Тренінг з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень в штаті Джорджія (США)

25 вересня 2019 року

Запрошуємо до участі у тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень. Тренінг відбудеться на базі американських університетів та наукових інституцій в штаті Джорджія (США) упродовж 14-21 грудня 2019 року.

Усі витрати, що пов`язані з поїздкою (транспорт, проживання, харчування), покриваються програмою «Біотехнічна ініціатива Фундації Україна-США»

Для участі необхідно заповнити до 18:00 год. 27 вересня 2019 року заявку за посиланням:https://forms.gle/mVHe2KCEBsyLZoKu9

Програма поїздки включатиме огляд американського законодавства у сфері трансферу технологій, процес ліцензування, комерціаліації, роботу зі стартапами, а також візити до провідних офісів трансферу технології, технгологічних бізнес-інкубаторів та наукових парків США.


Відбір потенційних учасників відбуватиметься на конкурсній основі за результатами оцінки заповнених анкет та проведення співбесід англійською мовою до 31 жовтня 2019 року.
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook