Міжнародна поїздка до Литви, Латвії, Польщі

26 квітня 2016 року

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 30 червня по 08 липня 2016 року відбудеться міжнародна поїздка (орієнтовна програма додається) до Литви, Латвії, Польщі.


Метою поїздки є розвиток дружніх, партнерських відносин між європейськими країнами і народами, об'єднання людей різних національностей, сприяння інтеграції українців до європейського суспільства, ознайомлення з історією, культурою і традиціями інших народів, сприяння збереженню міжнаціонального миру, підтримка багатонаціональної молодіжної творчості.
У ході поїздки передбачається: зустріч з мером литовського міста Рокишкіс, представниками міністерств та відомств Литви, послом України в Литві та участь у святкових творчих заходах в м. Рокишкіс; екскурсії у містах: Вільнюс, Тракай, Анікщяй, Рокишкіс, Каунас (Литва), Рига, Юрмала (Латвія), Білосток, Варшава (Польща).
У поїздку запрошуються учнівська та студентська молодь, керівники навчальних закладів, творчі колективи, представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, громадських організацій та державних установ, зацікавлені в ознайомленні з культурою і традиціями країн Балтії.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.
Просимо поінформувати зацікавлені структурні підрозділи, районні, міські державні адміністрації, навчальні заклади, установи, підприємства, організації про зазначену вище поїздку.
Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенської візи, надсилаються до 05 червня 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Бакинська 37-Г, офіс 306 після попередньої реєстрації за телефонами: 044-453-73-43, 050-311-32-80, 067-449-13-41, 063-539-71-20.

Оксана Рябченко,
директор ННЦ міжнародної діяльності

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook