Можливість навчання в Словацькій Республіці!

8 квітня 2016 року

 

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що згідно зі ст. 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів ( з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців на 2016-2017 навчальний рік.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

  • Безкоштовне навчання;
  • Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • Проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий - копії).

У електронному форматі PDF скановані документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН [email protected], зазначивши у темі листа "Стипендії на навчання в Словаччині 2016".

Необхідні документи та анкета-заява розміщена на веб-сайті Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки: www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation/

У разі зацікавленості просимо до 20 квітня 2016 року надіслати документи до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН.

Оксана Рябченко,
директор ННЦ міжнародної діяльності

 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook