Новини

Наші студенти-єдиноборці підкорили нові вершини

22 лютого 2024 року

  З 16 по 18 лютого 2024 року у м. Дніпрі на базі комунального підприємства «Енергопостачання» Дніпропетровської обласної ради відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (Mixed Martial Arts).  

Робота наставників зі студентами ОПП Деревообробні та меблеві технології у перші дні семестру

22 лютого 2024 року

  Після довгих канікул розпочалось навчання. Більшість груп приступили до занять аудиторно. В перші ж дні наставники поспілкувалися із студентами підзвітних груп. 

Гідності хай промінь не згасає

22 лютого 2024 року

 Їх в мирі, Господи, прийми до себе  І шлях високий Боже, освяти. За чисті душі, що злетіли в небо, 

Економічна кібернетика: відкрий для себе інтелектуальний світ професійних можливостей

22 лютого 2024 року

  16 лютого 2024 року в рамках онлайн-школи майбутнього ІТ-фахівця відбулась зустріч на тему «Економічна кібернетика: відкрий для себе інтелектуальний світ професійних можливостей», а також ознайомлення з освітньо-професійними програмами «Економічна кібернетика» та «Цифрова економіка». 

Вітаємо з Днем народження Оксану Олексiївну СИКАЛО!

22 лютого 2024 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження заступника декана факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, кандидата сільськогосподарських наук, доцента  

Вітаємо з Днем народження Михайла Зіновійовича ШВИДЕНКА!

22 лютого 2024 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження завідувача кафедри інформаційних систем і технологій, кандидата економічних наук, доцента, відмінника аграрної освіти і науки України, Заслуженого працівника освіти України  

Студмістечко: відвідини 13 гуртожитку – єднаймося у допомозі!

21 лютого 2024 року

  На превеликий жаль в країні триває жорстока війна, столиця досі залишається під прицілом ворога. Кожного дня українці виборюють право на самобутнє існування, рідну мову, можливість жити в незалежній державі. 

Ми повинні чути і розуміти один одного: зустріч ректора університету Станіслава Ніколаєнка зі старостами денної форми навчання та студентським активом фото

21 лютого 2024 року

  В університеті тривають традиційні зустрічі керівництва та студентської молоді. Сьогодні відбулася перша з них у другому навчальному семестрі – зі старостами академічних груп денної форми навчання та студентським активом університету. 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні у Боярському фаховому коледжі фото

21 лютого 2024 року

  Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. 

Зустріч зі стейкхолдерами та обговорення освітньої програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»

21 лютого 2024 року

  У рамках роботи над підготовкою освітньо-професійної програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» відбулася зустріч із стейкхолдерами, яку організувала гарант програми, д.е.н., член-кореспондент Н 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook