Стань лідером майбутнього із Carlsberg Ukraine!

13 лютого 2019 року

Цього року Carlsberg Ukraine спільно з організацією Young Global Pioneers пропонує талановитій українській молоді можливість виграти участь в міжнародній освітній програмі YGP Talent Network та провести 3 тижні у Танзанії.


   Енергозбереження, відповідальне споживання, повторне використання ресурсів, толерантність, відкриті кордони – все це тренди сьогодення. Сучасна молодь прагне змінювати світ на краще. Але зміни починаються з розуміння речей, які потрібно вдосконалити. Carlsberg Ukraine дарує українським студентам можливість виграти грант і дізнатись більше про світ, його виклики та можливі рішення, що допоможуть створити краще сьогодні та завтра.

 

    YGP Talent Network – шанс для студентів віком від 19 до 25 років отримати грант на 3-тижневу навчальну поїздку до Танзанії, зокрема, Занзібару і стати частиною глобальної мережі талантів (YGP Talent Network). Це проект для майбутніх лідерів, що об'єднує обдарованих молодих людей зі всього світу і навчає їх мислити глобально, щоб разом знаходити інноваційні шляхи вирішення світових проблем. Участь у програмі допоможе встановити дружні зв’язки між молоддю з лідерськими якостями, яка планує присвятити життя впровадженню корисних інновацій.
    Результатом спільної подорожі за програмою є глобальна мережа талановитих людей, які допомагають і надихають одне одного впродовж життя. Програма подорожі розпланована таким чином, щоб зосередити учасників на отриманні інтуїтивного навчального досвіду, змінах у стилі мислення та відчуттях.

Програма включає 4 напрямки розвитку, які взаємодоповнюються:

  • Навчання і бізнес. Кожна подорож передбачає різноманітні активності, лекції, зустрічі з місцевими лідерами та підприємцями, відвідини університетів та інноваційних організацій.
  • Локальні та глобальні виклики та теми. Впродовж подорожі учасники розглядають екологічні, громадські та соціальні проблеми у місцевому регіоні. Паралельно вони дискутують про глобалізацію, соціальне підприємництво, зміни клімату, кругову економіку, права людини, емоційний інтелект та інші важливі теми.
  • Teambuilding та культурний обмін передбачають широкий спектр командних та культурних заходів: вивчення місцевих мистецтв, музики, відвідини історичних місць, сафарі, зустрічі з місцевою молоддю тощо.
  • Критичні та інноваційні роздуми. Кожного вечора виділяється одна година на осмислення отриманого впродовж дня досвіду – індивідуально та в команді.

 

Місія проекту – пробудити в майбутніх лідерів цікавість, налагодити міжкультурне розуміння, розвинути здатність до співчуття та прагнення змінюватися і змінювати світ довкола сучасними методами.

2019 року проект Young Global Pioneers відкриває прийом заявок від учасників з України за підтримки Carlsberg Ukraine. Ця подорож допоможе розширити світогляд та зрозуміти, як вже сьогодні почати змінювати майбутнє нашої країни на краще. Грант надається підрозділом Фонду Carlsberg – Carlsberg Bequest, який підтримує практичну соціально корисну діяльність, приділяючи особливу увагу науці, в пам'ять про засновника компанії пивовара Я. К. Якобсена.

Дати наступної навчальної подорожі: липень 2019.
Пункт призначення: Танзанія.

Подробиці та реєстрація за посиланням: https://carlsbergukraine.com/ygp/

Заявки приймаються з 28 січня до 24 лютого 2019 року!

За додатковою інформацією просимо звертатися:
Васютін Кирило
AGcommunications
+38 (044) 586 26 42
+38 (067) 659 93 10
[email protected] 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook