Вебінар тему Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі»

19 серпня 2022 року

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вебінарі тему: Конкурси підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» , який буде проводитися в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам. Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA

 

Мета вебінару - представити відкриті та очікувані конкурси підпрограми Дії Марії Склодовської-Кюрі, показати синергію підпрограми з іншими складовими компонентами програми Горизонт Європа та обговорити основні аспекти участі українських організацій у цих конкурсах.

 

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/cg5pwydRwdN84HmQ8

 

Сайт підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/

 

Очікувана аудиторія вебінару.

Підпрограма в основному орієнтована на дослідників різного віку, але представники бізнесу також можуть брати участь у конкурсах.

 

Основні спікери вебінару,

Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», Керівник НКП «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020»

 

Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ

 

Основні теми вебінару:

Відкриті конкурси у підпрограмі «Дії Марії Склодовської-Кюрі»

Особливості підготовки проєктних заявок та їх оцінки

Синергія підпрограми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» з іншими складовими частинами програми Горизонт Європа.

 

 

Даний вебінар є частиною серії вебінарів, які ГО АЄІ проводить в рамках проєкту «Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook