Навчання пліч-о-пліч зі студентами з Італії, Словаччини, Ірландії, Японії, Туреччини, Франції та інших країн перетворилося на захопливу подорож культурами

2 липня 2024 року

   Рік тому я вперше почула про програму Erasmus+. Мене одразу зацікавила можливість здобувати знання та навички в європейських університетах, подорожувати та знайомитися з новими людьми.
    Після успішного закінчення 3 курсу я взяла участь у конкурсному відборі та отримала стипендію на навчання в рамках Erasmus+ у Варшавському університеті природничих наук (SGGW). Це незабутній досвід, який збагатив мене знаннями, новими друзями та цінними спогадами.


     Це був новий виклик для мене, адже я вперше жила та навчалася в іншій країні, де мова спілкування відрізнялася від моєї рідної.
   Навчання пліч-о-пліч зі студентами з Італії, Словаччини, Ірландії, Японії, Туреччини, Франції та інших країн перетворилося на захопливу подорож культурами. Це різноманіття не лише зробило навчання цікавішим, але й подарувало мені нових друзів. Ми спілкувалися, ділилися своїми культурами та традиціями, разом подорожували та досліджували нові місця. Тепер я маю безцінні зв'язки по всьому світу, які обов’язково стануть у пригоді.
   Організація студентів Erasmus+ (ESN) зіграла ключову роль у моєму досвіді. Вони влаштовували чудові заходи, як-от Welcome Day та ESN Orientation Week. Ці зустрічі допомогли мені подолати культурні бар'єри та знайти друзів серед людей з різних куточків планети.


Навчальна програма у SGGW дала мені глибоке розуміння моєї спеціальності - ветеринарної медицини. Я відвідувала лекції та практичні заняття, спілкувалася з викладачами та одногрупниками.
    Навчаючись в SGGW я не просто поглибила професійні знання, а й відкрила для себе нові горизонти. Високий рівень освіти, інноваційні методи викладання та натхненна атмосфера університету мотивували мене постійно розвиватися та прагнути нових відкриттів.
Польська система навчання відрізнялася від української. Мене вразила гнучкість навчальних програм, можливість обирати курси, що відповідають моїм інтересам та активний стиль навчання з дискусіями та груповими проектами.
     Особливо запам'яталися пари з предмету «Візуальна діагностика». Я вперше у житті змогла спробувати зробити УЗД, КТ, розібрати знімки МРТ і рентгену.

 

    Завдяки Erasmus+ я не лише отримала нові знання та друзів, але й відкрила в собі нові якості, про які й не здогадувалася. Також мала можливість вивчати польську мову, що значно розширило мої мовні можливості та полегшило комунікацію в країні.
Варшава, місто, яке стало моїм тимчасовим домом, зачарувало мене своєю красою та пульсуючою енергією. Кожна вуличка дихає історією, а гостинність місцевих жителів зігріла моє серце. Відчуття приналежності до цього міста ніколи не покине мене. Я насолоджувалася прогулянками історичним центром міста, відвідувала музеї та театри, знайомилася з польською кухнею.
    Я щиро вдячна НУБіП України та Варшавському університету природничих наук за цю чудову можливість та підтримку. Erasmus+ став для мене не лише кроком у розвитку моєї кар'єри, але й незабутнім життєвим досвідом, що надихнув мене на саморозвиток та підштовхнув до пошуку нових можливостей. Це не лише важлива частина моєї освіти, але й незабутній етап мого життя.
    Я рекомендую всім студентам не боятися нових викликів та брати участь у програмах міжнародного обміну. Це чудовий шанс отримати нові знання, навички, друзів та незабутні враження.


Клименко Софія

cтудентка факультету ветеринарної медицини

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook