Новини

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

18 листопада 2017 року

html div.text h1.page_header {color: red;} html div.text .b-greeting-text { clear: none; color: rgb(0, 128, 128); font-style: italic; font-weight: bold; font-size: 1.2em;} html div.text .b-greeting-image { clear: none; float: left; display: inline; margin: 0 15px 10px 0; } html div.text .b-greeting-sign { margin: 0 20px; position: relative; top: 16px; } Шановні колеги!  

Укріплення співпраці за програмою ERASMUS+

18 листопада 2017 року

     З 13 по 17 листопада 2017 року в університеті в рамах міжнародної партнерської угоди за програмою ERASMUS+ за програмою обміну співробітників перебувала Лія Саядян – керівник міжнародних програм Варшавського університету екології та управління (м.Варша 

На факультеті аграрного менеджменту пройшла постерна презентація результатів досліджень випускників магістратури

18 листопада 2017 року

     15 листопада відбулася постерна презентація наукових робіт студентів магістратури 2-го року навчання спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг» факультету аграрного менеджменту. 

Доктора філологічних наук, академік АН ВШ України Лариса Масенко прочитала відкриту лекцію: «Українська мова – креативний ресурс нації»

18 листопада 2017 року

     У рамках Тижня української писемності та мови відбулася відкрита лекція доктора філологічних наук, професора, академіка АН ВШ України Масенко Л. Т. «Українська мова – креативний ресурс нації». 

Укріплення співпраці за програмою ERASMUS+ фото

17 листопада 2017 року

 З 13 по 17 листопада 2017 року в університеті в рамах міжнародної партнерської угоди за програмою ERASMUS+ за програмою обміну співробітників перебувала Лія Саядян – керівник міжнародних програм Варшавського університету екології та управління (м.Варшава, Польща). Прогорама її віхзиту була дуже насиченою. 

Студенти магістратури найчисельнішого економічного факультету успішно відзвітували на постерній конференції

17 листопада 2017 року

     14-16 листопада на економічному факультеті пройшла загальноуніверситетська постерна конференція.  

Студенти гуманітарно-педагогічного факультету переможці конкурсу «Пісенні баталії» фото

17 листопада 2017 року

      Уже третій рік поспіль напередодні Міжнародного дня студента в нашому університеті за ініціативи проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші проходить творчий конкурс «Пісенні баталії», у як 

Призначено державні стипендії для видатних діячів науки: серед стипендіатів – п’ятеро професорів НУБіП

17 листопада 2017 року

      Указом Президента України призначено дворічні державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери. 

Богдан Фещенко – шаховий король НУБіП

17 листопада 2017 року

     В університеті пройшов шаховий марафон «Gens una sumus» («Усі ми єдина сім’я»). Свої вміння у ньому продемонстрували 53 студента та 28 викладачів, серед яких майстер спорту міжнародного класу, два майстра спорту, п’ять кандидатів в майстри спорту та дванадцять першорозрядників. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015