Вебінар ICA-Edu 2024 № 2: Компетенції зі штучного інтелекту у вищій освіті

18 червня 2024 року

Вебінар ICA-Edu 2024 № 2

Підготовка студентів до ери ШІ: інтеграція фундаментальних інструментів і навичок ШІ в навчальні програми академічної освіти, який відбудеться у вівторок 25 червня 2024 року з 13.00 до 14.00 за центральноєвропейським часом

Реєстрація за цим посиланням 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfiGJx9UNZ27S2GC3ofAWxg6FlZcOJUpm0hGDjquFFeenm_5A/viewform

 

Буде два доповідачі


Марко Ключаріч - представить погляд колишнього студента на необхідні компетенції ШІ на робочому місці
Сергій Лугович - представить погляд роботодавця на використання ШІ у своєму бізнесі.

 

Анотація вебінару

    Марко Ключарич представить точку зору студента, включаючи досвід роботи зі штучним інтелектом під час навчання та в подальшому на роботі. Спираючись на обмежену формальну освіту з інструментів ШІ під час навчання, колишній студент пояснить виклики, пов'язані з впровадженням ШІ, і покаже кілька прикладів використання інструментів ШІ.

   Сергій Лугович представить точку зору роботодавця і розповість про інструменти ШІ, які використовуються в завданнях, і які базові навички використання ШІ він вимагає від своїх співробітників. Він також поділиться своїм баченням того, як підготувати студентів до ринку праці з урахуванням навичок ШІ та як покращити академічні програми, інтегрувавши в них навчання технологіям ШІ.

   Цей вебінар також надасть короткий огляд навчання інструментам ШІ в академічних програмах - на чому зосередитися, що охоплювати в рамках програм, як пояснювати інструменти ШІ, як навчати навичкам ШІ та як розуміти різні групи інструментів ШІ.


Короткі біографії доповідачів

Студент: Марко Ключаріч закінчив навчання у 2023 році зі ступенем магістра в галузі рослинництва. Його конкретна сфера інтересів - генетика рослин та селекція рослин. У 2023 році Марко отримав нагороду ректора Загребського університету за наукову роботу: "Селекція на низький вміст інгібітора трипсину в насінні сої з використанням молекулярних маркерів". Він є членом студентської асоціації IAAS. В даний час Марко працює науковим співробітником в компанії Vesela Motika ltd.

Роботодавець: Сергій Лугович - професор з більш ніж 20-річним стажем роботи в Загребському університеті прикладних наук, викладає предмети з групи нових технологій, управління бізнесом і підприємництва. Засновник Лабораторії великих даних в Загребському університеті прикладних наук. Доктор філософії з теми моделей поведінки користувачів на основі отриманої ними інформації. Підприємець і власник компанії Vesela Motika ltd.
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook