Обмін досвідом з іноземними колегами на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології

19 вересня 2017 року

На факультет захисту рослин, біотехнологій та екології 18 вересня завітали з робочим візитом колеги з Ірану Др.Мортеза Зангенех(факультет сільськогосподарських наук) та Др.Маджід Вазіфедост(факультет сільськогосподарських наук).

Декан факультету, професор Микола Доля, поділився з іноземними фахівцями останніми досягненнями вітчизняної аграрної науки щодо впровадження ресурсоощадних технологій вирощування пшениці, кукурудзи, сої, нуту, рису та інших культур в різних регіонах України.
Особливу увагу було приділено No-till технологіям, які дозволяють зберегти вологу у ґрунті, відтворити саморегуляцію ґрунтових організмів і сприяють високоефективному введенню рослинництва у посушливих регіонах.

Професор М. Доля також поділився цікавим досвідом багаторічного застосування технології No-till у Полтавській та Одеській областях, де використання цих технологій сприяло підвищенню врожайності основних культур та покращило показники їх якості. Декан також розповів про особливості використання рідких азотних добрив, які останнім часом широко застосовують у даних технологіях.

У свою чергу, іранські науковці поділилися своїм досвідом вирощування стратегічних сільськогосподарських культур на зрошуваних землях, який може бути корисним і для застосування в Україні. Сподіваємось на розвиток подальшого співробітництва та роботу над спільними науковими проектами з нашими колегами із Ірану.

Керівник міжнародних проектів факультету захисту рослин,
біотехнологій та екології Бондарь В.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook