Студенту

  Перелік документів для призначення соціальної стипендії студентам пільгових категорій денної форми навчання за державним замовленням та вимоги до їх оформлення

 

Зразок заяви на призначення соціальної стипендії  

Зразок заяви на пільгове проживання у гуртожиток 
Зразок заяви на звільнення від оплати за проживанння дітей-сиріт 

Перелік категорій студентів та документів для надання їм пільги з оплати за проживання в гуртожитку  (2024 р.)

Про документи про вищу освіту

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок матеріального забезпечення студентів, які віднесені до категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків
 

     Життя студентів у НУБіП України відмінне від будь-якого іншого. Свобода та відповідальність – це те, що забезпечує різноманіття форм студентської активності, сприяє самоорганізації, вчить рухатись від генерації ідеї до її втілення, здобуваючи в процесі багато корисних практичних знань та навичок. Безліч подій традиційних та регулярних, серйозних та для відпочинку й перезавантаження, масштабних та вузькопрофільних перетворюють навчання в університеті на незабутній час, протягом якого плекають не просто фахівців, а тих, хто дбатиме про свою державу та вмітиме служити своєму народу.

 

     Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися великих успіхів. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, які надає наш університет, пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі роки.
    Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть долучитися до громадської діяльності, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.
     Студентське життя приносить багато радості. Бути студентом – це особливий стан душі, вічна весна, сонце, любов, найчудовіший час у житті. Спільні походи в кафе, вилазки на пікнік, веселі розіграші в гуртожитку, нічні заняття перед іспитом, гордість за отриманий високий бал і радість отриманої стипендії, численні свята та нові знайомства.
     Поза всяким сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одним із кращих періодів вашого життя та залишать по собі приємні спогади. Тож сміливо вливайтеся в студентський колектив, проявляйте активність та реалізуйте свій потенціал на повну!

     Студенти НУБіП України вдало поєднують час навчання і розваг. Разом цікавіше і готуватись до іспитів, і святкувати Новий рік та День студента, проводити наукові дослідження і відпочивати влітку. Ми як одна велика і дружня родина. На тебе, крім лекцій, чекають незабутні Дні першокурсника, «Голосіївська весна», «Пісенні баталії», естафета «Голосіївське кільце», різноманітні конкурси, квести, змагання.

Ми не дамо тобі сумувати! Приєднуйся!

 


 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook