Вітаємо науковців факультету тваринництва та водних біоресурсів з отриманням грантового проєкту за програмою Erasmus +

2 листопада 2022 року

    У рамках виконання програми розвитку Університету «Голосіївська ініціатива-2025» науковцями факультету тваринництва та водних біоресурсів у лютому 2022 року було подано черговий проєкт за програмою Erasmus + «Sustainable Liverstock Production and Animal Welfare».


   Ця грантова заявка за рішенням Європейської Комісії перемогла у конкурсі та буде отримувати фінансування впродовж наступних трьох років у сумі понад 800 тис. євро. Сума фінансування для нашого університету становитиме близько 104 тис. євро.


   У виконанні даного гранту будуть приймати участь науковці, представники бізнесу та громадських організацій з Німеччини, Словенії, Швеції та України. Колектив нашого університету у цьому проєкті будуть представляти працівники на чолі з професором кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин Андрієм Гетьою та доцентом кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві Сергієм Грищенко.


    Метою проєкту є удосконалення навчального процесу з внесенням інноваційного змісту щодо добробуту тварин та сталого виробництва тваринництва, підвищення кваліфікації викладацького складу, посилення взаємодії між закладами вищої освіти та аграрним бізнес-сектором шляхом співпраці у практичній підготовці студентів.


Тож побажаємо науковцям факультету тваринництва та водних біоресурсів

успішної реалізації цього грантового проєкту!

 


 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook