Виставка Agro Animal Show 2017

17 лютого 2017 року

Іноземні студенти відвідали Міжнародну виставку ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show.

 

     Краще один раз побачити, ніж сто раз почути. 16 лютого група іноземних студентів нашого університету, відвідали міжнародну виставку ефективного тваринництва та птахівництва, інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу Agro Animal Show, що відбулася у ВЦ «Київ Експо Плаза».
 


     У виставці взяли участь близько 250 компаній з 18 країн світу.
     Відвідувачам представляли сільськогосподарську техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, системи поливу і зрошення, альтернативну біоенергетику, обладнання для переробки аграрної продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництва, технології органічного та точного землеробства, переробки і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, та інше.
     Увагу учасників та відвідувачів було акцентовано на питаннях економічної ефективності агробізнесу за рахунок оптимізації виробничих процесів на кожному етапі виробництва.
     В рамках запланованої програми майбутні фахівці з екології, агрономії, тваринництва відвідали майстер клас “Як підвищити ефективність молочного бізнесу”, де мали унікальну можливість отримати актуальну цікаву інформацію від представників провідних компаній з України, Данії, Германії, Ізраїлю.     

     Серед представлених доповідей та презентацій особливу увагу студентів привернули матеріали щодо ефективного застосування інноваційних елементів в технології годівлі та утримання корів та забезпечення норм біологічної безпеки виробництва .
     Крім того, студенти можливість особистого спілкування із спікерами, обміну координатами з набуття практичного досвіду майбутньої професії.
     Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу і особисто головному редактору журналу “Тваринництво Сьогодні” Гульнарі Ібраєвій за можливість підвищити рівень зацікавленості та інформованості студентської молоді з фахових питань та залучення кращих представників до перспективних програм в Україні та за кордоном.
 

 

 

 

 

Заступник директора ННЦ міжнародної діяльності Афанасенко В.Ю.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook