Оголошується відбір на програму FLTA: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців

6 травня 2022 року

Програма імені Фулбрайта, попри трагічні події російсько-української війни, підтверджує свою присутність в Україні, продовжує діяльність та приймає заявки від українських конкурсантів на здобуття стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень у США!

До 30 червня 2022 року триває подання аплікаційного пакету документів на участь у конкурсі FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT (FLTA) Program на 2023-2024 академічний рік.

Якщо ви:

  • готові вчитися самі та навчати інших,
  • мрієте про нові горизонти,
  • прагнете розповісти світу про Україну,
  • а ваша українська та англійська мови на високому рівні

Спробуйте свої сили в програмі FLTA: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.

    У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2023 року).

     FLTA Program — програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, професійно обізнаних; спроможних успішно виконувати функції і викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу, співпрацювати з викладачами та адміністрацією гостьової інституції.

Детальніше на сайті Програми: Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program - Fulbright Ukraine

 

Запрошуємо також ознайомитись з короткими відео-відгуками стипендіаток FLTA щодо участі у програмі:

  • Анна ОГОЙКО

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program

University of Pennsylvania, Philadelphia, PA, 2017-2018

https://www.facebook.com/Fulbright.Ukraine/posts/2265515900136823

 

  • Тетяна КІДРУК,

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program

University of Kansas, Lawrence, KS, 2019-2020

https://youtu.be/-7Los0liThE

 

 

Про підготовку аплікаційного пакету документів для конкурсантів FLTA Program Ви можете дізнатися із запису нашої онлайн-консультації за участі випускниць FLTA 2018/2019 Лідії ОРИЩУК та 2019/2020 Тетяни КІДРУК https://youtu.be/y-maaeeT3ZU  

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook