Європі у сфері культурної спадщини.
Дати проведення - з 24 по 27 вересня. Курс проводити будуть провідні міжнародні дослідники - сім доповідачів з п'яти установ.
04.06.2019 Відкрита реєстрація на Літню школу в Азербайджані
Шановні студенти, неймовірна можливість використати літо з користю! Азербайджанський державний аграрний університет (ADAU) організовує Міжнародну літню школу на тему «Інноваційний розвиток аграрного сектору: світовий досвід, перспективи»
24.05.2019 Відбудеться відкрита лекція професорів Університету штату Пенсильванія
28 травня 2019 року, о 10.00 відбудеться відкрита лекція на тему: «Методика навчання», «Навчання в США та програма обміну WIRA».
24 травня 2019 року відбудеться відкрита лекція професора Університету штату Огайо
З 10 по 14 червня 2019 року професор Ramaswamy C. Anantheswaran, проведе курс лекцій
У рамках програми ERASMUS+ розпочинається відбір студентів на наступний навчальний семестр за такими факультетами як : Агробіологічний, Захисту рослин, біотехнологій та екології
19.04.2019 Відбір на програму мобільності ERASMUS + для НПП
У рамках програми міжнародної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Університетом прикладних наук Вайнштефан (Німеччина) оголошується відбір на літній семестр (10 днів), який відбудеться 05-15 червня 2019 року в Університеті прикладних наук Вайнштефан (Німеччина), відділення Тріздорф.
З 21 по 30 серпня в Сан-Паулу відбудеться інтенсивний курс «Наукова дипломатія та інноваційна дипломатія» (Innscid SP - Innovation and Science Diplomacy School), який фінансується програмою «Школа передової науки Фонду досліджень Сан-Паулу (FAPESP)».
09.04.2019 Продовжено набір на стипендію для аспірантів та викладачів (до 40 років)
Варшавський університету наук про життя - SGGW запрошує взяти участь у новії програмі - PROM.
05.04.2019 Аспіранти економічного факультету на двотижневому тренінгу у Великій Британії
Аспіранти пройшли двотижневий тренінг в рамках проекту TOPAS ("From Theoretical-Oriented to Practical Education in Agrarian Studies") в Університетському коледжі Writtle (WUC) (Челмсфорд, Велика Британія)
Така можливість надається відповідно до Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Заявки приймаються до 12 квітня 2019 року.
27.03.2019 Свято весни: Новруз Байрам 2019
У Колонній залі Київської міської державної адміністрації 19 березня відбулося святкування Міжнародного свята «Новруз Байрам» до якого долучились іноземні студенти нашого університету.
20 березня 2019 року відбулася ознайомча екскурсія іноземних слухачів підготовчого відділення НУБіП, які вже півроку вивчають українську мову і готуються спеціальність для навчання у нашому виші, на факультет землевпорядкування НУБіП України.
26.03.2019 Оголошується відбір на стипендіальну програму Banach (Польща)
Від імені Варшавського Університету наук про життя запрошуємо студентів взяти участь у Програмі Банаха - за спільною ініціативою Міністерства закордонних справ Польщі та Національного агентства польських академічних обмінів (NAWA).
26.03.2019 Літня школа для аспірантів в Каунаському технологічному університеті (Литва)
Каунаський технологічний університет (Литва) запрошує PhD студентів для участі у 4-й Міжнародній літній школі, яка відбудеться 26-30 серпня 2019 року в історичному місті Тракай
26.03.2019 Лекція від Президента Національної Литовської Асоціації гідів
на тему «Nature tourism in Lithuania. Ideas for Ukraine?»
Минув перший тиждень тренінгу в рамках проекту TOPAS ("From Theoretical-Oriented to Practical Education in Agrarian Studies") в Університетському коледжі Writtle (WUC) (Челмсфорд, Велика Британія) , за 30 миль від Лондону.
14.03.2019 Міжнародний навчальний семінар з безпечного виробництва зерна (Шеньян, Китай)
Шеньянський Аграрний Університет Китаю за дорученням мінтсерства науки і технології щорічно організовує міжнародний семінар! Тема з безпеки родючості.
Розпочинається відбір на програми мобільності студентів в рамках програми ERASMUS+ на наступний навчальний рік за такими спеціальностями : (Food Science, Agricultural Science, Environment (Sustainable Management of Pollution), Agricultural economics and Marketing)
05.03.2019 Зроби крок вперед і виграй свій шанс!
Андрій Романенко, студент 3 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, хочу поділитись з усіма студентами НУБіП, як можна спробувати себе у програмі академічної мобільності, яка активно позиціонується в нашому Університеті.
Упродовж усього життя людині доводиться адаптуватись до різних ситуацій. Проблема адаптації до умов оточуючого середовища, зокрема навчання, є однією з актуальних, що особливо гостро визначається для іноземних громадян.
Студенти нашого університету, пройшли відбір та поїхали на навчання до Латвійському університеті наук про життя та технології. Незважаючи на те, що вони там тільки 2 з половиною тижні, в цій статті ви можете прочитати про що студенти з нами поділились.
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір на стажування НПП за такими напрямками як: Food Engineering, Civil Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Mathematics and Computer, Archaeology, Economics, Business, Agricultural studies, English Studies, History, Theology.
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір студентів за такими напрямками як : Food Engineering, Civil Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Mathematics and Computer, Archaeology, Economics, Business, Agricultural studies, English Studies, History, Theology."
18.02.2019 Можливість отримати стипендія від фонду Андріана Рубіна
Стипендія Фонду Адріана Рубіна була створена Адріаном Рубіном, щоб допомогти майбутнім підприємцям світу з витратами на навчання в коледжі, це вже другий рік, коли пан Рубін фінансуває цей проект, і сподівається на продовження його у майбутньому .
До уваги студентів, які зареєстровані у відборі на проходження навчання у 2019 р. в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
13.02.2019 Стань лідером майбутнього із Carlsberg Ukraine!
Цього року Carlsberg Ukraine спільно з організацією Young Global Pioneers пропонує талановитій українській молоді можливість виграти участь в міжнародній освітній програмі YGP Talent Network та провести 3 тижні у Танзанії.
З метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 4 по 8 квітня 2019 року відбудеться міжнародний семінар з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі
12.02.2019 Оголошується відкритий конкурс на стипендіальну програму VISEGRAD
Конкурс на стипендіальну прогруму "VISEGRAD SCHOLARSHIP PROGRAM" (VSP) для студентів магістратури, які зацікавлені в навчанні на 1 або 2 семестри у Варшавському університеті прикладних наук.
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір на стажування НПП за багатьма напрямками
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір студентів на навчання за багатьма напрямками
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір на стажування НПП за такими напрямками як: Комп'ютерна інженерія, Електроніка та інженерні комунікації, Цивільна інженерія, Екологічна інженерія, Техніка управління та автоматизації
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір студентів за такими напрямками як: Комп'ютерна інженерія, Електроніка та інженерні комунікації, Цивільна інженерія, Екологічна інженерія, Техніка управління та автоматизації
11.02.2019 Відкритий набір на програму для аспірантів та викладачів (до 40 років)
Відкритий набір на програму для аспірантів та викладачів (до 40 років)
11.02.2019 Оголошується відбір на стажування НПП по програмі обміну Mevlana 2019-2020 навчального року в Университет Мугла (Туреччина).
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір НПП за такими напрямками як : Статистика, Математика, Електротехніка, Англійська мова та література, Викладання англійської мови, Рибальство, Науки про навколишнє середовище, Деревообробна промисловість
11.02.2019 Оголошується відбір на навчання по програмі обміну Mevlana 2019-2020 навчального року в Университет Мугла (Туреччина).
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір студентів за такими напрямками як : Статистика, Математика, Електротехніка, Англійська мова та література, Викладання англійської мови, Рибальство, Науки про навколишнє середовище, Деревообробна промисловість
08.02.2019 Відкрита реєстрація на Празьку Літню школу
Празькі літні школи - це семиденні академічні програми, призначені для об'єднання студентів та аспірантів різних національностей та академічних кіл, щоб насолоджуватися літніми відпустками в унікальному академічному та культурному середовищі.
07.02.2019 Оголошується конкурс на отримання стипендії у Словацькому Університеті.
Фонд «Пента»(Penta Foundation)запрошує українських студентів подати заявку на участь у Словацькій стипендіальній програмі 2019/2020.
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір НПП за такими спеціальностями як : Соціально-гуманітарні, Фізичні та Технічні науки
У рамках програми MEVLANA розпочинається відбір студентів за такими спеціальностями як : Соціально-гуманітарні, Фізичні та Технічні науки
Оголошується відбір на проходження стажування (7 днів), яке відбудеться 24-31 Березня 2019 року в Університеті прикладних наук Вайнштефан (Німеччина), відділення Тріздорф.
05.02.2019 Відбір на програму мобільності MEVLANA (Туреччина)
Університет імені Ахі Еврана (м. Кіршехір, Туреччина) оголошує набір студентів, аспірантів та НПП за програмою обміну МЕВЛАНА на навчання за 2-ма спеціальностями
05.02.2019 Вітаємо наших студентів з Азії з Китайським Новим Роком
Багатонаціональна сім’я студентів нашого університету, яка поєднує представників 31 країн світу розвивається за принципами толерантності та взаємної поваги до історії, мови та традицій кожного народу, серед яких – святкування Китайського Нового Року.
05.02.2019 Стипендії на курси вивчення німецької мови в Баварії 2019
Повідомляємо Вас про нові стипендіальні програми в Баварії
Курси по навчанню німецької мови у 2019 році. Стипендії включають плату за навчання, проживання та харчування.
НУБіП України - провідний та прогресивний університет, він надає можливість своїм студентам отримувати подвійну міжнародну освіту, подорожувати та навчатися закордоном за програмами обміну. Отримавши досвід в одному з кращих технічних університетів Туреччини Yıldız Teknik Üniversitesi, Гавриленко Анна та Дарія Хомич поділилися своїми враженнями в нашій статті.
Вроцлавський університет природничих наук запрошує студентів та викладачів економічного факультету НУБіП України прийняти участь у рамках проекту Ераcмус+ TOPAS в тренінгу, який відбудеться у м.Вроцлав, Польща
04.02.2019 Оголошується відбір на програму мобільності "ERASMUS +" для НПП
У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Словацьким сільськогосподарським університетом в Нітрі оголошується відбір на проведення лекцій в університеті-партнері протягом 1 тижня весняного семестру
Оголошується набір на проект Еразмус+ TOPAS для студентів та викладачів економічного факультету який проходитиме в м.Яси, Румунія
17.01.2019 Тухарі Абделькадір з Алжиру планує опанувати психологію саме в НУБіП України
Саме питання міжкультурних відносин та найближчої життєвої перспективи ми обговорили з Тухарі Абделькадіром, слухачем підготовчого відділення нашого університету.
Оголошується набір на проект Еразмус+ TOPAS для студентів економічного факультету який проходитиме в м.Челмсдорф, Велика Британія, з 12 березня по 20 квітня 2019
Оголошується набір на проект Еразмус+ TOPAS для викладачів економічного факультету який проходитиме в м. Тріздорф, Німеччина з 13 по 26 лютого 2019 р.
Оголошується набір на курс для студентів за напрямками сільське господарство та харчові технології, який буде проходити з квітня до кінця червня і призначений для студентів старших курсів бакалавра
22.12.2018 Оголошується реєстрація на стажування для НПП
"Європейська ліга професійного розвитку" разом з Економічним Університетом у місті Краків та малопольською школою державного управління м.Краків організовує міжнародне науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції
19.12.2018 Одинадцятикласники зустрілися з іноземними студентами НУБіП
На факультеті тваринництва та водних біоресурсів пройшла зустріч учнів 11-х класів з іноземними студентами НУБіП. Сьогодні в університеті навчаються молоді люди зі США, Нігерії, Гани, Західної Африки, які з приємністю погодилися поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами.
У рамках програми ERASMUS+ розпочинається відбір студентів на наступний навчальний семестр за такими факультетами (спеціальностями) як : Економіка, Менеджмент, Сільське господарство, Лісівництво, Харчові технології
13.12.2018 Викладачі НУБіП в Університеті прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф, Тріздорф
Викладачі НУБіП України к.е.н., доцент кафедри фінансів Олійник Л.А. та к.е.н., доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Кузьменко С.В. взяли участь у роботі семінару за програмою мобільності Erasmus + (проект KA107) «Практично-орієнтована аграрна освіта – навчальний процес, практичне навчання, збір статистичних даних, регіональний менеджмент»
11.12.2018 Хочеш навчатись за кордоном?!
Якщо ти студент, який хоче від цього життя взяти максимум, знаєш іноземну мову на достатньому для навчання рівні, хочеш спробувати свої сили у ВНЗінших країн, але маючи це все ти не знаєш що робити далі ? - Ми наємо як тобі допомогти!
11.12.2018 Набір на стипендіальну магістерську програму.
Оголошується набір на стипендіальну магістерську програму для студентів ННІ лісового і садово-паркового господарства.
11.12.2018 Відкритий набір на програму для аспірантів та викладачів (до 40 років)
Варшавський університету наук про життя - SGGW запрошує взяти участь у новії програмі - PROM.
04.12.2018 Відкрита реєстрація на Празьку Літню школу
Літні школи в Празі - це семиденні навчальні програми, призначені для об'єднання студентів та аспірантів різних національностей та академічних професій, щоб насолоджуватися своїми літніми канікулами в унікальному академічному та культурному середовищі.
ISCOMS - найбільший студентський конгрес з біомедицизму в Європі, який щороку зростає. Це провідний форум для обміну науковими дослідженнями між студентами у всіх сферах біомедичних наук.
відбір на проведення лекцій в університеті-партнері протягом 1 тижня весняного семестру за спрямуваннями: ветеринарія, тваринництво, екологія
26.11.2018 Міжнародний день студента відзначили в НУБіП
17 листопада наші студенти з Йорданії, Камеруну, Китаю, Палестини, Нігерії, Ізраїлю разом з українськими друзями відвідали Київський океанаріум.
18.11.2018 Наша молодь у Японії
За сприяння Токійського аграрного університету, на щорічному міжнародному студентському саміті під назвою “International Students Summit (ISS) on Food, Agriculture and Environment in the New Century” була присутня студентка 3-ого курсу спеціальності “аграрний менеджмент” нашого університету – Анжеліка Кошева.
Національний університет Чонбуку – це дослідницький заклад, що був заснований у 1947 році, та розташований у Чонджу, Республіка Корея.
08.11.2018 Україна отримала окреме вікно "Еразмус+"
5млн євро в межах програми піде адресно для фінансування українських проектів та мобільності у вищій освіті
5.11.2018 Іноземні студенти університету інтегруються в соціокультурний простір народів світу
27 жовтня група українських та іноземних студентів нашого університету відвідали П’ятий ювілейний фестиваль культур народів світу Outlook World Culture Festival. Захід представляє культуру понад 30 країн світу й проводиться за участю дипломатичних місій і посольств іноземних держав в Україні, а також діаспор.
До уваги студентів та викладачів, З 2 по 4 травня 2019 року відбуватиметься 3-тя Міжнародна конференція наук про життя та природокористування у місті КАУНА (ЛИТВА).
25.10.2018 Обмін досвіду науковців формування та утримання садово-пакових об’єктів
18-19 жовтня 2018 р. відбулася міжнародна наукова конференція “Landscape creation process” у Каунаському університеті прикладних наук лісового господарства та інженерної екології (Литва). Конференція була присвячена різноманітним питанням щодо формування та утримання садово-паркових об’єктів.
25.10.2018 Відкритий конкурс від DAAD на стипендії для студентів, аспірантів, викладачів та вчених
оголошено прийом заяв на стипендії від Німецької служби академічних обмінів
17.10.2018 Враження про навчання за програмою ERASMUS+
Якщо мене запитаєте «Чи поїхала б я ще раз за програмою «Erasmus+»?», я не задумуючись ні на секунду відповім «Так!»
У рамках програми міжнародної кредитної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Університетом Lleida (Іспанія) оголошується відбір студентів для навчання на настпуний (другий) начальний сесместр за популярними напрямками, такими як : Сільське господарство; Лісівництво; Ветеренарія; Агрономія та Харчові технології.
У рамках програми ERASMUS+ розпочинається відбір студентів на наступний навчальний семестр за такими факультетами (спеціальностями) як : Екологія; Економічний факультет; Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
11.10.2018 Програма стажування у Південній Кореї
Українці, які здобули ступінь бакалавра, а також аспіранти 2 та 3 року навчання можуть претендувати на участь у програмі стажуванні у KIST School.
09.10.2018 Наукова конференція "Smart developments and sustability" у місті Гьодоло (Угорщина)
20 листопада 2018 року відбудеться щорічна наукова конференція для бакалаврів, магістрів та аспірантів факультету економіки та соціальних наук на базі Університету Сент-Іштван, м. Гьодоло, Угорщина за підтримки Вишеградського університетського об'єднання. Конференція є безкоштовною.
Розпочинається відбір на програми мобільності студентів та викладачів у рамках програми ERASMUS+ на наступний навчальний семестр . Технічний університет ім. Єлдіз (м.Стамбул, Туреччина). На такі спеціальності як: Транспортні технології, Агроінженерія, Автомобільний транспорт.
20.09.2018 - Відбір на програму мобільності ERASMUS + для НПП
У рамках програми міжнародної мобільності Erasmus+ та міжуніверситетської угоди між НУБіП України та Варшавським Університетом екології і менеджменту оголошується відбір на 2018-2019 навчальний рік.
18.09.2018 - Посольство Держави Ізраїль запрошує на міжнародний курс по інклюзивному навчанню
В рамках програма MASHAV відкривається новий міжнародний навчальний курс: «Інтеграція дітей з особливими потребами в нормативно освітнє середовище». Під час навчання Вас чекатимуть цікаві лекції та презентації, практичні заняття, навчальні візити та розробка проектів.
В рамках програми мобільності ERASMUS +.
В лютому 2019 р. відбудеться відбір на проходження практичного навчального семестру (з можливістю майбутнього навчання) в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Німецька служба академічних обмінів (DAAD) рада поінформувати Вас про оголошення конкурсу на стипендійні програми DAAD.Всі стипендії надаються на конкурсній основі. Конкурсний відбір здійснюють експертні комісії, до складу яких входять професори німецьких та інколи українських вишів. Зазвичай відбір проходить у декілька етапів.
10.09.2018 - Однорічна стипендійна програма, що фінансується Баварією на 2019/20 навчальний рік
Баварія (Німеччина) запрошує взяти участь у конкурсі на однорічну стипендіальну програму для студентів з Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на 2019/20 навчальний рік через.
Посольство Держави Ізраїль в Україні має честь повідомити про новий міжнародний навчальний курс: «Нова педагогіка 21 століття – для викладачів вищих навчальних закладів»
29.08.2018 - Курси по радіоекології (9-25 січня 2019 року) Осло
CERAD пропонує інтенсивні курси з радіоекології (5 ECTS) та експериментальної радіоекології (10 ECTS). Курси будуть проходити паралельно протягом 2,5 тижнів з 9 січня по 25 січня 2019 року в NMBU (Campus Aas), 30 хвилин на поїзді на південь від Осло.
22.08.2018 - Конкурс на отримання стипендії в рамках спеціальних програм в Уряду Мексики
Урядом Мексики виділено стипендії для навчання іноземців у 2019 році.
17.08.2018 - Міжнародний навчальний курс: «Інновації та підприємництво в системі освіти»
Посольство Держави Ізраїль в Україні повідомляє про новий міжнародний навчальний курс: «Інновації та підприємництво в системі освіти». Програма MASHAV покриває усі витрати ( навчання, проживання, харчування), окрім квитків на літак.
Державним підприємством «Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційному розвитку України» та «China Talent and Technology Center» проводиться Симпозіум з науково-технічного співробітництва та обміну фахівцями між м. Дуньин (КНР, провінція Шаньдун) та м. Києвом (Україна). Учасники заходу мають можливість презентувати свої технологічні розробки та пропозиції у виступі 5-8 хвилин, завчасно попередив організаторів Симпозіуму.
07.08.2018 - Оголошується конкурс наукових проектів “2018 AGFUND International Prize”
Регіональна організація «Програма розвитку країн Арабської (Перської) Затоки» оголошує конкурс "2018 AGFUNDInternationalPrize” з метою відзначення державних та приватних проектів, спрямованих на боротьбу з бідність, соціальною відчуженістю, соціально-економічною маргіналізацією у всьому світі.
1.08.2018 - НУБіП України – Проект "Німецько-український аграрний діалог (APD)
В рамках моніторингу діяльності Проекту до університету завітала комісія з перевірки активності проекту, зокрема у співпраці з університетом та поширенням результатів діяльності проекту через університет.
[26.07.2018] Співпраця з Варшавським університетом наук про життя в рамках програми - " UNESCO УСПІШНО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ"
[26.07.2018] Міжнародне стипендіальне стажування в Університеті Фоджа (Італія) для магістрів та аспірантів
[26.07.2018] Новий курс MASHAV «Інженерні технології в сільському господарстві»
[16.07.2018] ICOAS - 6-а Міжнародна конференція з наук про органічне сільське господарство, місто Айзенштадт
[03.07.2018] WITAM-2018: Міжнародний конгрес у світі технологій та прогресивних матеріалів
[03.07.2018] Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності для НПП в рамках ERASMUS+ Університет Лейда (Leida University) на перший семестр 2018-2019 н.р.
[03.07.2018] Освітня програма «Насіння для майбутнього» від «Хуавей Україна».
[03.07.2018] Fulbright Scholar Program 2019-2020.
[03.07.2018] Шоста міжнародна конференція органічних сільськогосподарських наук - продовження терміну подання тез до 15 липня.
[03.07.2018] Міжнародне наукове стажування як місток до запровадження спільних досліджень
[12.06.2018] Міжнародна співпраця кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського з Варшавським університетом наук про життя
[7.06.18] НУБіП України - Національний Університет Чонбук (Південна Корея): обмін досвідом та обговорення можливостей плідної співпраці!
[6.06.18] Робоча зустріч з проректором університету Сент Іштван, м. Геделле (Угорщина)
[5.06.18] Нові горизонти у Тріздорфі або як стати студенткою одразу двох ВНЗ
[4.06.18] Іноземні студенти вітають Університет з ювілеєм!
[20.04.18] Знайомство іноземців з життям факультетів
[19.04.18] ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень – 2018: теоретична та практична цінність»
[18.04.18] Співробітництво з Університетом Шопрону.
[15.04.18] Семінар з болгарської мови, літератури і культури у Болгарії
[10.04.18] Міжнародна акредитація – зроблено!
[10.04.18] Програма обміну ERASMUS+ з Естонським університетом наук про життя на 2018-2019 н.р.
[10.04.18] Програма обміну ERASMUS+ з Вищою школою сільського господарства та природничих наук (м.Ліль, Франція) на 2018-2019 н.р.
[29.03.18] Набір на навчання для магістрів в Університет Льєди (Іспанія)
[26.03.18] Перший міжнародний форум 2018
[25.03.18] Іноземні студенти відзначають міжнародний день Навруз!
[13.03.18] Відзначення дня незалежності Гани!
[27.02.18] Відбулося заплановане зібрання іноземних студентів.
[24.02.18] Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні
[21.02.18] Новий курс MASHAV «Виробництво та обробка насіння польових і овочевих культур»
[21.02.18] Стипендія MEVLANA для студентів та НПП до Університету Акденіз(Туреччина)
[18.02.18] В рамках підтримки національних традицій.
[16.02.18] 26th International Symposium "Deltas and Wetlands" 2018
[15.02.18] Стипендіальна програма обміну між МОН України та МО КНР
[15.02.18] Стипендільна програма обміну між МОН України та МО Словацької Республіки
[13.02.18] Святкування Нового року продовжується…
[9.02.18] Відбір на програму мобільності MEVLANA на 2018-2019 н.р.
[8.02.18] Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки: виділено стипендії для українських студентів і викладачів
[8.02.18] Стипендіальна програма Міністерства сільського господарства Угорщини (осінній семестр 2018 року)
[8.02.18] Стипендіальна програма навчання в Будапештському університеті ім. Лоранда Етвеша
[25.01.18] Новий курс MASHAV «Зрошування та фертигація для інтенсивного сільськогосподарського виробництва»
[23.01.18] ВІДКРИТО КОНКУРСНИЙ НАБІР НА ПРОГРАМУ LEAD 2018 РОКУ!
[13.01.18] Новий курс MASHAV «Розвиток сільського господарства в засушливих регіонах»
[12.01.18] ВІДБІР НА ПРОГРАМУ МОБІЛЬНОСТІ ERASMUS + ДЛЯ НПП
[10.01.18] Навчання в Угорщині за програмою Stipendium Hungaricum
[10.01.18] Програма стажування для генетиків в Японії NIGINTERN2018
[5.01.18] Стипендіальна програма мобільності з урядом Латвії
[28.12.17] Фестиваль новорічних традицій
[20.12.17] З’їзд науковців у галузі дослідження грунтів, атмосфери, гідросфери та космосу у США
[15.12.17] Вітання з новорічними святами на адресу університету!
[14.12.17] ERASMUS MUNDUS MASTER PROGRAM IN PLANT BREEDING WITH SCHOLARSHIP SUPPORT
[9.12.17] ERASMUS+ відкриває нові можливості для молоді
[30.11.17] Відбір на програму мобільності ERASMUS + для НПП
[28.11.17] Зимова і літня школа в університеті Гумбольдта HUWISU (Німеччина)
[27.11.17] Новий курс MASHAV «Підприємництво, маркетинг і збереження вирощеної продукції в сільському господарстві»
[24.11.17] Успішно завершився міжнародний проект TEMPUS - QANTUS «Рамка кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище в українських університетах», учасником якого є наш університет
[22.11.17] Курс Університету Пенсильванії (США) за темою “Безпека продуктів харчування"
[22.11.17] Стипендія на навчаня у Франції
[20.11.17] Увага! Літні школи у Празі! Встигніть зареєструватися!
[19.11.17] Всесвітній конгрес виробників мінеральних добрив і пестицидів у м. Батумі, Грузія
[19.11.17] Посилення співпраці з університетом Хоенхайм
[17.11.17] Зарубіжний досвід читання лекцій у Вищій школі сільського господарства Франції (ISA) в рамках проекту ERASMUS+
[17.11.17] Укріплення співпраці за програмою ERASMUS+
[16.11.17] Конкурс на участь у програмі мобільності для студентів в рамках ERASMUS+
[13.11.17] Іноземні студенти НУБіП відвідали Національний науково-природничий музей НАН України
[10.11.17] Новий курс МАШАВ - "Інформаційно-комунікативні технології в сфері освіти"
[06.11.17] 21-24 листопада в Києві пройде II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET»
[06.11.17] Конгрес з біомедицини ISCOMS у м. Гронінген, Нідерланди
[03.11.17] Анонс: Короткий курс «Безпеки продуктів харчування» з сертифікатом Університету Пенсильванія (Penn State University)
[03.11.17] Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017
[02.11.17] Наш досвід Erasmus
[01.11.17] Стажування для науковців, Німеччина
[31.10.17] Стажування студентів у "Німецькій Селянській Спілці" 2018
[31.10.17] Стажування студентів за програмою "APOLLO 2018"
[26.10.17] Новий курс MASHAV "Інтенсивне овочеве виробництво"
[24.10.17] Семінар "Аграрна освіта в Канаді" від Посольства Канади в Україні (27.10.2017)
[22.10.17] Програма обміну для викладачів аграрних ВНЗ, США
[22.10.17] Новий курс MASHAV "Розвиток дітей: соціально-емоційна підтримка та добробут"
[20.10.17] Форум молодіжної політики з питань сталого розвитку 2017
[18.10.17] Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Еразмус+ (6-10.11.17): РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО!
[17.10.17] НУБіП України відзначили у світовому рейтингу університетів!
[13.10.17] Увага! Літні школи у Празі! Подача заявок з 15 жовтня!
[12.10.17] Участь у BECY Summer school 2017 студентів НУБіП України
[12.10.17] Дорадчий моніторинг проекту Tempus QANTUS пройшов успішно!
[12.10.17] З вітанням до колег з Словацького аграрного університету
[12.10.17] Аспірантура за стипендійною програмою Northwest University International Students Silk Road Scholarship, Китай
[12.10.17] УВАГА! Продовжено термін подання документів для участі у конкурсі Fulbright Scholar Program до 20 жовтня
[12.10.17] Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
[06.10.17] Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує набір студентів для навчання у Республіці Корея
[05.10.17] Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності для НПП в рамках ERASMUS+
[05.10.17] Студентам, бажаючим пройти практичне навчання за кордоном у 2018 році!
[03.10.17] Проект Erasmus+ з Університетом прикладних наук Вейенштефан-Тріздорф
[25.09.17] Оголошується спільний конкурс Ф81 науково-дослідних проектів Державного фонду фундаментальних досліджень і Німецького Дослідницького Товариства для фінансування у 2019 році
[19.09.17] Студентам 4го курсу, які бажають пройти практику (з можливістю майбутнього навчання) за кордоном!
[19.09.17] Обмін досвідом з іноземними колегами на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології
[18.09.17] Міжнародна програма стипендій сільськогосподарських наук та технології Нормана Е. Борлуга
[11.09.17] Студенти НУБіП України стали призерами X міжнародної конференції з агрономії у Сербії
[11.09.17] Спільний курс MASHAV та SlovakAid для України, Молдови та Грузії
[06.09.17] Візит лектора MASHAV в НУБіП 05.09.2017
[05.09.17] Завершується подача заявок на навчання в Греції!
[05.09.17] Нова магістерська програма на базі Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського
[05.09.17] Стипендії на навчання в Чехії
[05.09.17] Стипендії від Грецького Фонду державних стипендій
[04.09.17] Лекція MASHAV "Тренди, іновації, маркетинг у сфері вирощування овочей" у НУБіП
[30.08.17] Однорічна стипендійна програма BAYHOST на 2018-2019 н.р., Баварія
[28.08.17] Чи доступні кредити для фермерів у США?
[28.08.17] Реєстрація на міжнародну конференцію в Університеті Масарика у м. Брно, Чехія
[08.08.17] Проект «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням»
[08.08.17] Запрошуємо на конференцію INTSYS в Гельсінкі
[04.08.17] Курс MASHAV «Управління водними ресурсами та новітні технології зрошування»
[27.07.17] Запрошуємо на "Міжнародний навчальний семінар з крапельного зрошення і фудагізаціі" Діярбакир, Туреччина
[24.07.17] Повністю безкоштовне стажування в Університеті Мічиган
[21.07.17] Запрошуємо на 1-шу Міжнародну конференцію "Новації в області техніки, науки і технологій" (NFEST-2018) в м. Нью Делі
[19.07.17] Підписано угоду про співпрацю з університетом «Асен Златаров», м.Бургас, Болгарія
[18.07.17] Грошові премії для успішних науковців від Нідерландської королівської академії наук
[13.07.17] Обмін досвідом та налагодження співпраці з Варшавським університетом екології та управління м. Варшава, Польща, за програмою ERASMUS+ Staff Mobility for Training
[12.07.17] Літня школа "Права людини, лідерство та спілкування" у м. Комо, Італія
[12.07.17] Запрошуємо на 5-ту Міжнародну наукову конференцію «Сучасні проблеми управління: економіка, освіта, охорона здоров'я і фармація» у м. Ополє, Польща
[11.07.17] СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ З НУБІП ВІДВІДАЛИ УНІВЕРСИТЕТ ВАГЕНІНГЕНА В НІДЕРЛАДНАДАХ
[11.07.17] Пілотна програма від World Fisheries University (Республіка Корея)
[11.07.17] Запрошуємо до участі у конкурсі "Як у дзеркалі - погляд на Італію ззовні"
[16.06.17] Візит делегації з Франції для проведення відбору на програму ERASMUS +
[15.06.17] Стажування та конференція в Болгарії
[13.06.17] Курс MASHAV «Харчування в умовах глобальних змін навколишнього середовища»
[13.06.17] II Міжнародна літня школа на тему: Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних і керівників навчальних закладів в Європейському освітньому просторі
[13.06.17] Нові курси MASHAV від посольства Ізраїль
[12.06.17] Стипендії від Республіки Молдова
[12.06.17] Нові курси MASHAV від посольства Ізраїль
Візит лекторів MASHAV в НУБіП 08.06.2017
Нові програми для фахівців від посольства Ізраїлю
Друга міжнародна конференція з питань безпеки водних ресурсів і кліматичних змін (м. Кельн, Німеччина)
Тренінг « Сільськогосподарська політика в контексті СОТ»!
Нові програми MASHAV від посольства Ізраїлю
Учені факультету землевпорядкування взяли участь у науковій конференції Baltic Surveying-2017 на базі Латвійського аграрного університету
Міжнародний обмін досвідом в сфері інтегрованої системи захисту рослин
Лекції науковців в рамках програми MASHAV
Відкрита лекція професора університету м. Берген Д. Віта «Value Added by System Dynamics: Some Examples»
Літня школа для економістів в Празі
Стипендії на навчання в Казахстані
Щорічний конкурс есе WTO Essay Award
Відбір студентів на програми мобільності Erasmus +
Літня школа Євро-середземноморська співпраця 2017
Стипендія Академії ім. Роберта Боша
Літня школа з біоекономіки 2017 (м. Варшава, Польща)
Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2017
Міжнародна науково-практична конференція у НАУ "Актуальні проблеми міжнародної освіти: стан та перспективи розвитку"
Юлія Гальчинська, учасник програми Erasmus+
ХІV міжнародна конференція Warsaw East European Conference
Антикорупційний моніторинг Таджикистану
Навчання в Німеччині за стипендією Copernicus
Програма академічних обмінів для студентів та випускників ім. Фулбрайта 2018-2019
Нові курси MASHAV від посольства Ізраїлю
Стипендія професора Станіслава Толпи від Вроцлавського природничого університету
Стипендії на навчання від Уряду Словацької Республіки
Відкрита подача заявок на участь у Програмі ім. Клауса Топфера для майбутніх керівників у сфері охорони природи
Відкрита подача заявок на участь у swissbiolabs Challenge 2017
Українсько-Єгипетське співробітництво в навчальній та науковій сфері
НАВЧАЛЬНО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА В ЛОНДОНІ LEAD PROGRAMME 2017! ПРИЙОМ ЗАЯВОК ПРОДОВЖЕНО ДО 8 КВІТНЯ!
Курси французької мови в НУБіП України!
Літня школа "Майбутнє медицини" в Баварії, Німеччина
Курс "Оцінка біосферних ризиків" від Норвезького університету наук про життя
Група іноземних студентів нашого університету взяла участь у святкуванні Міжнародного дня Навруз
Поступ молодого науковця до інтернаціоналізації в науковому співтоваристві
Семінар MASHAV на тему "Техніки креативності" в Chasopys Eduspace
Не прогавте! Літня школа у Вільнюсі!
Реєстрація на участь у конференції "Біологія рослин та біотехнології"
УВАГА! Закінчується прийом заявок на навчання за програмою Prague Summer School 2017
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ БАЖАЮТЬ НАВЧАТИСЯ ЗА СТИПЕНДІАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ ОБМІНУ В ТУРЕЧЧИНІ ПРОТЯГОМ ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ 2017-18 н.р.
Угорська стипендіальна програма для іноземних студентів (РЕЄСТРАЦІЯ ДО 5 БЕРЕЗНЯ)
Літня школа в університеті Хоенхайм, Німеччина
Освітній проект в Україні - GoCamp
Нові курси підвищення кваліфікації MASHAV від посольства Ізраїлю
7ма Міжнародна Конференція з Питань Біоенергетики та Відновлюваних Джерел Енергії 24.02.2017 (м. Загреб)
Робочі зустрічі на відборах в рамках співпраці НУБіП України та УПН Вайєнштефан-Тріздорф (Німмеччина)
Виставка Agro Animal Show 2017
Паранюк Уляна: "Мій досвід ERASMUS + у Варшаві"
Увага! Корейська Республіка надає гранти на навчання для українських студентів!
Конкурс на участь в безкоштовній літній програмі Університету Сингулярності в Каліфорнії
Проходження навчання у 2017 році в Університеті Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Нові курси підвищення кваліфікації MASHAV від посольства Ізраїлю
Стажування для освітян + школа англійської мови, Фінляндія
Стипендійна програма BAYHOST для бажаючих вивчати німецьку мову
Науково-педагогічне стажування «Організація навчального процесу, програми та методи підготовки в HOTEL SCHOOL» у м. Рига, Латвія
Ісламська Республіка Іран надає стипендії на навчання на 2017-2018 академічний рік
Курси підвищення кваліфікації для викладачів MASHAV від посольства Ізраїлю
Турецька Республіка надає стипендії для навчання на 2017-2018 академічний рік
[8.02.18] Стипендіальна програма навчання в Будапештському університеті ім. Лоранда Етвеша
[25.01.18] Новий курс MASHAV «Зрошування та фертигація для інтенсивного сільськогосподарського виробництва»
[23.01.18] ВІДКРИТО КОНКУРСНИЙ НАБІР НА ПРОГРАМУ LEAD 2018 РОКУ!
[13.01.18] Новий курс MASHAV «Розвиток сільського господарства в засушливих регіонах»
[12.01.18] ВІДБІР НА ПРОГРАМУ МОБІЛЬНОСТІ ERASMUS + ДЛЯ НПП
[10.01.18] Навчання в Угорщині за програмою Stipendium Hungaricum
[10.01.18] Програма стажування для генетиків в Японії NIGINTERN2018
[5.01.18] Стипендіальна програма мобільності з урядом Латвії
[28.12.17] Фестиваль новорічних традицій
[20.12.17] З’їзд науковців у галузі дослідження грунтів, атмосфери, гідросфери та космосу у США
[15.12.17] Вітання з новорічними святами на адресу університету!
[14.12.17] ERASMUS MUNDUS MASTER PROGRAM IN PLANT BREEDING WITH SCHOLARSHIP SUPPORT
[9.12.17] ERASMUS+ відкриває нові можливості для молоді
[30.11.17] Відбір на програму мобільності ERASMUS + для НПП
[28.11.17] Зимова і літня школа в університеті Гумбольдта HUWISU (Німеччина)
[27.11.17] Новий курс MASHAV «Підприємництво, маркетинг і збереження вирощеної продукції в сільському господарстві»
[24.11.17] Успішно завершився міжнародний проект TEMPUS - QANTUS «Рамка кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище в українських університетах», учасником якого є наш університет
[22.11.17] Курс Університету Пенсильванії (США) за темою “Безпека продуктів харчування"
[22.11.17] Стипендія на навчаня у Франції
[20.11.17] Увага! Літні школи у Празі! Встигніть зареєструватися!
[19.11.17] Всесвітній конгрес виробників мінеральних добрив і пестицидів у м. Батумі, Грузія
[19.11.17] Посилення співпраці з університетом Хоенхайм
[17.11.17] Зарубіжний досвід читання лекцій у Вищій школі сільського господарства Франції (ISA) в рамках проекту ERASMUS+
[17.11.17] Укріплення співпраці за програмою ERASMUS+
[16.11.17] Конкурс на участь у програмі мобільності для студентів в рамках ERASMUS+
[13.11.17] Іноземні студенти НУБіП відвідали Національний науково-природничий музей НАН України
[10.11.17] Новий курс МАШАВ - "Інформаційно-комунікативні технології в сфері освіти"
[06.11.17] 21-24 листопада в Києві пройде II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET»
[06.11.17] Конгрес з біомедицини ISCOMS у м. Гронінген, Нідерланди
[03.11.17] Анонс: Короткий курс «Безпеки продуктів харчування» з сертифікатом Університету Пенсильванія (Penn State University)
[03.11.17] Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017
[02.11.17] Наш досвід Erasmus
[01.11.17] Стажування для науковців, Німеччина
[31.10.17] Стажування студентів у "Німецькій Селянській Спілці" 2018
[31.10.17] Стажування студентів за програмою "APOLLO 2018"
[26.10.17] Новий курс MASHAV "Інтенсивне овочеве виробництво"
[24.10.17] Семінар "Аграрна освіта в Канаді" від Посольства Канади в Україні (27.10.2017)
[22.10.17] Програма обміну для викладачів аграрних ВНЗ, США
[22.10.17] Новий курс MASHAV "Розвиток дітей: соціально-емоційна підтримка та добробут"
[20.10.17] Форум молодіжної політики з питань сталого розвитку 2017
[18.10.17] Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Еразмус+ (6-10.11.17): РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО!
[17.10.17] НУБіП України відзначили у світовому рейтингу університетів!
[13.10.17] Увага! Літні школи у Празі! Подача заявок з 15 жовтня!
[12.10.17] Участь у BECY Summer school 2017 студентів НУБіП України
[12.10.17] Дорадчий моніторинг проекту Tempus QANTUS пройшов успішно!
[12.10.17] З вітанням до колег з Словацького аграрного університету
[12.10.17] Аспірантура за стипендійною програмою Northwest University International Students Silk Road Scholarship, Китай
[12.10.17] УВАГА! Продовжено термін подання документів для участі у конкурсі Fulbright Scholar Program до 20 жовтня
[12.10.17] Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
[06.10.17] Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує набір студентів для навчання у Республіці Корея
[05.10.17] Оголошується конкурс на участь у програмі мобільності для НПП в рамках ERASMUS+
[05.10.17] Студентам, бажаючим пройти практичне навчання за кордоном у 2018 році!
[03.10.17] Проект Erasmus+ з Університетом прикладних наук Вейенштефан-Тріздорф
[25.09.17] Оголошується спільний конкурс Ф81 науково-дослідних проектів Державного фонду фундаментальних досліджень і Німецького Дослідницького Товариства для фінансування у 2019 році
[19.09.17] Студентам 4го курсу, які бажають пройти практику (з можливістю майбутнього навчання) за кордоном!
[19.09.17] Обмін досвідом з іноземними колегами на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології
[18.09.17] Міжнародна програма стипендій сільськогосподарських наук та технології Нормана Е. Борлуга
[11.09.17] Студенти НУБіП України стали призерами X міжнародної конференції з агрономії у Сербії
[11.09.17] Спільний курс MASHAV та SlovakAid для України, Молдови та Грузії
[06.09.17] Візит лектора MASHAV в НУБіП 05.09.2017
[05.09.17] Завершується подача заявок на навчання в Греції!
[05.09.17] Нова магістерська програма на базі Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського
[05.09.17] Стипендії на навчання в Чехії
[05.09.17] Стипендії від Грецького Фонду державних стипендій
[04.09.17] Лекція MASHAV "Тренди, іновації, маркетинг у сфері вирощування овочей" у НУБіП
[30.08.17] Однорічна стипендійна програма BAYHOST на 2018-2019 н.р., Баварія
[28.08.17] Чи доступні кредити для фермерів у США?
[28.08.17] Реєстрація на міжнародну конференцію в Університеті Масарика у м. Брно, Чехія
[08.08.17] Проект «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням»
[08.08.17] Запрошуємо на конференцію INTSYS в Гельсінкі
[04.08.17] Курс MASHAV «Управління водними ресурсами та новітні технології зрошування»
[27.07.17] Запрошуємо на "Міжнародний навчальний семінар з крапельного зрошення і фудагізаціі" Діярбакир, Туреччина
[24.07.17] Повністю безкоштовне стажування в Університеті Мічиган
[21.07.17] Запрошуємо на 1-шу Міжнародну конференцію "Новації в області техніки, науки і технологій" (NFEST-2018) в м. Нью Делі
[19.07.17] Підписано угоду про співпрацю з університетом «Асен Златаров», м.Бургас, Болгарія
[18.07.17] Грошові премії для успішних науковців від Нідерландської королівської академії наук
[13.07.17] Обмін досвідом та налагодження співпраці з Варшавським університетом екології та управління м. Варшава, Польща, за програмою ERASMUS+ Staff Mobility for Training
[12.07.17] Літня школа "Права людини, лідерство та спілкування" у м. Комо, Італія
[12.07.17] Запрошуємо на 5-ту Міжнародну наукову конференцію «Сучасні проблеми управління: економіка, освіта, охорона здоров'я і фармація» у м. Ополє, Польща
[11.07.17] СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ З НУБІП ВІДВІДАЛИ УНІВЕРСИТЕТ ВАГЕНІНГЕНА В НІДЕРЛАДНАДАХ
[11.07.17] Пілотна програма від World Fisheries University (Республіка Корея)
[11.07.17] Запрошуємо до участі у конкурсі "Як у дзеркалі - погляд на Італію ззовні"
[16.06.17] Візит делегації з Франції для проведення відбору на програму ERASMUS +
[15.06.17] Стажування та конференція в Болгарії
[13.06.17] Курс MASHAV «Харчування в умовах глобальних змін навколишнього середовища»
[13.06.17] II Міжнародна літня школа на тему: Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних і керівників навчальних закладів в Європейському освітньому просторі
[13.06.17] Нові курси MASHAV від посольства Ізраїль
[12.06.17] Стипендії від Республіки Молдова
[12.06.17] Нові курси MASHAV від посольства Ізраїль
Візит лекторів MASHAV в НУБіП 08.06.2017
Нові програми для фахівців від посольства Ізраїлю
Друга міжнародна конференція з питань безпеки водних ресурсів і кліматичних змін (м. Кельн, Німеччина)
Тренінг « Сільськогосподарська політика в контексті СОТ»!
Нові програми MASHAV від посольства Ізраїлю
Учені факультету землевпорядкування взяли участь у науковій конференції Baltic Surveying-2017 на базі Латвійського аграрного університету
Міжнародний обмін досвідом в сфері інтегрованої системи захисту рослин
Лекції науковців в рамках програми MASHAV
Відкрита лекція професора університету м. Берген Д. Віта «Value Added by System Dynamics: Some Examples»
Літня школа для економістів в Празі
Стипендії на навчання в Казахстані
Щорічний конкурс есе WTO Essay Award
Відбір студентів на програми мобільності Erasmus +
Літня школа Євро-середземноморська співпраця 2017
Стипендія Академії ім. Роберта Боша
Літня школа з біоекономіки 2017 (м. Варшава, Польща)
Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2017
Міжнародна науково-практична конференція у НАУ "Актуальні проблеми міжнародної освіти: стан та перспективи розвитку"
Юлія Гальчинська, учасник програми Erasmus+
ХІV міжнародна конференція Warsaw East European Conference
Антикорупційний моніторинг Таджикистану
Навчання в Німеччині за стипендією Copernicus
Програма академічних обмінів для студентів та випускників ім. Фулбрайта 2018-2019
Нові курси MASHAV від посольства Ізраїлю
Стипендія професора Станіслава Толпи від Вроцлавського природничого університету
Стипендії на навчання від Уряду Словацької Республіки
Відкрита подача заявок на участь у Програмі ім. Клауса Топфера для майбутніх керівників у сфері охорони природи
Відкрита подача заявок на участь у swissbiolabs Challenge 2017
Українсько-Єгипетське співробітництво в навчальній та науковій сфері
НАВЧАЛЬНО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА В ЛОНДОНІ LEAD PROGRAMME 2017! ПРИЙОМ ЗАЯВОК ПРОДОВЖЕНО ДО 8 КВІТНЯ!
Курси французької мови в НУБіП України!
Літня школа "Майбутнє медицини" в Баварії, Німеччина
Курс "Оцінка біосферних ризиків" від Норвезького університету наук про життя
Група іноземних студентів нашого університету взяла участь у святкуванні Міжнародного дня Навруз
Поступ молодого науковця до інтернаціоналізації в науковому співтоваристві
Семінар MASHAV на тему "Техніки креативності" в Chasopys Eduspace
Не прогавте! Літня школа у Вільнюсі!
Реєстрація на участь у конференції "Біологія рослин та біотехнології"
УВАГА! Закінчується прийом заявок на навчання за програмою Prague Summer School 2017
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ БАЖАЮТЬ НАВЧАТИСЯ ЗА СТИПЕНДІАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ ОБМІНУ В ТУРЕЧЧИНІ ПРОТЯГОМ ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ 2017-18 н.р.
Угорська стипендіальна програма для іноземних студентів (РЕЄСТРАЦІЯ ДО 5 БЕРЕЗНЯ)
Літня школа в університеті Хоенхайм, Німеччина
Освітній проект в Україні - GoCamp
Нові курси підвищення кваліфікації MASHAV від посольства Ізраїлю
7ма Міжнародна Конференція з Питань Біоенергетики та Відновлюваних Джерел Енергії 24.02.2017 (м. Загреб)
Робочі зустрічі на відборах в рамках співпраці НУБіП України та УПН Вайєнштефан-Тріздорф (Німмеччина)
Виставка Agro Animal Show 2017
Паранюк Уляна: "Мій досвід ERASMUS + у Варшаві"
Увага! Корейська Республіка надає гранти на навчання для українських студентів!
Конкурс на участь в безкоштовній літній програмі Університету Сингулярності в Каліфорнії
Проходження навчання у 2017 році в Університеті Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Нові курси підвищення кваліфікації MASHAV від посольства Ізраїлю
Стажування для освітян + школа англійської мови, Фінляндія
Стипендійна програма BAYHOST для бажаючих вивчати німецьку мову
Науково-педагогічне стажування «Організація навчального процесу, програми та методи підготовки в HOTEL SCHOOL» у м. Рига, Латвія
Ісламська Республіка Іран надає стипендії на навчання на 2017-2018 академічний рік
Курси підвищення кваліфікації для викладачів MASHAV від посольства Ізраїлю
Турецька Республіка надає стипендії для навчання на 2017-2018 академічний рік
Розпочато набір на програму обміну Міністерства сг США для викладачів
До уваги студентів 2, 3 курсу та 1-го року магістратури зі знанням німецької мови!!!
Курс із радіології для магістрів та аспірантів у Норвезькому Університеті
Міждисциплінарне наукове стажування + робота у національній бібліотеці Гамбурга
Магістерська програма для іноземних студентів в Університеті Хоф (Німеччина)
Відкрита презентація навчальних програм в Естонії! (18.10.2016р.)
Стажування за програмою Борлог
Презентація програм практичного навчання за кордоном!!!
Відбір студентів до університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Магістерська програма «Адміністративний менеджмент» успішно пройшла міжнародну акредитацію!
Міжнародний футбольний турнір "Кубок дружби-2016"
Стипендіальна програма "Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів"
Навчання в Корейському національному інституті розвитку міжнародної освіти
Зустріч делегації з Бельгії та співробітників НУБіП України
Стипендіальні програми Національного інституту адміністративного розвитку (NIDA), Тайланд
Однорічна стипендіальна програма BAYHOST
Яна Медушовська ділиться враженнями від участі в програмі ERASMUS+
Дмитро Зленко: я півроку навчався у Варшаві за програмою Erasmus+. Це був незабутній і дуже корисний досвід
Мінмолодьспорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю
Стипендії фонду Конрада Аденауера для навчання в магістратурі та докторантурі в Німеччині
Підписано угоду про співпрацю з Казахським національним аграрним університетом
Наукове стажування доцента кафедри екології агросфери та екологічного контролю Білєри Наталії в університеті Георга-Августа (м. Геттінген, Німеччина) за програмою Альракіс ІІ Ерасмус Мундус
Стипендія BAYER 2016: пошук талантів!
Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародній Літній Школі «Досягнення природничих наук для забезпечення сталого розвитку»
Польські студенти Фудал Бартош та Клара Костяник успішно завершили семестр навчання в університеті в рамках програми обміну Erasmus+
Наукове стажування доцента кафедри статистики та економічного аналізу О.Г. Макарчук у Варшавському університеті наук про життя (Польща) в рамках проекту ALRAKIS IІ програми Еразмус Мундус
Продовжуємо плідну співпрацю з Поморською академією в м. Слупськ (Польща)
Розширення кордонів міжнародної співпраці!
Урочисте святкування Дня відродження та єдності Туркменістану!
Міжнародна Програма обміну по дослідженню в сільськогосподарській галузі за підтримки сім'ї Воскобійників
Стажування в Чехії та Польщі!
В університеті відкрито англомовні програми підготовки магістрів з економіки, менеджменту і екології
Міжнародна культурно-просвітницької поїздка «Гуманітарно-медична співпраця»
Можливість отримати стипендію для проведення досліджень в Університеті Фрайбурга, Німеччина
Міжнародна поїздка до Литви, Латвії, Польщі
VUA Summer School
Навчальні програми для отримання стипендії магістра та докторанта КНР
Увага! Конкурс грантів на дослідження у галузі сільського господарства від Civilian Research & Development Foundation Global
Стипендії професора Станіслава Толпи у Вроцлавському природничому університеті для молодих науковців
Урочисте святкування міжнародного дня Навруз!
Можливість навчання в Словацькій Республіці!
Відібрано студентів на практичне навчання в Німеччині
Можливість навчання на курсах Машав!
Міжнародний семінар та відбір в рамках співпраці НУБіП України та УПН Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Нагорнюк Оксана Миколаївна, доцент кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності, нагароджена дипломом ІІІ ступеня за досягнення в освіті
Досягнення нашого університету у рамках співпраці з Грузинським аграрним університетом
Успіхи наших іноземних студентів
ВІЗИТ З МЕТОЮ ПРОДОВЖЕННЯ СПІВПРАЦІ ПРЕДСТАВНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
ДО НІМЕЧЧИНИ
З 9 по 13 листопада 2015 року у складі офіційної делегації декан факультету ветеринарної медицини, академік НААН України М.І. Цвіліховський, завідуючий кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи, професор В.В. Недосєков та керівник міжнародних програм факультету ветеринарної медицини, доцент М.В. Галат за підтримки керівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України і Німецько-українського агрополітичного діалогу та безпосередньо його керівника, Фолькера Зассе взяли участь у спеціалізованому інформаційному візиті «Контроль та організація ветеринарної медицини, забезпечення якості продуктів тваринного походження – німецький досвід».
Делегацію очолили керівники Міністерства агарної політики та продовольства України, представники Комітету Верховної Ради і Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Під час візиту учасники делегації мали можливість взяти участь у офіційному відкритті сільськогосподарської виставки «AgriTechnika», що відбувається кожні два роки у місті Ганновері і є однією з найбільших виставок у сфері сільського господарства у світі, відвідали українсько-німецький інформаційний захід «Реформи в аграрному секторі України – результати та перспективи», відкривав який виступ Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка.
Також під час поїздки учасники мали можливість ознайомитись з німецькою організацією державного управління забезпечення якості і безпечності продукції рослинного і тваринного походження, відвідати Відомство з питань захисту прав споживачів і безпеки сільськогосподарських продуктів федеральної землі Нижня Саксонія (президент – доктор Еберхард Ханхорст, який вже неодноразово відвідував факультет ветеринарної медицини і виступав з лекціями як для студентів, так і для фахівців ветеринарної медицини та усіх бажаючих), Епізоотичну касу Нижньої Саксонії, Міністерство продовольства і сільського господарства федеральної землі Нижня Саксонія та поспілкуватись з очільниками цих установ. Особливо важливим стало відвідання Університету ветеринарної медицини Ганноверу, де відбулася зустріч з президентом Університету, доктором Жерардом Грайфом, професорами Ніколем Кемпер і Гюнтер Кляйн, а також екскурсія центром клінічних навиків Університету, з яким на сьогоднішній день факультет ветеринарної медицини працює над розвитком партнерських відносин і налагоджує подальшу співпрацю.
Реалізація канадсько-українського проекту "Розвиток зернових кооперативів в Україні"
У рамках реалізації дослідницької складової спільного канадсько-українського проекту "Розвиток зернових кооперативів в Україні", партнером якого є і НУБіП, 3 листопада пройшла зустріч щодо перспектив розвитку кооперації, необхідних змін в Україні та досвіду канадських партнерських організацій.
Участь у зібранні взяли проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, професори Віктор Терещенко, Тетяна Камінська, Тетяна Балановська, представники проектів розвитку молочного бізнесу та Канадського кооперативного зернового проекту Mr. Alain Plouffe, Director of International Program, Socodevi, Martin Beaurivage, program manager Dairy business development project, Socodevi, Mr. Dan Ish, Coop & Mutuals Law Specialist, CCA, Erin Mackie, Program Officer and Grain Project Coop Specialist at the Canadian Cooperative Association, гості з Дніпропетровського аграрного-економічного університету - Ірина Воловик, Олександр Величко, Віталій Тропін, Наталія Бондарчук та Ольга Чепець, голова Сільськогосподарської консультаційної служби Максим Максимов, менеджер Канадського кооперативного зернового проекту в Україні Сергій Курдицький, менеджер тренінгових та гендерних програм Софія Буртак, виконавчий директор Обєднання кооперативів «Господар» Олександр Штефан.
Нагадаємо, що науковці НУБіП України вже отримали в рамках проекту 3 гранти на проведення досліджень щодо розвитку підприємницької діяльності, обліку і оподаткування кооперативів.
МОЛОДІ ВЧЕНІ УНІВЕРСИТЕТУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ТРЕНІНГУ RESEARCHER CONNECT
Researcher Connect – перший проект в Україні за підтримки Британської ради, який пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту та допомагає розвивати критичне мислення, реагування та навички наукової критики.
У жовтні 2015 року відбувся відбір учасників для участі у проекті. Серед багатьох бажаючих було відібрано лише 40 представників з вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів з усієї України. За результатами конкурсного відбору представниками від Національного університету біоресурсів і природокористування України для участі у проекті Researcher Connect, що відбувся 22-24 жовтня 2015 року, стали доцент кафедри паразитології та тропічної ветеринарії Галат Марина Владиславівна та старший викладач кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД Кирилюк Дмитро Олександрович.
Цей проект спрямований на підтримку професійного розвитку молодих науковців. Під час серії тренінгів учасники отримали інформацію щодо правильності написання тез для міжнародних публікацій та подачі заявок на отримання грантів в міжнародних організаціях, особливості міжнародної співпраці, а також встановили контакти з провідними науковцями науково-дослідних та громадських організацій в Україні. Спікером даного тренінгу став директор консультаційного агентства вищої освіти, провідний світовий тренер Едеір Річардс. Навчання і спілкування відбувалось виключно англійською мовою.
Участь у тренінгу молодих науковців стала можливою завдяки підтримці Британської ради в Україні, міжнародного відділу, керівництва факультету ветеринарної медицини та НДІ здоров’я тварин, керівництва факультету аграрного менеджменту.
За результатами проходження такого стажування Галат М.В. і Кирилюк Д.О. отримали сертифікати про успішну участь та завершення першого циклу тренінгів. Сподіваємося на подальшу співпрацю і розвиток міжнародного співробітництва!
Вітаємо Каленського Віктора Пертовича!
28 жовтня відбувся "День Франції в Україні" в рамках виставки "ІнтерАГРО Комплекс 2015". Цей день став визначним для Каленського Віктора Пертовича, професора кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І.Душечкіна, адже він отримав Орден Франції "Орден Сільськогосподарських заслуг" як результат багаторічної та плідної міжнародної співпраці.
Завершився німецько-український семінар з підвищення кваліфікації
Завершився курс підвищення кваліфікації викладачів, наукових співробітників та аспірантів на тему «Аналіз попиту домогосподарств та прикладний аналіз добробуту», який був організований університетом імені Мартіна Лютера Галле-Віттенберг і Лейбніц Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою, м. Галле, Німеччина у партнерстві з Національним університетот біоресурсів і природокористування України і Національним науковим центром «Інститут аграрної економіки».
Метою курсу було ознайомлення викладачів, наукових співробітників та аспірантів з сучасними теоретичними концепціями для аналізу попиту домогосподарств та прикладного аналізу добробуту із застосуванням економетричних методів аналізу.
Курс підвищення кваліфікації тривав з 28 вересня по 2 жовтня 2015 року і за результатами письмового тестування його успішно завершили 32 співробітники та аспіранти нашого університету.
Професор Грінс та доктор Перехожук під час вручення сертифікатів про завершення курсу відзначили хороший рівень підготовки учасників семінару. В свою чергу домовлено продовжити практику таких семінарів у майбутньому.
Університет отримав грант на академічну мобільність студентів, аспірантів та викладачів
У рамках програм Еразмус+ наш університет у 2015 році подав 9 заявок на отримання грантів по підтримці академічної мобільності з Європейськими університеами.
Раді сповістити, що на сьогодні отримано підтвердження про фінансування однієї із заявок з університеом м.Фоджа (Італія). В межах цього гранту 11 університеів з України отримають фінансування на суму 506700 Євро, в тому числі наш університет на суму понад 78000 Євро на 2016-2017 роки.
Бюджетом цього проекту мобільності передбачено фінасування стипендій для студентів, магістрів та аспірантів у розмірі 850 Євро на місяць, а для науково-педагогічних працівників у розмірі 980 Євро на тиждень.
Університет м.Фоджа має факультети сільського господарства, продовольства та екології, правознавства,гуманітарних та економічних наук, які можуть бути базою проходження стажування студентів, магістрів, аспірантів та викладачів нашого університету.
Сім'ю почесних членів колективу нашого університету поповнив наш випускник з Нігерії. 1 вересня професор Стівен Азаїкі, директор Інституту науки, освіти та технологій, отримав мантію та диплом почесного професора НУБіП.
Прийнято делегації з Вроцлавського природничого університету та Університету штату Айова
Напередодні Дня знань до нас завітали делегації вишів-партнерів – Вроцлавського природничого (Польща) та Університету штату Айова (США). Першу з них очолив ректор професор Роман Колач. Разом з ним прибули професори Тадеуш Шульц та Йозеф Ніцпонь. Зі Сполучених штатів Америки до нас завітали професор Даглас Кенелі та викладач Джоді Корнел.
Професор Роман Колач охарактеризував співпрацю між факультетами ветеринарної медицини НУБіП України та Вроцлавського природничого університету як продуктивну. Вона триває вже понад 15 років. За цей час у Польщі пройшли стажування за програмою стипендії ім. професора Станіслава Толпи біля 30 молодих науковців з нашого університету. За останні кілька років, щорічно 5 студентів нашого факультету ветеринарної медицини проходять там двотижневу практику. У ході дискусії була підтримана пропозиція щодо розширення співпраці – у галузі агрономії, тваринництва та водних біоресурсів. Професор Кенелі прочитав лекції для студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів.
Також було домовлено про відвідування Вроцлава представниками наших навчально-дослідних господарств з метою обміну досвідом і запровадження ринкових механізмів їх функціонування.
Підписано договір про співпрацю з Технічним університетом Грузії
У рамках візиту до Грузії відбулась зустріч делегації університету з керівництвом Грузинського технічного університету. Ректор ГТУ професор Арчіл Прангішвілі та керівник офісу міжнародних відносин Отар Зумбурідзе розповіли про історію розвитку цього вишу та його сучасну структуру.
На сьогодні він має у своєму складі 10 факультетів, серед яких і новостворений аграрний факультет, що стало відповіддю на реформи в освіті і науці Грузії. Традиційний аграрний університет десять років тому був приватизований, і зараз в ньому навчаються тільки 24 студенти. Аграрному університету тоді були передані всі науково-дослідні інститути Академії аграрних наук Грузії, які практично сьогодні вже не існують. У самій же академії працюють близько 30 осіб. Це є уроком для нас.
На аграрному факультеті ГТУ навчаються 650 студентів за 8 спеціальностями: тваринництво, агрономія, грунти і водні ресурси, менеджмент в агробізнесі, харчові технології, лісове господарство, сільськогосподарська техніка та агроінженерія.
Ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко ознайомив грузинських колег зі структурою та основними завданнями діяльності нашого університету, закликав до розвитку співпраці.
Арчіл Прангішвілі в ході ознайомлення з кампусом показав гостям актову залу університету та бібліотеку, фонд якої налічує понад 2,5 млн., в тому числі 400 тис. в електронній формі, примірників навчальної та наукової літератури.
Особливу увагу гостей привернула підбірка з більш як 100 тисяч примірників американського видавництва Нова, де зосереджені найновіші наукові та навчальні видання з усіх галузей знань. Вона, за підтримки грузинської діаспори в США, постійно оновлюється.
Ректор ГТУ закликав українську сторону дуже обережно ставитися до реформування освіти за рецептом західних поводирів, що може призвести до повної втрати потенціалу університету.
Підсумками зустрічі стало підписання угоди про співробітництво між університетами.
Тримаємо зв’язки з Нігерією
Представницька делегація з Федеральної республіки Нігерія на чолі зі Стівеном Азаїкі та представниками посольства Нігерії в Україні.
Стівен Азаїкі – випускник нашого університету. З 1980 по 1985 роки навчався на факультеті захисту рослин, продовжив навчання в аспірантурі і у 1991 році захистив кандидатську дисертацію.
Після повернення в Нігерію працював на відповідальних посадах в штаті Баєлса. Був першим уповноваженим (Міністром) з питань сільського господарства в період, був Секретарем в уряді, працював у Федеральному уряді в якості старшого спеціального радника Міністра з особливих доручень, а також в Міністерстві молоді.
Стівен постійно підтримує зв'язок з рідною альма-матер. Неодноразово брав участь в урочистих зібраннях колективу факультету захисту рослин, виступав з доповідями. Спільно із співробітниками кафедри фітопатології Стівен Азаїкі опублікував 3 монографії, 6 методичних посібників.
Під час зустрічі гості висловили зацікавленість у розбудові діяльності асоціації випускників університету, зголосилися надати допомогу у відбудові 3-го корпусу та домовилися про розширення співпраці по залученню студентів з Нігерії на навчання в НУБіП.
Наукове стажування доцента кафедри фінансів і кредиту О.О. Олійник у Варшавському університеті наук про життя (Польща) в рамках проекту ALRAKIS IІ
З 31 грудня 2014 р. по 30 червня 2015 р. доцент кафедри фінансів і кредиту Олійник Олена Олександрівна перебувала на науковому стажуванні у Варшавському університеті наук про життя (Польща).
Основними завданнями дослідження були: здійснення порівняльного аналізу фінансових систем в Польщі та Україні, оцінювання впливу рівня розвитку фінансової системи на економічне зростання та розвиток сільського господарства, порівняння ефективності фінансування сільського господарства Польщі та України.
Отримано такі основні наукові результати: створено спрощену модель інтегрального показника рівня розвитку фінансової системи – модель «3 + 3», яка дозволяє просто і доступно, але цілком адекватно, провести порівняльний аналіз рівня розвитку фінансових систем окремих країн і визначити її тип (банківський або ринковий). Також побудовано спрощену модель інтегрального показника рівня економічного розвитку країни. Зазначені моделі інтегрального показника були використані для порівняння рівня розвитку фінансової системи та економічного зростання в Польщі та Україні. За допомогою інтегральних показників і економетричних методів був оцінений взаємозв'язок між рівнем розвитку фінансової системи та економічним зростанням в Польщі та Україні. Була побудована спрощена модель інтегрального показника рівня розвитку сільського господарства з використанням принципів концепції «поміркованого середнього шляху», за допомогою якої були проаналізовані тенденції сільськогосподарського зростання в Польщі та Україні. За допомогою інтегральних показників і економетричних методів була проведена оцінка взаємозв'язку між рівнем розвитку фінансової системи та сільськогосподарським зростанням у Польщі та Україні.
Під час стажування було взято участь в одинадцяти конференціях та семінарах, основними з яких були International Scientific Conference „Enterprise and Competitive Environment”, Faculty of Business and Economics of Mendel University in Brno, 5-6 March 2015, Brno, Czech Republic; XVI International Scientific Conference „Financial Managament”, The Faculty of Economics and Management of the University of Szczecin, April 22-24, 2015, Kołobrzeg, Poland; International Scientific Conference “Finance And Accounting”, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, 11-12 June 2015, Kielce, Poland; 12th International Science Conference “Global Problems Of Agriculture, Forestry And Food Economy”, Faculty of Economic Sciences, Warsaw University of Life Science, 18-19 June 2015, Warsaw-Rogow, Poland.
Під час стажування було написано і подано до друку п’ять статей, три з яких в співпраці з колегами з факультету економічних наук Варшавського університету наук про життя, зокрема, з проф. Мирославом Василевським, проф. Аліною Даніловською. Крім того, була обговорена можливість написання спільних статей з іншими колегами факультету економічних наук Варшавського університету наук про життя, зокрема з док. Йоанною Ракавською, док. Сергієм Заболотним, док. Агнешкою Бернат-Яркою.
Під час стажування Олійник О.О. була залучена як рецензент статей журналів факультету економічних наук Варшавського університету наук про життя: «Annals of Agricultural Economics and Rural Development» та «Acta Scientiarum Polonorum Seria Oeconomia».
Була проведена робота щодо реалізації програми подвійного диплому між економічним факультетом Національного університету біоресурсів і природокористування України та факультетом економічних наук Варшавського університету наук про життя із заступником декана Ніною Дрієрською. Був підготовлений проект договору та додатки до нього.
ALRAKIS II надав унікальну можливість здійснити велику кількість професійних контактів, які допоможуть в майбутньому реалізувати певні наукові та освітні проекти в рамках «Erasmus +», «Horizon 2020», «Harmonia 7».
Зустріч з представником Канадського бюро міжнародної освіти!
6 липня 2015 року відбулася зустріч з представником Канадського бюро міжнародної освіти (CBIE), а саме менеджером з розвитку бізнесу Мелісою Пейн. Під час зустрічі було представлено проект, нещодавно запропонований Канадським департаментом міжнародних справ, торгівлі та розвитку, який має на меті надання відповідної технічної допомоги та ресурсної підтримки малому та середньому бізнесу.
Канадське бюро міжнародної освіти планує взяти участь у запропонованому проекті через комерціалізацію наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладівУкраїни, серед яких і наш ВНЗ, з метою підтримки малого та середнього бізнесу.
Даний проект оцінюється в 30 млн $, розрахований на 6 років (з 2015 по 2021) та зосередиться на досягненні більш сприятливих умов для малого та середнього бізнесу, який ведеться як чоловіками, так і жінками.
В ході обговорення проректор з навчальної і виховної роботи Кваша Сергій Миколайович та відповідальні за міжнародну діяльність на факультетах та ННІ нашого університету представили ряд пропозицій щодо співпраці по даному проекту, а також обмінялись контактами для подальшого ведення переговорів.
На стажування до Празького університету наук про життя!
Обговорення напрямків співпраці з Празьким університетом наук про життя було основним лейтмотивом перебування делегації університету в Празі.
Під час зустрічі ректора Станіслава Ніколаєнка з колегою профессором Юрієм Баліком та першим проректором Міхалом Лоштаком обговорено напрями розвитку співробітництва у галузі освіти та науки.
Досягнуто домовленостей про підписання спільної угоди в рамках ERASMUS+ для підтримки мобільності студентів та викладачів, визначення пріоритетної тематики для спільних наукових проектів та ін.
Зокрема, професор Балік запросив п’ять представників університету за різними галузями знань на стажування з метою налагодження більш тісних контактів між науковцями та розробки спільних проектів.
У свою чергу Станіслав Ніколаєнко розповів про основні завдання та тенденції розвитку НУБіП і зосередив увагу не необхідності зміцнення співпраці з нашими європейськими партнерами.
Перша міжнародна літня школа розпочала свою роботу!
Сьогодні в Заліщицькому аграрному коледжі розпочала роботу Перша міжнародна літня школа «Achievements and applications of Environmental and Life Sciences for sustainable development», яка є одним із заходів реалізації програми розвитку університету "Голосіївська ініциатива - 2020".
На участь у школі зареєструвались більше 60 учасників з України та Польщі, зокрема, з Вроцлавського природничого університету (19 чоловік), Варшавського університету наук про життя (4 чоловіки). Участь у заході беруть також представники Харківського аграрного університету ім. Докучаєва, Миколаївського національного аграрного університету.
З вітальним словом від імені організаторів виступили директор ННЦ міжнародної діяльності Вадим Ткачук, проректор з міжнародних відносин Вроцлавського природничого університету професор Аліна Величко, директор Заліщицького аграрного коледжу Володимир Глоба, професор університету Наталія Демешкант.
Школа продовжуватиме свою роботу до 16 липня 2015 року. Детальну інформацію про школу дивіться на сайті: http://summerschool.nubip.edu.ua/
Підписано угоду про співпрацю зі Словацьким аграрним університетом в м. Нітра
30 червня делегація університету на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнко відвідала Словацький аграрний університет в м. Нітра, який є партнером НУБіП ось уже 50 років. Знаковим є і те, що перша міжнародна угода в історії нашого університету була укладена саме з цим навчальним закладом у далекому 1965 році.
В ході візиту було підписано Угоду про співпрацю та обговорено шляхи розвитку співробітництва між університетами в галузі освіти та науки, а також в рамках співпраці з Вишеградською асоціацією університетів, яку очолює ректор Словацького аграрного університету професор Петер Бєлік.
Одним із конкретних кроків продовження співпраці буде запровадження в найближчий час програми навчання за подвійними дипломами для студентів економічних спеціальностей. Також в ході візиту відбулись зустрічі з професором Бринзою, деканом факультету економіки і менеджменту професором Єленою Горською, професором Марією Кадлечківою та іншими колегами.
Поглиблення співпраці з університетами Чехії та Словаччини!
28 червня 2015 року делегація НУБіП України на чолі з ректором Ніколаєнко С.М. відбула у відрядження до Словацького аграрного університету (м. Нітра, Словаччина), Університету ім. Менделя (м. Брно, Чехія), Чеського університету наук про життя (м. Прага, Чехія) для підписання Угод про співпрацю та обговорення питань подальшого співробітництва.
Цікаво, що співпраця зі Словацьким аграрним університетом в м. Нітра розпочалась рівно 50 років назад, у 1965 році була підписана перша за історію університету Угода про співробітництво. Вона передбачала здійснення безвалютних обмінів групами студентів для проходження ознайомчої практики, щорічний обмін професорсько-викладацьким складом, участь у наукових конференціях та симпозіумах, обмін офіційними, спортивними та художніми делегаціями. Більше як 200 викладачів та понад 600 студентів з обох сторін взяли участь у вищезазначених програмах.
Розпочато набір на програму обміну Міністерства сг США для викладачів
До уваги студентів 2, 3 курсу та 1-го року магістратури зі знанням німецької мови!!!
Курс із радіології для магістрів та аспірантів у Норвезькому Університеті
Міждисциплінарне наукове стажування + робота у національній бібліотеці Гамбурга
Магістерська програма для іноземних студентів в Університеті Хоф (Німеччина)
Відкрита презентація навчальних програм в Естонії! (18.10.2016р.)
Стажування за програмою Борлог
Презентація програм практичного навчання за кордоном!!!
Відбір студентів до університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Магістерська програма «Адміністративний менеджмент» успішно пройшла міжнародну акредитацію!
Міжнародний футбольний турнір "Кубок дружби-2016"
Стипендіальна програма "Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів"
Навчання в Корейському національному інституті розвитку міжнародної освіти
Зустріч делегації з Бельгії та співробітників НУБіП України
Стипендіальні програми Національного інституту адміністративного розвитку (NIDA), Тайланд
Однорічна стипендіальна програма BAYHOST
Яна Медушовська ділиться враженнями від участі в програмі ERASMUS+
Дмитро Зленко: я півроку навчався у Варшаві за програмою Erasmus+. Це був незабутній і дуже корисний досвід
Мінмолодьспорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю
Стипендії фонду Конрада Аденауера для навчання в магістратурі та докторантурі в Німеччині
Підписано угоду про співпрацю з Казахським національним аграрним університетом
Наукове стажування доцента кафедри екології агросфери та екологічного контролю Білєри Наталії в університеті Георга-Августа (м. Геттінген, Німеччина) за програмою Альракіс ІІ Ерасмус Мундус
Стипендія BAYER 2016: пошук талантів!
Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародній Літній Школі «Досягнення природничих наук для забезпечення сталого розвитку»
Польські студенти Фудал Бартош та Клара Костяник успішно завершили семестр навчання в університеті в рамках програми обміну Erasmus+
Наукове стажування доцента кафедри статистики та економічного аналізу О.Г. Макарчук у Варшавському університеті наук про життя (Польща) в рамках проекту ALRAKIS IІ програми Еразмус Мундус
Продовжуємо плідну співпрацю з Поморською академією в м. Слупськ (Польща)
Розширення кордонів міжнародної співпраці!
Урочисте святкування Дня відродження та єдності Туркменістану!
Міжнародна Програма обміну по дослідженню в сільськогосподарській галузі за підтримки сім'ї Воскобійників
Стажування в Чехії та Польщі!
В університеті відкрито англомовні програми підготовки магістрів з економіки, менеджменту і екології
Міжнародна культурно-просвітницької поїздка «Гуманітарно-медична співпраця»
Можливість отримати стипендію для проведення досліджень в Університеті Фрайбурга, Німеччина
Міжнародна поїздка до Литви, Латвії, Польщі
VUA Summer School
Навчальні програми для отримання стипендії магістра та докторанта КНР
Увага! Конкурс грантів на дослідження у галузі сільського господарства від Civilian Research & Development Foundation Global
Стипендії професора Станіслава Толпи у Вроцлавському природничому університеті для молодих науковців
Урочисте святкування міжнародного дня Навруз!
Можливість навчання в Словацькій Республіці!
Відібрано студентів на практичне навчання в Німеччині
Можливість навчання на курсах Машав!
Міжнародний семінар та відбір в рамках співпраці НУБіП України та УПН Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина)
Нагорнюк Оксана Миколаївна, доцент кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності, нагароджена дипломом ІІІ ступеня за досягнення в освіті
Досягнення нашого університету у рамках співпраці з Грузинським аграрним університетом
Успіхи наших іноземних студентів
ВІЗИТ З МЕТОЮ ПРОДОВЖЕННЯ СПІВПРАЦІ ПРЕДСТАВНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
ДО НІМЕЧЧИНИ
З 9 по 13 листопада 2015 року у складі офіційної делегації декан факультету ветеринарної медицини, академік НААН України М.І. Цвіліховський, завідуючий кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи, професор В.В. Недосєков та керівник міжнародних програм факультету ветеринарної медицини, доцент М.В. Галат за підтримки керівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України і Німецько-українського агрополітичного діалогу та безпосередньо його керівника, Фолькера Зассе взяли участь у спеціалізованому інформаційному візиті «Контроль та організація ветеринарної медицини, забезпечення якості продуктів тваринного походження – німецький досвід».
Делегацію очолили керівники Міністерства агарної політики та продовольства України, представники Комітету Верховної Ради і Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Під час візиту учасники делегації мали можливість взяти участь у офіційному відкритті сільськогосподарської виставки «AgriTechnika», що відбувається кожні два роки у місті Ганновері і є однією з найбільших виставок у сфері сільського господарства у світі, відвідали українсько-німецький інформаційний захід «Реформи в аграрному секторі України – результати та перспективи», відкривав який виступ Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка.
Також під час поїздки учасники мали можливість ознайомитись з німецькою організацією державного управління забезпечення якості і безпечності продукції рослинного і тваринного походження, відвідати Відомство з питань захисту прав споживачів і безпеки сільськогосподарських продуктів федеральної землі Нижня Саксонія (президент – доктор Еберхард Ханхорст, який вже неодноразово відвідував факультет ветеринарної медицини і виступав з лекціями як для студентів, так і для фахівців ветеринарної медицини та усіх бажаючих), Епізоотичну касу Нижньої Саксонії, Міністерство продовольства і сільського господарства федеральної землі Нижня Саксонія та поспілкуватись з очільниками цих установ. Особливо важливим стало відвідання Університету ветеринарної медицини Ганноверу, де відбулася зустріч з президентом Університету, доктором Жерардом Грайфом, професорами Ніколем Кемпер і Гюнтер Кляйн, а також екскурсія центром клінічних навиків Університету, з яким на сьогоднішній день факультет ветеринарної медицини працює над розвитком партнерських відносин і налагоджує подальшу співпрацю.
Реалізація канадсько-українського проекту "Розвиток зернових кооперативів в Україні"
У рамках реалізації дослідницької складової спільного канадсько-українського проекту "Розвиток зернових кооперативів в Україні", партнером якого є і НУБіП, 3 листопада пройшла зустріч щодо перспектив розвитку кооперації, необхідних змін в Україні та досвіду канадських партнерських організацій.
Участь у зібранні взяли проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, професори Віктор Терещенко, Тетяна Камінська, Тетяна Балановська, представники проектів розвитку молочного бізнесу та Канадського кооперативного зернового проекту Mr. Alain Plouffe, Director of International Program, Socodevi, Martin Beaurivage, program manager Dairy business development project, Socodevi, Mr. Dan Ish, Coop & Mutuals Law Specialist, CCA, Erin Mackie, Program Officer and Grain Project Coop Specialist at the Canadian Cooperative Association, гості з Дніпропетровського аграрного-економічного університету - Ірина Воловик, Олександр Величко, Віталій Тропін, Наталія Бондарчук та Ольга Чепець, голова Сільськогосподарської консультаційної служби Максим Максимов, менеджер Канадського кооперативного зернового проекту в Україні Сергій Курдицький, менеджер тренінгових та гендерних програм Софія Буртак, виконавчий директор Обєднання кооперативів «Господар» Олександр Штефан.
Нагадаємо, що науковці НУБіП України вже отримали в рамках проекту 3 гранти на проведення досліджень щодо розвитку підприємницької діяльності, обліку і оподаткування кооперативів.
МОЛОДІ ВЧЕНІ УНІВЕРСИТЕТУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ТРЕНІНГУ RESEARCHER CONNECT
Researcher Connect – перший проект в Україні за підтримки Британської ради, який пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту та допомагає розвивати критичне мислення, реагування та навички наукової критики.
У жовтні 2015 року відбувся відбір учасників для участі у проекті. Серед багатьох бажаючих було відібрано лише 40 представників з вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів з усієї України. За результатами конкурсного відбору представниками від Національного університету біоресурсів і природокористування України для участі у проекті Researcher Connect, що відбувся 22-24 жовтня 2015 року, стали доцент кафедри паразитології та тропічної ветеринарії Галат Марина Владиславівна та старший викладач кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД Кирилюк Дмитро Олександрович.
Цей проект спрямований на підтримку професійного розвитку молодих науковців. Під час серії тренінгів учасники отримали інформацію щодо правильності написання тез для міжнародних публікацій та подачі заявок на отримання грантів в міжнародних організаціях, особливості міжнародної співпраці, а також встановили контакти з провідними науковцями науково-дослідних та громадських організацій в Україні. Спікером даного тренінгу став директор консультаційного агентства вищої освіти, провідний світовий тренер Едеір Річардс. Навчання і спілкування відбувалось виключно англійською мовою.
Участь у тренінгу молодих науковців стала можливою завдяки підтримці Британської ради в Україні, міжнародного відділу, керівництва факультету ветеринарної медицини та НДІ здоров’я тварин, керівництва факультету аграрного менеджменту.
За результатами проходження такого стажування Галат М.В. і Кирилюк Д.О. отримали сертифікати про успішну участь та завершення першого циклу тренінгів. Сподіваємося на подальшу співпрацю і розвиток міжнародного співробітництва!
Вітаємо Каленського Віктора Пертовича!
28 жовтня відбувся "День Франції в Україні" в рамках виставки "ІнтерАГРО Комплекс 2015". Цей день став визначним для Каленського Віктора Пертовича, професора кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І.Душечкіна, адже він отримав Орден Франції "Орден Сільськогосподарських заслуг" як результат багаторічної та плідної міжнародної співпраці.
Завершився німецько-український семінар з підвищення кваліфікації
Завершився курс підвищення кваліфікації викладачів, наукових співробітників та аспірантів на тему «Аналіз попиту домогосподарств та прикладний аналіз добробуту», який був організований університетом імені Мартіна Лютера Галле-Віттенберг і Лейбніц Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою, м. Галле, Німеччина у партнерстві з Національним університетот біоресурсів і природокористування України і Національним науковим центром «Інститут аграрної економіки».
Метою курсу було ознайомлення викладачів, наукових співробітників та аспірантів з сучасними теоретичними концепціями для аналізу попиту домогосподарств та прикладного аналізу добробуту із застосуванням економетричних методів аналізу.
Курс підвищення кваліфікації тривав з 28 вересня по 2 жовтня 2015 року і за результатами письмового тестування його успішно завершили 32 співробітники та аспіранти нашого університету.
Професор Грінс та доктор Перехожук під час вручення сертифікатів про завершення курсу відзначили хороший рівень підготовки учасників семінару. В свою чергу домовлено продовжити практику таких семінарів у майбутньому.
Університет отримав грант на академічну мобільність студентів, аспірантів та викладачів
У рамках програм Еразмус+ наш університет у 2015 році подав 9 заявок на отримання грантів по підтримці академічної мобільності з Європейськими університеами.
Раді сповістити, що на сьогодні отримано підтвердження про фінансування однієї із заявок з університеом м.Фоджа (Італія). В межах цього гранту 11 університеів з України отримають фінансування на суму 506700 Євро, в тому числі наш університет на суму понад 78000 Євро на 2016-2017 роки.
Бюджетом цього проекту мобільності передбачено фінасування стипендій для студентів, магістрів та аспірантів у розмірі 850 Євро на місяць, а для науково-педагогічних працівників у розмірі 980 Євро на тиждень.
Університет м.Фоджа має факультети сільського господарства, продовольства та екології, правознавства,гуманітарних та економічних наук, які можуть бути базою проходження стажування студентів, магістрів, аспірантів та викладачів нашого університету.
Сім'ю почесних членів колективу нашого університету поповнив наш випускник з Нігерії. 1 вересня професор Стівен Азаїкі, директор Інституту науки, освіти та технологій, отримав мантію та диплом почесного професора НУБіП.
Прийнято делегації з Вроцлавського природничого університету та Університету штату Айова
Напередодні Дня знань до нас завітали делегації вишів-партнерів – Вроцлавського природничого (Польща) та Університету штату Айова (США). Першу з них очолив ректор професор Роман Колач. Разом з ним прибули професори Тадеуш Шульц та Йозеф Ніцпонь. Зі Сполучених штатів Америки до нас завітали професор Даглас Кенелі та викладач Джоді Корнел.
Професор Роман Колач охарактеризував співпрацю між факультетами ветеринарної медицини НУБіП України та Вроцлавського природничого університету як продуктивну. Вона триває вже понад 15 років. За цей час у Польщі пройшли стажування за програмою стипендії ім. професора Станіслава Толпи біля 30 молодих науковців з нашого університету. За останні кілька років, щорічно 5 студентів нашого факультету ветеринарної медицини проходять там двотижневу практику. У ході дискусії була підтримана пропозиція щодо розширення співпраці – у галузі агрономії, тваринництва та водних біоресурсів. Професор Кенелі прочитав лекції для студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів.
Також було домовлено про відвідування Вроцлава представниками наших навчально-дослідних господарств з метою обміну досвідом і запровадження ринкових механізмів їх функціонування.
Підписано договір про співпрацю з Технічним університетом Грузії
У рамках візиту до Грузії відбулась зустріч делегації університету з керівництвом Грузинського технічного університету. Ректор ГТУ професор Арчіл Прангішвілі та керівник офісу міжнародних відносин Отар Зумбурідзе розповіли про історію розвитку цього вишу та його сучасну структуру.
На сьогодні він має у своєму складі 10 факультетів, серед яких і новостворений аграрний факультет, що стало відповіддю на реформи в освіті і науці Грузії. Традиційний аграрний університет десять років тому був приватизований, і зараз в ньому навчаються тільки 24 студенти. Аграрному університету тоді були передані всі науково-дослідні інститути Академії аграрних наук Грузії, які практично сьогодні вже не існують. У самій же академії працюють близько 30 осіб. Це є уроком для нас.
На аграрному факультеті ГТУ навчаються 650 студентів за 8 спеціальностями: тваринництво, агрономія, грунти і водні ресурси, менеджмент в агробізнесі, харчові технології, лісове господарство, сільськогосподарська техніка та агроінженерія.
Ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко ознайомив грузинських колег зі структурою та основними завданнями діяльності нашого університету, закликав до розвитку співпраці.
Арчіл Прангішвілі в ході ознайомлення з кампусом показав гостям актову залу університету та бібліотеку, фонд якої налічує понад 2,5 млн., в тому числі 400 тис. в електронній формі, примірників навчальної та наукової літератури.
Особливу увагу гостей привернула підбірка з більш як 100 тисяч примірників американського видавництва Нова, де зосереджені найновіші наукові та навчальні видання з усіх галузей знань. Вона, за підтримки грузинської діаспори в США, постійно оновлюється.
Ректор ГТУ закликав українську сторону дуже обережно ставитися до реформування освіти за рецептом західних поводирів, що може призвести до повної втрати потенціалу університету.
Підсумками зустрічі стало підписання угоди про співробітництво між університетами.
Тримаємо зв’язки з Нігерією
Представницька делегація з Федеральної республіки Нігерія на чолі зі Стівеном Азаїкі та представниками посольства Нігерії в Україні.
Стівен Азаїкі – випускник нашого університету. З 1980 по 1985 роки навчався на факультеті захисту рослин, продовжив навчання в аспірантурі і у 1991 році захистив кандидатську дисертацію.
Після повернення в Нігерію працював на відповідальних посадах в штаті Баєлса. Був першим уповноваженим (Міністром) з питань сільського господарства в період, був Секретарем в уряді, працював у Федеральному уряді в якості старшого спеціального радника Міністра з особливих доручень, а також в Міністерстві молоді.
Стівен постійно підтримує зв'язок з рідною альма-матер. Неодноразово брав участь в урочистих зібраннях колективу факультету захисту рослин, виступав з доповідями. Спільно із співробітниками кафедри фітопатології Стівен Азаїкі опублікував 3 монографії, 6 методичних посібників.
Під час зустрічі гості висловили зацікавленість у розбудові діяльності асоціації випускників університету, зголосилися надати допомогу у відбудові 3-го корпусу та домовилися про розширення співпраці по залученню студентів з Нігерії на навчання в НУБіП.
Наукове стажування доцента кафедри фінансів і кредиту О.О. Олійник у Варшавському університеті наук про життя (Польща) в рамках проекту ALRAKIS IІ
З 31 грудня 2014 р. по 30 червня 2015 р. доцент кафедри фінансів і кредиту Олійник Олена Олександрівна перебувала на науковому стажуванні у Варшавському університеті наук про життя (Польща).
Основними завданнями дослідження були: здійснення порівняльного аналізу фінансових систем в Польщі та Україні, оцінювання впливу рівня розвитку фінансової системи на економічне зростання та розвиток сільського господарства, порівняння ефективності фінансування сільського господарства Польщі та України.
Отримано такі основні наукові результати: створено спрощену модель інтегрального показника рівня розвитку фінансової системи – модель «3 + 3», яка дозволяє просто і доступно, але цілком адекватно, провести порівняльний аналіз рівня розвитку фінансових систем окремих країн і визначити її тип (банківський або ринковий). Також побудовано спрощену модель інтегрального показника рівня економічного розвитку країни. Зазначені моделі інтегрального показника були використані для порівняння рівня розвитку фінансової системи та економічного зростання в Польщі та Україні. За допомогою інтегральних показників і економетричних методів був оцінений взаємозв'язок між рівнем розвитку фінансової системи та економічним зростанням в Польщі та Україні. Була побудована спрощена модель інтегрального показника рівня розвитку сільського господарства з використанням принципів концепції «поміркованого середнього шляху», за допомогою якої були проаналізовані тенденції сільськогосподарського зростання в Польщі та Україні. За допомогою інтегральних показників і економетричних методів була проведена оцінка взаємозв'язку між рівнем розвитку фінансової системи та сільськогосподарським зростанням у Польщі та Україні.
Під час стажування було взято участь в одинадцяти конференціях та семінарах, основними з яких були International Scientific Conference „Enterprise and Competitive Environment”, Faculty of Business and Economics of Mendel University in Brno, 5-6 March 2015, Brno, Czech Republic; XVI International Scientific Conference „Financial Managament”, The Faculty of Economics and Management of the University of Szczecin, April 22-24, 2015, Kołobrzeg, Poland; International Scientific Conference “Finance And Accounting”, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, 11-12 June 2015, Kielce, Poland; 12th International Science Conference “Global Problems Of Agriculture, Forestry And Food Economy”, Faculty of Economic Sciences, Warsaw University of Life Science, 18-19 June 2015, Warsaw-Rogow, Poland.
Під час стажування було написано і подано до друку п’ять статей, три з яких в співпраці з колегами з факультету економічних наук Варшавського університету наук про життя, зокрема, з проф. Мирославом Василевським, проф. Аліною Даніловською. Крім того, була обговорена можливість написання спільних статей з іншими колегами факультету економічних наук Варшавського університету наук про життя, зокрема з док. Йоанною Ракавською, док. Сергієм Заболотним, док. Агнешкою Бернат-Яркою.
Під час стажування Олійник О.О. була залучена як рецензент статей журналів факультету економічних наук Варшавського університету наук про життя: «Annals of Agricultural Economics and Rural Development» та «Acta Scientiarum Polonorum Seria Oeconomia».
Була проведена робота щодо реалізації програми подвійного диплому між економічним факультетом Національного університету біоресурсів і природокористування України та факультетом економічних наук Варшавського університету наук про життя із заступником декана Ніною Дрієрською. Був підготовлений проект договору та додатки до нього.
ALRAKIS II надав унікальну можливість здійснити велику кількість професійних контактів, які допоможуть в майбутньому реалізувати певні наукові та освітні проекти в рамках «Erasmus +», «Horizon 2020», «Harmonia 7».
Зустріч з представником Канадського бюро міжнародної освіти!
6 липня 2015 року відбулася зустріч з представником Канадського бюро міжнародної освіти (CBIE), а саме менеджером з розвитку бізнесу Мелісою Пейн. Під час зустрічі було представлено проект, нещодавно запропонований Канадським департаментом міжнародних справ, торгівлі та розвитку, який має на меті надання відповідної технічної допомоги та ресурсної підтримки малому та середньому бізнесу.
Канадське бюро міжнародної освіти планує взяти участь у запропонованому проекті через комерціалізацію наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладівУкраїни, серед яких і наш ВНЗ, з метою підтримки малого та середнього бізнесу.
Даний проект оцінюється в 30 млн $, розрахований на 6 років (з 2015 по 2021) та зосередиться на досягненні більш сприятливих умов для малого та середнього бізнесу, який ведеться як чоловіками, так і жінками.
В ході обговорення проректор з навчальної і виховної роботи Кваша Сергій Миколайович та відповідальні за міжнародну діяльність на факультетах та ННІ нашого університету представили ряд пропозицій щодо співпраці по даному проекту, а також обмінялись контактами для подальшого ведення переговорів.
На стажування до Празького університету наук про життя!
Обговорення напрямків співпраці з Празьким університетом наук про життя було основним лейтмотивом перебування делегації університету в Празі.
Під час зустрічі ректора Станіслава Ніколаєнка з колегою профессором Юрієм Баліком та першим проректором Міхалом Лоштаком обговорено напрями розвитку співробітництва у галузі освіти та науки.
Досягнуто домовленостей про підписання спільної угоди в рамках ERASMUS+ для підтримки мобільності студентів та викладачів, визначення пріоритетної тематики для спільних наукових проектів та ін.
Зокрема, професор Балік запросив п’ять представників університету за різними галузями знань на стажування з метою налагодження більш тісних контактів між науковцями та розробки спільних проектів.
Перша міжнародна літня школа розпочала свою роботу!
Сьогодні в Заліщицькому аграрному коледжі розпочала роботу Перша міжнародна літня школа «Achievements and applications of Environmental and Life Sciences for sustainable development», яка є одним із заходів реалізації програми розвитку університету "Голосіївська ініциатива - 2020".
На участь у школі зареєструвались більше 60 учасників з України та Польщі, зокрема, з Вроцлавського природничого університету (19 чоловік), Варшавського університету наук про життя (4 чоловіки). Участь у заході беруть також представники Харківського аграрного університету ім. Докучаєва, Миколаївського національного аграрного університету.
З вітальним словом від імені організаторів виступили директор ННЦ міжнародної діяльності Вадим Ткачук, проректор з міжнародних відносин Вроцлавського природничого університету професор Аліна Величко, директор Заліщицького аграрного коледжу Володимир Глоба, професор університету Наталія Демешкант.
Школа продовжуватиме свою роботу до 16 липня 2015 року. Детальну інформацію про школу дивіться на сайті: http://summerschool.nubip.edu.ua/
Підписано угоду про співпрацю зі Словацьким аграрним університетом в м. Нітра
30 червня делегація університету на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнко відвідала Словацький аграрний університет в м. Нітра, який є партнером НУБіП ось уже 50 років. Знаковим є і те, що перша міжнародна угода в історії нашого університету була укладена саме з цим навчальним закладом у далекому 1965 році.
В ході візиту було підписано Угоду про співпрацю та обговорено шляхи розвитку співробітництва між університетами в галузі освіти та науки, а також в рамках співпраці з Вишеградською асоціацією університетів, яку очолює ректор Словацького аграрного університету професор Петер Бєлік.
Одним із конкретних кроків продовження співпраці буде запровадження в найближчий час програми навчання за подвійними дипломами для студентів економічних спеціальностей. Також в ході візиту відбулись зустрічі з професором Бринзою, деканом факультету економіки і менеджменту професором Єленою Горською, професором Марією Кадлечківою та іншими колегами.
Поглиблення співпраці з університетами Чехії та Словаччини!
28 червня 2015 року делегація НУБіП України на чолі з ректором Ніколаєнко С.М. відбула у відрядження до Словацького аграрного університету (м. Нітра, Словаччина), Університету ім. Менделя (м. Брно, Чехія), Чеського університету наук про життя (м. Прага, Чехія) для підписання Угод про співпрацю та обговорення питань подальшого співробітництва.
Цікаво, що співпраця зі Словацьким аграрним університетом в м. Нітра розпочалась рівно 50 років назад, у 1965 році була підписана перша за історію університету Угода про співробітництво. Вона передбачала здійснення безвалютних обмінів групами студентів для проходження ознайомчої практики, щорічний обмін професорсько-викладацьким складом, участь у наукових конференціях та симпозіумах, обмін офіційними, спортивними та художніми делегаціями. Більше як 200 викладачів та понад 600 студентів з обох сторін взяли участь у вищезазначених програмах.
Третій навчальнивізит в рамках проекту Темпус "QANTUS - Кваліфікаційні рамки в галузі наук про навколишнє середовище в українських університетах", який відбувся в Університеті м. Генуя (University of Genova, Italy) та Університеті м. Павія (University of Pavia, Italy)
25–28 травня 2015 року відбувся третій навчальний семінар в рамках проекту Темпус «QANTUS - Кваліфікаційні рамки в галузі наук про навколишнє середовище в українських університетах» на базі Університету Генуї та Університету Павії (Італія).
НУБіП України презентувала начальник навчального відділу, доцент Оксана Зазимко. У заході взяли участь представники МОН України, НМЦ «Агроосвіта», Інституту екології Карпат та університетів-партнерів України, серед них окрім нашого університету, були представлені Одеська національна морська академія; Одеський державний екологічний університет; Львівський національний аграрний університет; Білоцерківський національний аграрний університет; Уманський національний університет садівництва та Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.
На семінарі були заслухані презентації всіх учасників проекту, а також лекції, тренінги та дискусії, які проводили професори і співробітники університетів міст Генуя та Павія (Італія) - Винченсо Бьянко, Альфредо Скварцони, Моника Пенко, Анжело Мусайо (Університет Генуї) та Мария Конфалоньері і Мишелла Кобелли (Университет Павії).
Учасники семінару були ознайомлені з практичними особливостями системи вищої освіти Італії у цілому та організації навчального процесу в Університеті Генуї і Університеті Павії зокрема, запровадження ступеневої освіти і університетах Італії та системою накопичення кредитів. Розглядались питання про національні та галузеві рамки кваліфікації, особливості кваліфікаційних рівнів вищої освіти в Італії, планування результатів навчання в галузі наук про навколишнє середовище, особливості розробки навчальних програм та організації навчального процесу в університетах Італії.
Координаційна нарада консорціуму проекту Європейської комісії «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities – QANTUS»
З 31 березня по 1 квітня 2015 р. у м. Відень (Австрія) на базі Університету природних ресурсів та наук про життя (University of Natural Resources and Life Sciences, BOKU) проходила координаційна нарада (загальні збори) консорціуму проекту Європейської комісії 544524-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities – QANTUS». У роботі наради взяли участь партнери проекту з вищих закладів освіти та інших освітніх й професійних установ з Австрії, Італії, Німеччини, Польщі, Бельгії та України, у тому числі представники Національного університету біоресурсів та природокористування України (Україна): Оксана Володимирівна Зазимко та Віктор Петрович Каленський.
Доповідав про хід реалізації робочих пакетів №1 та №2, Олег Шаблій (Одеський державний екологічний університет) – про реалізацію Робочих Пакетів №3 та №7, проф. Ганна Тітенко – про реалізацію робочих пакетів №1, №4 та №5, до участі у розробці, яких був залучений Національний університет біоресурсів та природокористування України (Україна) і результати презентували – доцент Зазимко О.В. та професор Каленський В.П..
Проведена зустріч допомогла продемонструвати перші здобутки партнерів проекту та надихнула консорціум на подальшу плідну роботу.
Започатковано співпрацю з Університетом Гедіз (Туреччина)
Університет з дружнім візитом відвідала делегація Університету Гедіз (м.Ізмір, Туреччина) на чолі з ректором професором Сейфулахом Чевіком.
У ході зустрічі з директором ННЦ міжнародної діяльності Вадимом Ткачуком та вченим секретарем університету Оксаною Барановською сторони обмінялись інформацією про структуру та основні напрями діяльності університетів та обговорили можливості співпраці в освітянській та науковій сферах. Зокрема, досягнуто домовленості про підписання двосторонньої угоди про співпрацю та визначено пріоритетні напрямки для обміну науково-педагогічними працівниками та студентами.
В НУБіП України пройшов тижневий курс підвищення кваліфікації для викладачів, наукових співробітників та аспірантів! В рамках Угод про співробітництво між НУБіП України та Університетом ім. Мартіна Лютера Галле-Віттенберг і Лейбніц Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO), з 23 по 27 березня 2015 року відбувся тижневий навчальний курс для викладачів, наукових співробітників та аспірантів на тему:«Аналіз пропозиції продукції та попиту на фактори виробництва на конкурентних ринках: теоретичний та прикладний аналіз». Навчальний курс включав ряд лекцій професора з Університету ім. Мартіна Лютера Галле-Віттенберг Міхаеля Грінгса та доктора Лейбніц Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO) Олександра Перехожука. Професор М. Грінгс читав курс англійською мовою; Д-р Олександр Павлович Перехожук читав курс українською мовою.В тижневому курсі взяли участь 36 викладачів, наукових співробітників та аспірантів НУБіП України та Інституту аграрної економіки. По закінченню курсу для учасників був проведений екзаменаційний тест, за результатами якого видали 31 сертифікат про участь та успішне закінчення курсу підвищення кваліфікації. Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Норвезьким університетом наук про життя! 04 березня 2015 року підписано Меморандум про взаєморозуміння НУБіП України з Норвезьким університетом наук про життя. Метою цього Меморандуму є сприяння зміцненню науково-технічного співробітництва в галузі наукових досліджень, післядипломної освіти, забезпечення якості освіти, інституційного розвитку, поширення інформації. Обидва університети домовилися про:- співробітництво та взаємодопомогу при проведенні наукових радіоекологічних досліджень, пов’язаних з Чорнобильською катастрофою;- візити дослідників;- обмін зразками об’єктів навколишнього середовища, науковою інформацією та даними;- спільні науково-дослідні проекти між вченими обох університетів;- обмін студентами, магістрами та аспірантами;- двосторонню участь в польових роботах і навчальних курсах, конференціях, воркшопах тощо. Навчальний курс для викладачів, наукових співробітників та аспірантів! З 23 березня 2015 року розпочався навчальний курс для викладачів, наукових співробітників та аспірантів на тему: «Аналіз пропозиції продукції та попиту на фактори виробництва на конкурентних ринках: теоретичний та прикладний аналіз». Навчальний курс триватиме до 27 березня 2015 року, включатиме ряд лекцій професора з Університету ім. Мартіна Лютера Галле-Віттенберг Міхаеля Грінгса та доктора Лейбніц Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO) Олександра Перехожука. По закінченню курсу для учасників буде проведений екзаменаційний тест, за результатами якого видаватимуться сертифікати. Відкрита лекція професора Еберхарда Хаунхорста для студентів ветеринарного факультету!
На факультеті ветеринарної медицини 19 березня 2015 року відбулась відкрита лекція президента Державного відомства захисту споживачів і безпеки продукції Нижньої Саксонії, професора університету Ганновера Еберхарда Хаунхорста на тему: «Регулювання ЄС у сфері захисту прав споживачів і безпеки продуктів харчування для сільськогосподарської продукції тваринного походження». Проведення цієї лекції викликало значний інтерес серед присутніх і стало можливим завдяки підтримці Німецько-українського агрополітичного діалогу (директор проекту – доктор Фолькер Зассе). Під час спільної зустрічі професора Еберхарда Хаунхорста з деканом факультету ветеринарної медицини Миколою Цвіліховським, директором НДІ здоров’я тварин Дмитром Засєкіним та завідуючими кафедр факультету обговорювались питання подальшої співпраці з Державним відомством захисту споживачів і безпеки продукції Нижньої Саксонії, університетом Ганноверу, можливості участі у спільних наукових проектах, програмах обміну викладачами, студентами.
Питання аграрної політики в полі зору гостей з Гумбольдта
Як раніше повідомлялося, за організаційної та фінансової підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу (директор проекту – доктор Фолькер Зассе) в університеті 16 та 17 березня перебував професор Гумбольдтського університету Дітер Кіршке.
Під час офіційного зустрічі з першим проректором університету академіком Ігорем Ібатулліним, директором ННЦ міжнародної діяльності Вадимом Ткачуком, деканом економічного факультету Анатолієм Дібровою, радником ректора з міжнародних питань, професором кафедри агрохімії Віктором Каленським, було підкреслено важливість і необхідність активізації співпраці НУБіП України з університетом ім. Гумбольдта в науковій та освітній сферах. Вона зумовлена необхідністю використання можливостей існуючих грантових програм Європейського союзу, німецького бюро академічних обмінів DAAD, продовженням попередньої практики організації спільних конференцій, семінарів, обміну викладачами, студентами, магістрами.
У ході візиту профессор Кіршке прочитав лекцію на тему "Аграрна політика у світі, що змінюється", а також провів семінар з аспірантами, докторантами та науково-педагогічними працівниками економічного факультету та факультету аграрного менеджменту. На ньому наші представники презентували свої бачення та підходи до формування політики розвитку агропромислового сектору економіки України.
Для студентів НУБіП України відкрита можливість отримати стипендію для навчання за новітніми Міжнародними магістерськими програмами в ЄС KICInno Energy
14 листопада 2014 року НУБіП України відвідав координатор проекту SKYE (Supporting KIC InnoEnergy) п. Жером СІМПСОН. KIC InnoEnergy – альянс ТОП Європейських гравців світового рівня з доведеним списком перемог та досягнень. До Консорціуму входять 30+ акціонерів і додатково 50+ компаній-партнерів, дослідних інститутів, університетів та бізнес-шкіл, що покривають весь цикл в енергетиці (energy mix) та сприяють інтеграції освіти, технологій, бізнесу та підприємництва з урахуванням культури інновацій у сфері сталої енергетики. Мета KIC InnoEnergy стати рушійним двигуном інновацій у сфері сталої енергетики. Метою візиту координатора проекту Жерома СІМПСОНА була презентація новітніх магістерських програмам KIC InnoEnergy з відновлювальної енергетики, сталого розвитку енергетики та розвитку SMART-міст Для студентів, хто бажає отримати Європейську освіту та Подвійні дипломи (DoubleDegree) Магістра наук. Під час зустрічі з директором ННЦ міжнародної діяльності Вадимом Ткачуком та директором Технічного ННІ Валерієм Дубровіним було обговорено перспективи та можливості навчання студентів за Міжнародними магістерськими програмами, проведення спільних наукових досліджень. Національний координатор магістерських програм KICInnoEnergy в Україні – Олена Ковтун
Перелік Міжнародних магістерських програм KIC InnoEnergy 2015 MSc Program Назва магістерської програми MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy Екологічна чиста енергетика та альтеративні види палива MSc EMINE – European Master in Innovation in Nuclear Energy Інновації в ядерній енергетиці MSc ENTECH – Energy Technologies Технології в енергетиці MSc RENE – Renewable Energy Відновлювальна енергетика MSc SELECT – Environomical Pathways to Sustainable Energy Systems - Природно-економічні напрямки розвитку для сталих енергетичних систем MSc SENSE - Smart Electrical Networks and Systems Розумні електричні мережі та системи MSc Energy for Smart Cities – Efficient Energy for Smart Cities Енергетика для розумних міст
Де Ви будете навчатись? TU/e Eindhoven University of Technology, the Netherlands INP Grenoble Institute of Technology, France IST Instituto Superior T?cnico, Portugal KIT Karlsruhe Institute of Technology, Germany KUL KU Leuven, Belgium Paris Tech Paris Institute of Technology, France KTH Royal Institute of Technology, Sweden UPC Technical University of Catalonia, Spain AGH AGH University of Science and Technology, PolandUU Uppsala University, SwedenSUT Silesian University of Technology, Poland
Стипендіальне забезпечення – ТАК! (конкурсний відбір) Додаткова інформація: http://www.kic-innoenergy.com/education/master-school/
Контактна особа: Координатор магістерських програм InnoEnergy в Україні
Ковтун Олена
Третій навчальнивізит в рамках проекту Темпус "QANTUS - Кваліфікаційні рамки в галузі наук про навколишнє середовище в українських університетах", який відбувся в Університеті м. Генуя (University of Genova, Italy) та Університеті м. Павія (University of Pavia, Italy)
25–28 травня 2015 року відбувся третій навчальний семінар в рамках проекту Темпус «QANTUS - Кваліфікаційні рамки в галузі наук про навколишнє середовище в українських університетах» на базі Університету Генуї та Університету Павії (Італія).
НУБіП України презентувала начальник навчального відділу, доцент Оксана Зазимко. У заході взяли участь представники МОН України, НМЦ «Агроосвіта», Інституту екології Карпат та університетів-партнерів України, серед них окрім нашого університету, були представлені Одеська національна морська академія; Одеський державний екологічний університет; Львівський національний аграрний університет; Білоцерківський національний аграрний університет; Уманський національний університет садівництва та Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.
На семінарі були заслухані презентації всіх учасників проекту, а також лекції, тренінги та дискусії, які проводили професори і співробітники університетів міст Генуя та Павія (Італія) - Винченсо Бьянко, Альфредо Скварцони, Моника Пенко, Анжело Мусайо (Університет Генуї) та Мария Конфалоньері і Мишелла Кобелли (Университет Павії).
Учасники семінару були ознайомлені з практичними особливостями системи вищої освіти Італії у цілому та організації навчального процесу в Університеті Генуї і Університеті Павії зокрема, запровадження ступеневої освіти і університетах Італії та системою накопичення кредитів. Розглядались питання про національні та галузеві рамки кваліфікації, особливості кваліфікаційних рівнів вищої освіти в Італії, планування результатів навчання в галузі наук про навколишнє середовище, особливості розробки навчальних програм та організації навчального процесу в університетах Італії.
Координаційна нарада консорціуму проекту Європейської комісії «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities – QANTUS»
З 31 березня по 1 квітня 2015 р. у м. Відень (Австрія) на базі Університету природних ресурсів та наук про життя (University of Natural Resources and Life Sciences, BOKU) проходила координаційна нарада (загальні збори) консорціуму проекту Європейської комісії 544524-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities – QANTUS». У роботі наради взяли участь партнери проекту з вищих закладів освіти та інших освітніх й професійних установ з Австрії, Італії, Німеччини, Польщі, Бельгії та України, у тому числі представники Національного університету біоресурсів та природокористування України (Україна): Оксана Володимирівна Зазимко та Віктор Петрович Каленський.
Доповідав про хід реалізації робочих пакетів №1 та №2, Олег Шаблій (Одеський державний екологічний університет) – про реалізацію Робочих Пакетів №3 та №7, проф. Ганна Тітенко – про реалізацію робочих пакетів №1, №4 та №5, до участі у розробці, яких був залучений Національний університет біоресурсів та природокористування України (Україна) і результати презентували – доцент Зазимко О.В. та професор Каленський В.П..
Проведена зустріч допомогла продемонструвати перші здобутки партнерів проекту та надихнула консорціум на подальшу плідну роботу.
Започатковано співпрацю з Університетом Гедіз (Туреччина)
Університет з дружнім візитом відвідала делегація Університету Гедіз (м.Ізмір, Туреччина) на чолі з ректором професором Сейфулахом Чевіком.
У ході зустрічі з директором ННЦ міжнародної діяльності Вадимом Ткачуком та вченим секретарем університету Оксаною Барановською сторони обмінялись інформацією про структуру та основні напрями діяльності університетів та обговорили можливості співпраці в освітянській та науковій сферах. Зокрема, досягнуто домовленості про підписання двосторонньої угоди про співпрацю та визначено пріоритетні напрямки для обміну науково-педагогічними працівниками та студентами.
Відкрита лекція професора Еберхарда Хаунхорста для студентів ветеринарного факультету!
Питання аграрної політики в полі зору гостей з Гумбольдта
Як раніше повідомлялося, за організаційної та фінансової підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу (директор проекту – доктор Фолькер Зассе) в університеті 16 та 17 березня перебував професор Гумбольдтського університету Дітер Кіршке.
Під час офіційного зустрічі з першим проректором університету академіком Ігорем Ібатулліним, директором ННЦ міжнародної діяльності Вадимом Ткачуком, деканом економічного факультету Анатолієм Дібровою, радником ректора з міжнародних питань, професором кафедри агрохімії Віктором Каленським, було підкреслено важливість і необхідність активізації співпраці НУБіП України з університетом ім. Гумбольдта в науковій та освітній сферах. Вона зумовлена необхідністю використання можливостей існуючих грантових програм Європейського союзу, німецького бюро академічних обмінів DAAD, продовженням попередньої практики організації спільних конференцій, семінарів, обміну викладачами, студентами, магістрами.
Для студентів НУБіП України відкрита можливість отримати стипендію для навчання за новітніми Міжнародними магістерськими програмами в ЄС KICInno Energy
MSc Program | Назва магістерської програми |
MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy | Екологічна чиста енергетика та альтеративні види палива |
MSc EMINE – European Master in Innovation in Nuclear Energy | Інновації в ядерній енергетиці |
MSc ENTECH – Energy Technologies | Технології в енергетиці |
MSc RENE – Renewable Energy | Відновлювальна енергетика |
MSc SELECT – Environomical Pathways to Sustainable Energy Systems - | Природно-економічні напрямки розвитку для сталих енергетичних систем |
MSc SENSE - Smart Electrical Networks and Systems | Розумні електричні мережі та системи |
MSc Energy for Smart Cities – Efficient Energy for Smart Cities | Енергетика для розумних міст |
Поїздка до Корпорації Візенхоф (Німеччина)
З 4 по 6 листопада на запрошення Корпорації Візенхоф делегація університету у складі директора ННЦ міжнародної діяльності Ткачука В.А., декана факультету харчових технологій та якості продукції Баль-Прилипко Л.В., доцентакафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК В.Сухенко, відвідала Німеччину. Основною метою поїздки було обговорення умов направлення студентів університету, а саме, факультету харчових технологій на практику на підприємства корпорації Візенхоф, яка спеціалізується на виробництві і переробці продукції птахівництва і має 34 відділення,декілька десятків зареєстрованих торгових марок і понад 5 тисяч працюючих. Річних оборот компанії складає понад 2,5 млрд. євро.
У ході зустрічі проведено переговори з Директором компанії паном Коппом та керівником кадрової служби п. Бергелем, а також представником Федерального бюро з працевлаштування паном Цутером, який координує питання організації стажування іноземних студентів на підприємствах Німеччини. В результаті переговорів очікується підписання угоди про співпрацю.
Іноземні студенти вітають Університет з ювілеєм!
В університеті тривають урочисті заходи з нагоди 120-річча. 23 травня одним із спортивних змагань на честь Дня Університету став товариський матч з міні футболу, в якому прийняли участь іноземні студенти Університету.
Склад команд сформувався заздалегідь і дав символічну назву цьому міжнародному змаганню –“Збірна Гани проти збірної Світу”. До команди із західної Африки окрім представників з Республіки Гана увійшли також студенти з Камеруну та Королівства Свазіленд а умовна збірна Світу об’єднала українців, громадян Алжиру, Марокко та Йорданії.
Матч виявився напруженим і цікавим. Команди мали різний стиль гри та однаково сильну мотивацію до перемоги.
Інтригу розпочав студент гуманітарно-педагогічного факультету з Алжиру Гхебріут Карім, який забив перший гол поєдинку.
Після чергової атаки команда Гани зрівняла рахунок. Яскравим дриблінгом та влучним ударом відзначився капітан команди - студент 4-го курсу агробіологічного факультету Квайє Джеймс Браун.
Другий тайм також був врожайним на голи та цікаві ігрові ситуації. Відзначилися форварди команд Гуєльма Ідір з Алжиру, Нгвефанг Нана Іван Рой, Ндіссом Джосі Емануель з Камеруну та студент з Королівства Свазіленд Сімелане Мнгуні Кутхула.
Поєдинок закінчився з рахунком 6:4 на користь Ганійців. Футболісти подарували вболівальникам незабутні враження, дружні обійми та масу позитивних емоцій.
Заступник директора ННЦ міжнародної діяльності Афанасенко В.Ю.