Новини

Антон Сірук з Баранівки здобуватиме професію менеджера в НУБіП України

25 липня 2017 року

 У рамках інтерв’ювання абітурієнтів, відбулася зустріч з випускником Баранівської гімназії Антоном Сіруком, який, подавши документи, завітав на факультет аграрного менеджменту зі своєю мамою, Світланою Володимирівною, аби подивитися, в яких умовах навчаються майбутні менеджери, адже саме такий фах він хоче здобути в НУБіП України.  

Випускник Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого Назар Сельський для продовження навчання обрав «Агрономію» в НУБіП

25 липня 2017 року

 Усі професії почесні, але професія агронома – найпочесніша і найблагородніша, бо що є кращого, як вирощувати хліб і забезпечувати країну продовольством. Так думають випускники агрономічного відділення Заліщицького аграрного коледжу  ім. Є. Храпливого. Сьогодні ведемо розмову із Назаром Сельським, абітурієнтом  НУБіП України. 

Випускниця польського вишу Юлія Ткаченко: для навчання обираю Україну

25 липня 2017 року

 Сьогодні європейські виші проводять, м’яко кажучи, агресивну політику стосовно української вищої освіти, намагаються залучити до числа своїх студентів якомога більше молодих українців. Але ж чи так престижно отримувати дипломи маловідомих європейських вишів, коли випускників українських ТОП-університетів з бажанням беруть на роботу європейські працедавці? 

Вступна кампанія 2017: пройшли перші вступні випробування молодших спеціалістів

25 липня 2017 року

 Те, що сьогодні у приймальній комісії перші випробування для значної кількості вступників на бакалаврат, можна було помітити ще здалеку неозброєним оком – стільки перед першим навчальним корпусом хвилювалося за своїх чад мам. 

Випускник Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Віктор Гордієнко: «Хочу продовжити сімейну традицію – отримати фах агронома-агрохіміка в НУБіП України»

24 липня 2017 року

 Випускник Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Віктор Гордієнко прагне стати агрономом, тому для отримання вищої агрономічної освіти обрав Національний університет біоресурсів і природокористування України.  

Дарина Собко з Київщини вступає до НУБіП на фінанси

24 липня 2017 року

 Випускники технікумів і коледжів НУБіП України обирають його для продовження навчання. Сьогоднішньою співрозмовницею стала Дарина Собко, яка опановувала фах фінансиста в Ірпінському економічному коледжі. 

Приймальна комісія розглянула стан надходження заяв від вступників

24 липня 2017 року

 24 липня 2017 року. Засідання приймальної комісії відкрив її голова ректор Станіслав Ніколаєнко, який щойно повернувся з Міністерства освіти і науки України. 

Повністю безкоштовне стажування в Університеті Мічиган

24 липня 2017 року

Шановні колеги!Подайте заявку на стипендійну програму професійного зростання Weiser і отримайте можливість проводити дослідження в Мічиганському університеті протягом 4 тижнів або 3 місяців! 

Вступна кампанія 2017: документи приймають, вступні випробування - розпочалися

24 липня 2017 року

 24 липня, понеділок.  А понеділок, як стверджують песимісти, - день важкий. А в приймальній комісії впродовж усього періоду вступної кампанії легких днів не буває, підтверджує і оптиміст – відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Шевчук. Поки в одному місці документи приймають, в іншому вже розпочинаються вступні випробування. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій