Новини

НУБіП України приєднався до Великої Хартії Університетів!

20 вересня 2018 року

     18 вересня 2018 року назавжди увійде в історію Національного університету біоресурсів і природокористування України. Саме цього дня в Університеті м. Саламанка (Іспанія) ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко підписав Велику хартію університетів. 

Сприяння розвитку професійної освіти – мета співпраці Немішаївського агротехнічного коледжу з Міністерством продовольства і сільського господарства Німеччини

20 вересня 2018 року

     У рамках міжнародного співробітництва 19 вересня 2018 року до Немішаївського агротехнічного коледжу завітала делегація на чолі з держсекретарем Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини Міхаелем Штюбгеном. 

Поліпшуємо матеріально-технічну базу студмістечка: триває відновлення відмостки навколо гуртожитку №11

20 вересня 2018 року

     Упродовж літа в гуртожитках університету проводились поточні та капітальні роботи, готувались кімнати для поселення студентів нового набору, робота по покращенню санітарно-побутових умов для проживання студентів кипіла. 

«Легкий старт» студентів-лісівників

20 вересня 2018 року

     З нагоди святкування професійного свята лісівників у ННІ лісового і садово-паркового господарства проведені аматорські спортивно-інтелектуальні змагання серед студентів першого курсу. 

Магістри факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК вивчають актуальні проблеми галузі на виїзних практичних заняттях

20 вересня 2018 року

     12 вересня в рамках Першого національного форуму «Актуальні проблеми стандартизації та якості продукції в харчовій промисловості» відбулося виїзне заняття магістрів факультету харчових технологій спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація» разом із доцентами кафедри станда 

За яблуками - до плодоовочевого саду НУБіП!

20 вересня 2018 року

Плодоовочевий сад Національного університету біоресурсів і природокористування України в цьому році виростив неймовірний врожай яблук!Найкраще вродили сорти "Скифське золото" та "Ліберті".  

Офіційні результати виборів. Максим Паламарчук – новообраний голова студентської організації НУБіП України

20 вересня 2018 року

     19 вересня – визначний день роботи студентської організації НУБіП України. Майже 6000 студентів вирішили долю студентського самоврядування ще на один рік. 

В НУБіП за новими знаннями прибули лікарі ветеринарної медицини

19 вересня 2018 року

     17 вересня відповідно до плану-графіку на базі факультету ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за трьома напрямками: «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби», «Керівники та спеціалісти регіональної служби ДВСКН на державному кордоні та транспорті», «Уповноважені (офіційні) 

Готуючись до встановлення рекорду України з шахів

19 вересня 2018 року

     20 вересня – Міжнародний день студентського спорту. Завтра в рамках заходу студенти боротимуться за встановлення рекорду України з шахів. Одночасно за шахівниці сядуть більше 600 студентів та науково-педагогічних працівників, співробітників нашого вишу, які зіграють більше 1110 шахових партій. 

Бореальні ліси під загрозою?

19 вересня 2018 року

     Саме така клична назва Міжнародної наукової конференції «Cool forests at risk? The Critical Role of Boreal and Mountain Ecosystems for People, Bioeconomy, and Climate» (Холодні (бореальної зони) ліси під загрозою? 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)