Оголошується конкурс на стипендіальну програму International Excellence Scholarship Programme (IES)

26 червня 2023 року

    Ми раді повідомити, що до 30 червня відкрита програма International Excellence Scholarship Programme (IES). Ця програма надає часткові та повні стипендії студентам, які бажають пройти семестр навчання за обміном у найкращих німецьких університетах.
Беручи участь у цій програмі, учасники можуть скористатися унікальною можливістю навчатися у закладі світового рівня, отримати професійні навички та отримати безцінний досвід.


Щоб дізнатися більше про стипендіальну програму та як подати заявку, натисніть тут: https://en.copernicusberlin.de/ies


Вимоги:

  1. Бути студентом у таких країнах: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Молдова, Монголія, Чорногорія, Північна Македонія, Росія, Сербія, Таджикистан, Туркменістан, Туреччина, Україна, Узбекистан
  2. Бути студентом (бакалавр, магістр або доктор) на момент початку стипендії
  3. Не старше 28 років на момент початку стипендії
  4. Всі галузі навчання
  5. Знання німецької мови не нижче B1 АБО знання англійської мови не нижче B1


Для успішної заявки необхідні такі документи:

  1. Повне хронологічне резюме (CV) із фото . Його слід писати в хронологічному порядку німецькою або англійською мовами.
  2. Університетська довідка мовою оригіналу – це попередній огляд оцінок з усіх університетських предметів, який ви отримуєте наприкінці кожного семестру після успішних іспитів. ТІЛЬКИ студенти першого семестру повинні завантажити свідоцтво про зарахування разом із шкільною довідкою мовою оригіналу як один PDF-файл замість університетської довідки.


Будь ласка, зверніть увагу, що мовний сертифікат для німецької або англійської мови не потрібен для подачі заявки. Якщо заявка є повною та переконливою, відбіркова комісія відповідним чином оцінить мовні знання під час співбесіди.
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook