Новини

До уваги вступників! Триває прийом документів на освітній ступінь бакалавра!

21 липня 2018 року

Продовжується вступна кампанія на бакалаврат Національного університету біоресурсів і природокористування України.  

Андрій Білоус – лауреат конкурсу грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 рік

21 липня 2018 року

 Розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 16 липня 2018 року № 105/2018-рп призначено гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 рік. 

Випускник Георгій Чернолуцький з Вінниччини: обираю факультет тваринництва та водних біоресурсів в НУБіП України – як перший крок до успішного майбутнього

21 липня 2018 року

Упродовж нашого знайомства зі вступниками 2018 року розмовляємо з Георгієм Чернолуцьким з Вінниччини, який має свої аргументи на користь НУБіП України. 

Тернопільський обласний семінар органів місцевого самоврядування відбувся у стінах Бережанського агротехнічного інституту

20 липня 2018 року

.foto_full, .foto_news { width: 100%; margin-bottom: 1%; } .foto_two_left { float:left; width: 49%; padding-right: 10px; } .foto_two_right { width: 49%; margin-bottom: 1%; } 

Вступна кампанія 2018: НУБіП – у десятці кращих вишів України за кількістю поданих вступниками заяв

20 липня 2018 року

20 липня 2018 року. Відбулося чергове засідання приймальної комісії, на якому розглядався стан надходження заяв за усіма освітніми ступенями.   

Випускниця з Київщини Анастасія Гречковська: обираю НУБіП і хочу стати фахівцем з переробки продуктів тваринництва

20 липня 2018 року

 Сьогодні ми спілкуємося з абітурієнткою Анастасією Гречковською, яка закінчила школу в Києво-Святошинському районі Київської області. Вона вступає до НУБіП України на факультет тваринництва та водних біоресурсів на спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». 

Боротьба за бджіл триває: висновки науковців університету

20 липня 2018 року

Використання недоброякісних пестицидів, або несвоєчасне повідомлення пасічників про терміни обробки сільськогосподарських культур істотно вплинуло на популяцію бджіл на Україні.   

Студмістечко готується до нового навчального року

20 липня 2018 року

 Як театр починається з вішалки, облаштованої і умебльованої відповідно до його статусу, так і навчальний заклад починається з другої домівки студента – гуртожитку. Розуміючи це, керівництво університету постійно дбає про ремонт і укомплектування гуртожитків студмістечка. 

Вступна кампанія 2018: сьогодні - екватор прийому документів на бакалаврат

19 липня 2018 року

Сьогодні у приймальній комісії - екватор прийому документів на бакалаврат. Зараз маємо загалом вже 8102 заяви, інформує відповідальний секретар Віктор Шевчук. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015