ПРОФІЛЬНЕ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ у НІМЕЧЧИНІ 2021

14 травня 2020 року

Шановні студенти,

   Стипендіальна програма пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість - пройти профільне стажування на провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії, що представляють ключові галузі економіки (Bosch, Siemens, Bombardier, Volkswagen, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück, Roland Berger), так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. Також є серед учасників деякі дослідницькі інститути та фонди (Konrad-Adenauer-Stiftung, IAMO, IAK Agrar Consulting, Frauenhofer Institut für Energie-wirtschaft), що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю. З 2015 року майже 200 студентів змогли скористатися численними перевагами стипендіальної програми та здобути свій перший закордонний досвід. Стажування розпочинається 1 лютого 2021 року і триватиме від трьох до п’яти місяців.

    Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ), приймаючими компаніями та впроваджується
спільними зусиллями Торгово-промислової палати України та Німецького товариства  економічного співробітництва (GIZ GmbH).

     Стажери отримують щомісячно стипендію розміром ~ 500 євро, випускники - мінімальну заробітну плату. Додатково окриваються витрати на переліт, проживання, медичну страховку та трансфер до місця стажування. Оскільки програма є урядовою, візу стипендіати отримують безкоштовно. Після стажування вони можуть приєднатися до клубу випускників, отримувати ексклюзивну інформацію, підтримувати зв’язки з іншими стипендіатами та безкоштовно приймати участь у різних заходах тощо.

Цільова група:
▪ студенти 3–5 курсів (вищі семестри – щонайменше 2 повних роки навчання, або ті, які закінчують другий курс у цьому році);
▪ випускники та аспіранти (до 30 років).

 

Напрями навчання:

мехатроніка, машинобудування, комп’ютерна інженерія, електроніка та електротехніка, транспорт і логістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, математика, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, хімія, біологія, політологія, германістика, медіа та журналістика тощо.

Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифіката не є необхідною умовою для участі. Перший практичний досвід та активна громадянська позиція будуть додатковими перевагами.

 

Заявка подається онлайн з 01.05 до 15.06.2020 і складається з таких документів:

1) резюме (анкету для заповнення необхідно завантажити на сторінці програми);
2) скан копії залікової книжки з (власним) перекладом (завіряти не обов’язково);
3) виписка із залікової книжки, завірена у деканаті (overview of grades, transcript of records), у разі якщо тебе запросили на співбесіду;
4) випускникам необхідно додати копію диплому з оцінками на англійській мові;
5) інші документи подаються за наявності (рекомендаційні листи, сертифікати, професійні дипломи, довідки про участь у міжнародних проектах, громадській діяльності тощо).

Більш детальна інформація на сторінці програми:
http://stipendienprogramm-ukraine.de

Всі документи подаються англійською або німецькою мовою виключно в електронному вигляді і надсилаються PDF- файлом на адресу:
[email protected]

Участь у програмі коштує пару годин твого часу, які кардинально можуть змінити якість твого життя та хід історії (жарт)

Якщо тобі буде щось незрозуміло і ти потребуватимеш консультації з того чи іншого питання, можеш у будь-який час звернутися до нас і ми охоче тобі допоможемо.

 

Також ти можеш приєднатися
до нашої групи у Facebook:
https://www.facebook.com/groups/UAinternship/

або у Instagram:

https://www.facebook.com/groups/UAinternship/

слідкувати за актуальними новинами та зв’язуватися з колишніми стипендіатами.

 

Більше деталей тут:\

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook