Стипендіальна програма Словацької Республіки

2 жовтня 2023 року

   В рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендії на навчання, дослідницьке, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023-2024 академічного року.

Останній термін подання заявок: 31 жовтня 2023 року до 16:00.

Заявки подаються режимі на інтернет-сайті www.stipendia.sk, або www.scholarships.sk.

    Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців під час їхнього навчання чи дослідницької роботи в словацьких вищих навчальних закладах і дослідницьких центрах.

    Більш детальна інформація міститься на інтернет-сайтах www.stipendia.sk, www.scholarshipssk. У разі виникнення будь-яких питань щодо NSP можна звертатися безпосередньо до адміністраторів цієї програми: Крістіна Саллерова (ep-skustinsk для претендентів постійним місцем проживання в Словаччині: Сільвід Ліповска (sp-forelena@saiask) - для претендентів (студенти та докторанти) на здобуття стипендії з-за кордону, Ондрей Арадски (nsp-foreign@saiask) - для претендентів (викладачі вищих навчальних закладів, наукові та/або мистецькі працівники) на здобуття стипендії з-за кордону.

    Стипендії також призначені для студентів, докторантів та постдокторантів словацьких університетів та науково-дослідницьких організацій, які мають постійне місце проживання у Словаччині, для покриття витрат на навчання та/або перебування у зв'язку з промеденням дослідження протягом 2-го рівня вищої освіти (магістратура/докторантура). навчання та/або перебування у зв'язку з науковою або мистецькою діяльністю під ч докторантури або для наукових досліджень для постдокторантів у обраному закордонному університеті, зокрема дослідницькій організації. Національну стипендіальну програму (NSP) Словацької Республіки було схвалено Постановою Уряду Словацької Республіки № 557 від 13.07.2005 р. Рішення про продовження Національної стипендіальної програми було схвалено Постановою Уряду Словацької Республіки № 317 від 29.04.2009 р. Фінансується Національна стипендіальна програма Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки: адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство SAIA, па". Стипендіата NSP в стипендіатами Уряду Словацької Республіки.  

     Завершення наступного кола подання заявок відбудеться 30 квітня 2024 року - на перебування протягом 2024/2025 академічному році.

    

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook