Програми фахової практики та навчання за кордоном: презентація можливостей для студентів університету

31 жовтня 2022 року

    28 жовтня відбулась онлайн зустріч зі студентами університету для ознайомлення з можливостями програм мобільності та обміну (ERASMUS+). На цій зустрічі Ткачук Вадим Анатолійович, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку від імені адміністрації університету та всього ректорату розказав саме про міжнародні зв’язки нашого університету та про існуючі варіанти програм обміну та фахової практики. Директор ННЦ Міжнародної Діяльності Лабенко Олександр Миколайович, виступив з презентацією про програми навчання та фахового стажування для здобувачів освіти (студентів) та розказав детальніше про:

  • Тонкощі здобуття міжнародних програм та практик.
  • Перспективи та розвиток навчання за кордоном.
  • Доступні міжнародні проєкти та програми.

   Також були розглянуті питання від студентів, такі як: який рівень іноземної мови потрібен для обміну студентами?Як подати документи на програму?Як відбувається відбір студентів? Хто може стати учасником програми обміну? та багато інших.


Хто не зміг бути присутнім на цій зустрічі – ми зберегли запис, тому всі охочі можуть переглянути відео версію та прослухати всю інформацію.

 

 

    Ми хочемо нагадати, що можливість взяти участь в програмах обміну є у всіх студентів (в доданому відео-матеріалі більше інформації про це). Серед переваг участі студентів в таких програмах:

  • можливість познайомитись з культурою і системою освіти іншої країни
  • поліпшити володіння іноземними мовами
  • знайти нових друзів і здобути безцінний досвід
  • запис у резюме, що безумовно, підвищить конкурентоспроможність на ринку праці.

      Головне – це ваше знання іноземної мови та сильна мотивація. Щодо всіх оголошень та наборів на програми ви завжди можете їх знайти на сайті університету ось на цій сторінці https://nubip.edu.ua/node/13 , або на нашій сторінці на фейсбук - https://www.facebook.com/NULES.InterOffice.EN/


Сподіваємось ця зустріч була корисною для кожного, ви змогли знайти відповіді на свої питання та надихнутись почутим матеріалом, а ми в свою чергу віримо що та кількість заявок на участь в програмах обміну збільшиться.
 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook