Літня школа «Sustainable State of Nature» у м.Вроцлав, Польща

19 липня 2023 року

    Запрошуємо студентів взяти участь літній школі «Sustainable State of Nature» у м.Вроцлав, Польща. Це цікава пропозиція пізнавати природу за допомогою найсучасніших технологій (зокрема, дронів).


     Літня школа «Sustainable State of Nature» – ще одна ініціатива в рамках програми INTERACT в рамках альянсу EU GREEN.
Дата проведення: 11-16 вересня 2023 (5 днів)


    Заняття присвячені студентам факультетів, пов’язаних із галуззю природничих наук, включаючи охорону навколишнього середовища, інженерію навколишнього середовища, водне господарство, просторове управління та ландшафтну архітектуру. Запрошуються всі, хто бажає розширити свої компетенції в галузі інженерно-технічних наук.

   Тематика Літньої школи включає питання, пов'язані з управлінням водними ресурсами, утриманням, використанням нових технологій в оцінці стану довкілля, охороною екологічно цінних територій та інші теми. До порядку денного включено навчальні візити на об’єкти, присвячені сталому використанню навколишніх ресурсів, охороні природних ресурсів та екологічній інженерії. Будуть проведені семінари з інноваційних методів оцінки якості довкілля, дистанційного зондування, водного господарства та управління. Участь у літній школі дозволить вам розширити свої знання, встановити нові контакти, розвинути навички спілкування, а також дізнатися про цінні природні та туристичні надбання.


Заняття проводитимуться англійською мовою.


Завершення Літньої школи буде підтверджено сертифікатом.


Для більш детальної інформації та переліку документів для подачі заявки, переходьте за посиланням: https://upwr.edu.pl/en/research/projects/polish-national-agency-for-academic-exchange/designing-new-internationalization-paths-through-the-eu-green-consortium-interact/summer-schools .

 

В розділі «Step-by-step procedure» знайдете увесь необхідний перелік документів, які необхідно заповнити і в цьому ж розділі також знайдете електронну пошту, на яку надсилати усі заповнені вами документи. А в розділі «UPWr Summer School» знайдете розклад, де розписано, як відбуватиметься навчання в літній школі.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook