Оголошується конкурс на отримання стипендії для навчання в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) на літній семестр

19 жовтня 2023 року

 До уваги студентів 2-3 курсів ОС «Бакалавр»!


    Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пропонує літній семестр бакалаврської програми онлайн у галузі сільського господарства (англійською мовою), 22 квітня - 12 липня 2023 року.
Навчальна програма націлена на студентів бакалаврату в галузі сільського господарства, харчових технологій, аграрного виробництва та суміжних напрямків.


      Крім навчального контенту, літній семестр має за мету сформувати у студентів уявлення про науку та культуру Німеччини.
Під керівництвом досвідченого викладацького складу студенти дізнаються про загальну структуру сільськогосподарської та харчової промисловості в Німеччині, а також отримають знання про сучасні тенденції та розвиток цих галузей. Використовуючи сучасні методи навчання, такі як семінари, групове навчання, онлайн-курси та екскурсії, студенти матимуть можливість розвивати свій особистий і професійний потенціал. Крім того, супутні курси англійської та німецької мов допоможуть учасникам стати більш впевненими в міжнародному середовищі. Будучи частиною міжнародної студентської спільноти, учасники отримають захоплююче навчання та культурний досвід.


Крім того, ми раді повідомити, що:
     Заплановано 5 стипендій для студентів українських університетів-партнерів для навчання на літньому бакалаврському семестрі 2024 року з коштів  Erasmus+ 


Реєстрація на програму триває до 30 жовтня 2023 року.


Вимоги до кандидатів:

  • Бути студентом НУБіП 2, 3 курсу ОС Бакалавр
  • Знання англійської мови (не менше рівня B2) підтверджене відповідними сертифікатами (наприклад TOEFL, IELTS або інші)
  • Успішність у навчанні не менше 74 балів


Необхідні документи (англійською мовою):

  • Transcripts of academic records (all higher education)
  • CV (Europass)
  • Statement letter (Motavation letter)
  • Passport (copy)
  • Подача документів здійснюється в електронному вигляді на e-mail: [email protected] із обов’язковим зазначенням в темі листа – HSWT 2024 (в інакшому випадку відсутня гарантія розгляду).

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook