Науково-педагогічне стажування «Організація навчального процесу, програми та методи підготовки в HOTEL SCHOOL» у м. Рига, Латвія

25 січня 2017 року

Шановні викладачі та аспіранти!
Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,
яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Латвії
у провідний латвійський вищий навчальний заклад з готельного бізнесу
HOTEL SCHOOL (м. Рига, Латвія)
«Організація навчального процесу, програми та методи підготовки в HOTEL SCHOOL»
15-23 травня 2017 р.
>>Офіційний портал<<

Програма стажування
(сертифікат на 72 години)

 

  • Модуль 1. «HOTEL SCHOOL» - міжнародний центр освіти BTEC.
  • Модуль 2. Британський диплом вищої освіти в готельному менеджменті: навчальні плани та програми.
  • Модуль 3. Організація практики: стажування в найкращих готелях світу.
  • Модуль 4. Дистанційна освіта.

Під час стажування можливе обговорення договорів про співпрацю, подвійні дипломи між спорідненими ВНЗ України та HOTEL SCHOOL.
Викладачі та студенти також дізнаються про можливість продовження навчання в HOTEL SCHOOL після отримання українського диплому, умови отримання латвійського та британського дипломів, можливості та перспективи працевлаштування з дипломом HOTEL SCHOOL в найкращих готелях світу.

Загальний графік


Трансфер: Львів-Вільнюс-Рига-Стокгольм-Юрмала-Львів
(з відвідуванням Стокгольма та Юрмали на вихідні)

1 день. 15 травня. Понеділок. Львів. Самостійна позааудиторна робота. 16:00 виїзд зі Львова. Проходження кордону. Нічний переїзд до Вільнюса.
2 день. 16 травня. Вівторок. Прибуття у Вільнюс. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Трансфер до Риги. Поселення в готель. Відпочинок і ночівля в готелі.
3 день. 17 травня. Середа. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Вільний час. Ніч в готелі.
4 день. 18 травня. Четвер. Сніданок. Стажування (практикум в унікальних готелях Риги). Вільний час. Ніч в готелі.
5 день. 19 травня. П'ятниця. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (аудиторна робота). Вільний час. Трансфер та ночівля в каюті на поромі Рига-Стокгольм.
6 день. 20 травня. Субота. Прибуття в столицю Швеції - Стокгольм. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Повернення на пором. Трансфер та ночівля в каюті на поромі Стокгольм-Рига.
7 день. 21 травня. Неділя. Прибуття Ригу. Переїзд в Юрмалу. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Переїзд в Ригу. Поселення в готель. Ночівля.
8 день. 22 травня. Понеділок. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (аудиторна робота). Вільний час. Нічний переїзд до Львова.
9 день. 23 травня. Вівторок. Прибуття у Львів.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ТРАНСФЕРУ ТА СТАЖУВАННІ

Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 390 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 300 євро) та ще 90 євро сплачується по прибуттю в Ризі.
Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.
Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь». Вартість послуг складає гривневий еквівалент 300 євро, куди входить трансфер комфортабельним автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелі зі сніданками (4 ночі) у двомісному номері, трансфер поромом Рига-Стокгольм та зворотно.
Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Латвії видати візу. Залишок суми, еквівалент 200 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням HOTEL SCHOOL (м. Рига, Латвія).
Учасникам стажування запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.
Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих (за наявності вільних місць). Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ


Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт громадянина України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідка з банку по залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування за кордоном), медична страховка для виїзду за кордон. Після отримання заявки, учаснику буде надіслано повний перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.


Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в HOTEL SCHOOL, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: [email protected]. Термін подання заявок подовжено до 15 лютого 2017 р.


Тема листа: Стажування-травень Рига Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

  • Заявка прізвище (учасника);
  • Паспорт прізвище (учасника).


З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень
консультування надається:
[email protected]
Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67


ФОРМА ЗАЯВКИ

ЗАЯВКА
на участь у стажуванні
в HOTEL SCHOOL (м. Рига, Латвія)
«Організація навчального процесу, програми та методи
підготовки в HOTEL SCHOOL»
15-23 травня 2017р.

Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою

 

Прізвище, ім’я латиницею згідно закордонного паспорта

 

Дата народження (у форматі дд.мм.рррр)

 

Серія та номер закордонного паспорта

 

Дата видачі закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)

 

Дата закінчення строку дії  закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)

 

Адреса реєстрації місця проживання (як написано в паспорті громадянина України, українською мовою)

 

Адреса реєстрації місця проживання (як написано в паспорті громадянина України, англійською мовою)

 

Вчене звання, науковий ступінь

 

Назва місця роботи, посада / навчання (університету) українською мовою

 

Назва місця роботи, посада / навчання (університету) англійською мовою.

 

Е-mаіl

 

Моб. телефон

 

Наявність діючої Шенгенської візи (так/ні)

 

Номер та адреса відділення «Нової пошти»

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook