Новини

Увага! Зустріч ректора зі старостами академічних груп та студентським активом

19 березня 2018 року

     За традицією 20 березня 2018 року о 1500 в актовій залі навчального корпусу №3 відбудеться зустріч ректора Станіслава Ніколаєнка зі старостами академічних груп усіх курсів та членами студентського самоврядування.  

29 березня - День відкритих дверей в НУБіП України!

19 березня 2018 року

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує майбутніх студентів – випускників шкіл, ліцеїв, гімназійна День відкритих дверей!  

Ректорат: зустріч зі студентським активом, вступ в магістратуру та профорієнтаційна робота на місцях

19 березня 2018 року

      Повернулися зимові морози і проблеми, з ними пов’язані. 

Презентуємо інноваційні методи навчання в регіонах України

18 березня 2018 року

     Не навчайте дітей так, як навчали вас, вони народилися в інші часи. Під таким гаслом на базі Комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №44» м. 

Запрошуємо на курси французької мови з викладачем Едіт Гурвієз

18 березня 2018 року

     Запрошуємо усіх бажаючих на інтенсивні курси французької мови з носієм мови – викладачем Едіт Гурвієз (Гренобль, Франція). 

В Ірпінському економічному коледжі відбулася Х міжвузівська студентська науково-практична конференція «Захист прав споживачів в умовах суспільних трансформацій»

18 березня 2018 року

     Європейська якість життя є невід’ємною складовою цивілізованої держави. Досягти бажаного рівня європейських стандартів життя можливо лише за умови, що споживачі знатимуть свої права та обов’язки, матимуть бажання та змогу ними користуватися. 

На День відкритих дверей НУБіП України чекаємо студентів з Полтавщини

18 березня 2018 року

     2 березня, доцент кафедри процесів і обладнання переробки АПК Віктор Сарана відвідав Хорольський агропромисловий коледж, що на Полтавщині. 

На базі Ірпінського економічного коледжу відбувся семінар-тренінг «Ефективне управління освітнім процесом» для заступників директорів з навчальної роботи аграрних технікумів та коледжів України

17 березня 2018 року

     15 березня в рамках семінару-тренінгу «Ефективне управління освітнім процесом», який проводився НМЦ «Агроосвіта», на базі Ірпінського економічного коледжу прой 

Постаті Михайла Грушевського, Івана Франка та Василя Стуса – у лекції відомого львівського історика

17 березня 2018 року

     16 березня 2018 року магістри гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України мали унікальну можливість долучитись до однієї з сторінок в історії літературного поступу, прослухавши лекцію знаного історика, людини, закоханої в українську мову та все українське – Богдана Зіновійовича Якимовича – доктор 

Визначено фіналістів з армреслінгу серед команд гуртожитків університету

17 березня 2018 року

     В гуртожитку №1, в якому облаштований професійний стаціонарний стіл для армреслінгу, проходили відбіркові змагання в боротьбі на руках серед чоловічих команд в рамках Спартакіади гуртожитків НУБіП України.     Високий рівень майстерності показали такі студенти: Едуард І 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій