Новини

Увага! Перший тур Олімпіади для вступу в НУБіП продовжено до 17 квітня!

28 березня 2020 року

 У зв'язку з карантином, перший дистанційний етап Всеукраїнської олімпіади для вступу в Національний університет біоресурсів і природокористування України продовжено! Роботи приймаються до 17 квітня 2020 року включно!  

Дистанційна робота студентів: враження та побажання

28 березня 2020 року

     Доброго дня, я, Могила Юля. Під час карантину перебуваю вдома. Я б не сказала, що легко було адаптуватися, але і не важко. Просто, складно швидко переналаштуватися від звичайного метода навчання на дистанційне. Викладачі доступно пояснюють і допомагають, якщо виникають питання. Я багато проводжу часу за ельорном. 

28 березня – Година Землі: долучаймося до найбільшої світової ініціативи на підтримку планети

28 березня 2020 року

«Люби землю. Вона не успадкована Тобою у твоїх батьків, Вона позичена тобою у твоїх дітей»(мудрість індіанського народу) 

Мукачівський аграрний коледж. Працюємо в умовах карантину

28 березня 2020 року

     З 12 березня 2020 року у зв’язку з уведенням карантину в Україні для всіх учасників навчального процесу змінилися умови праці. Не є винятком і наш навчальний заклад. 

Агробіологи продовжують роботи в плодоовочевому саду

28 березня 2020 року

    Непростий нині час для країни, для університету і для кожного окремо. А сад – продовжує рости і готується радувати нас своїми плодами, і тому потребує участі людини. 

Майбутній біотехнолог Анна Тимчій: навчання в дистанційному режимі – спільна відповідальність

28 березня 2020 року

     Студентка 2 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Анна Тимчій на період карантину залишила студентський кампус та знаходиться у рідному місті Луцьку, де власне і проходить дистанційне на 

Карантин не перешкода для освітнього процесу: досвід майбутніх міжнародників

28 березня 2020 року

Ще 12 березня 2020 року завідувач кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Сергій Білан провів дистанційне засідання кафедри, на якому прийнято рішення оперативно організувати навчальний процес за допомогою технологій е-навчання на платформі elearn.nubip.edu.ua та іншими найбільш прийнятними способами зворотного зв’язку зі студентами з по 

Кафедра журналістики та мовної комунікації: зберігаємо дистанцію, спокій і навчальний процес

28 березня 2020 року

Науково-педагогічні працівники кафедри журналістики та мовної комунікації під час карантину проводять заняття відповідно до графіка навчального процесу за розкладом. 

Інструменти дистанційного навчання в дії

28 березня 2020 року

     Протягом перших тижнів запровадження карантинного стану в Україні магістри факультету аграрного менеджменту освітньої програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» 1 року навчання із використанням засобів дистанційного навчання опр 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015