Оголошується конкурс на отримання стипендії в Технічний університет прикладних наук в Німеччині.

25 липня 2023 року

   У рамках програми фінансування DAAD «Zukunft Ukraine – Стипендіальна програма для біженців з України в університетах Німеччини» OTH Amberg-Weiden оголошується конкурс на отримання стипендії зарахованим українським студентам у 2023 та 2024 роках.


   Стипендія призначена для фінансування денного навчання (бакалавр, магістр, доктор філософії) в OTH Amberg-Weiden.Він надається на поточний період фінансування та може бути продовжений на наступний період фінансування, якщо необхідно, але не пізніше кінця 2024 року.


Розмір стипендії становить 931,-€ на місяць.

Виплачується щомісячними частинами.


    Метою однорічної стипендіальної програми є сприяння та підтримка українських студентів та молодих науковців у Німеччині, тобто українських громадян, які жили в Україні до 24.02.2022 та/або які прибули до Німеччини в зимовий семестр 21/22, щоб розпочати програму навчання чи семестр обміну, а також громадян третіх країн чи осіб без громадянства, які користуються міжнародним захистом в Україні, за умови, що вони перебували в Україні до чи 24.02.2022.

    Більше інформації про це також можна знайти в розділі поширених запитань програми фінансування DAAD за посиланням - https://www.daad-ukraine.org/en/2023/05/22/future-ukraine-scholarship-programme-for-refugees-from-ukraine-at-german-universities/


Заявки на період фінансування, починаючи з зимового семестру 2023/24 років, необхідно подати до 15 серпня 2023 року.

На додаток до стипендій, OTH AW пропонує консультації та допомогу для українських студентів, а також програми англійської мови на рівні бакалавра та магістра.

Із запитаннями щодо стипендій та процесу подання звертайтеся до Центру компетенції Баварії – Центральна та Східна Європа (KOMO) за адресою OTH AW – [email protected]

Більше інформації  та перелік документів читайте тут :

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook