Кафедра інформаційних систем і технологій

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 16А, навчальний корпус № 15, кімн. 234, 205.

Тел.: +38 044 527 87 24

Електронна пошта: [email protected]

завідувач кафедри:
Швиденко Михайло Зіновійович

кандидат економічних наук, доцент, заслужений професор НУБіП України, відмінник аграрної освіти і науки України, заслужений працівник освіти України

 

Кафедра інформаційних систем і технологій розпочала свою діяльність у 2020 році після об’єднання кафедри інформаційних систем, що була створена в 1997 році та кафедри інформаційних і дистанційних технологій (створеної у 2011 р.). Основною метою діяльності кафедри є підготовка спеціалістів, які забезпечують розробку і впровадження інформаційних систем і дистанційних технологій в агропромисловій та природоохоронній галузях економіки. 

Науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем і технологій проводять роботу, спрямовану на вдосконалення методики викладання дисциплін з використанням у навчальному процесі елементів дистанційного навчання. Зусиллями кафедри здійснюється методична підтримка розробки та використання електронних навчальних курсів на базі CLMS Moodle з виходом в Інтернет для студентів денної та дистанційної форм навчання, розроблено програму підвищення кваліфікації викладачів з використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі. Кафедра веде підготовку студентів факультету інформаційних технологій, економічного факультету, факультету аграрного менеджменту, юридичного факультету та навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму.

Колектив кафедри інформаційних систем і технологій

 

Зліва направо 1й ряд: к.е.н., доц. М.В. Мокрієв, д.т.н., проф. В.М. Смолій,  зав. каф., к.е.н. засл. проф. М.З. Швиденко, д.пед.н., проф. О.Г. Глазунова , д. пед.н., проф. О.Г. Кузьмінська, к.е.н., доц. М.Г. Садко;

зліва направо 2й ряд: ст. лаб. Л.А. Шаптала, ас. А.І. Болбот, к.е.н., доц. В.В. Харченко, доктор філософії, доц. В.І. Корольчук, ст. викл. В.М. Андрющенко, к.пед.н., доц. Т.В. Волошина, ас. Я.Ю. Понзель, доктор філософії, ст. викладач Т.П. Саяпіна, к.е.н.,  ст. викладач С.П. Саяпін, ас. Є. О. Кривобок  

Підрозділом кафедри є навчальна лабораторія комп’ютерних технологій, в якій підвищують професійний рівень в галузі комп’ютерних технологій студенти та працівники лабораторії. Спеціалісти лабораторії працюють над створенням та впровадженням інформаційно-довідкових систем на основі баз даних, розробляють інформаційні системи, спеціалізовані галузеві АРМи, надають консультації та допомогу іншим підрозділам НУБІП України.

Також, в структурі кафедри функціонує навчально-науково-виробничий центр з електронного дорадництва, який проводить актуальні наукові дослідження у галузі інформаційного забезпечення аграрного комплексу України та сфери дорадництва, створення інформаційних систем моніторингу та їх підтримки, інформаційної, методичної та технічної підтримки дорадництва, розвитку системи електронного дорадництва (е-Екстеншн) та забезпечує на високому рівні виконання науково-дослідних робіт.

Професорсько-викладацький склад кафедри інформаційних систем і технологій проводить роботу, спрямовану на вдосконалення методики викладання дисциплін з використанням сучасних інформаційних та Інтернет-технологій, а також елементів електронного, дистанційного навчання. Більшість викладачів кафедри інформаційних систем мають відповідні міжнародні сертифікати, зокрема, сертифікати Microsoft Office Specialist ,"IT Essentials" Cisco Network Academy та "1С:Професіонал". Викладачами кафедри постійно випускаються навчальні посібники, методичні розробки, монографії та наукові статті.

Кафедра інформаційних систем і технологій постійно і активно проводить науково-дослідну роботу, а отримані результати досліджень постійно демонструються на міжнародних виставках та відзначені золотими медалями. Одним із головних результатів стало створення і впровадження системи поширення знань, інформаційного забезпечення та дистанційного консультування на основі Інтернет-технологій. Функціонування такої системи являється реальним вкладом у реалізацію прав з вільного доступу до тематичної інформації громадян та, особливо, сільського населення України. Створення ефективної системи сільськогосподарського дорадництва є дієвим інструментом впровадження державної аграрної політики, забезпечення інноваційного розвитку сільського господарства та сільських територій, подолання бідності на селі шляхом провадження просвітницької діяльності та надання соціально спрямованих дорадчих послуг суб'єктам господарювання на селі і сільському населенню з метою підвищення рівня знань та вдосконалення практичних навичок прибуткового ведення сільського господарства на засадах сталого розвитку й гендерної рівності.

Кафедра інформаційних систем і тахнологій приймає активну участь у співробітництві із зарубіжним організаціями та університетами Колектив кафедри являвся головним виконавцем міжнародного проекту та проводив велику роботу для успішного виконання договору між Міністерством аграрної політики та ФАО ООН по розробці Національної інформаційної аграрної стратегії. Проводиться плідне міжнародне співробітництво з питань розвитку систем поширення сільськогосподарських даних і знань з фахівцями університету штату Небраска (США). На кафедрі приділяється велика увага інформаційно-просвітницькій співпраці з представництвами інших країн в Україні (Франції, ФРН,). Зусилля з міжнародної інформаційної інтеграції завідувача кафедри Швиденка М.З. були оцінені Урядом Франції, який нагородив його у 2010 році орденом «За сільськогосподарські заслуги».       

Новини

Всі новини

25 березня 2019
НУБіП України

Саме тут народжуються Чемпіони!

21 грудня 2018
м. Яготин, Київська область

Майбутнє за цифровою економікою

7 грудня 2018
НУБіП України

Вітаємо з перемогою!

4 червня 2018
НУБіП України

Відбулися змагання з баскетболу

24 травня 2018
НУБіП України

Участь у ювілейній конференції

14 листопада 2017
НУБіП України

На конференції разом зі студентами

28 серпня 2017
НУБіП України, Київ

Нагороди співробітникам до Дня знань

20 квітня 2017
НУБіП України

Розширити можливості навчання

18 квітня 2017
НУБіП України

Роботи по благоустрою території

13 квітня 2017
НУБіП України

Знань багато не буває

10 квітня 2017
Microsoft Imagine Академія

Безмежний світ Microsoft

Оголошення

Всі оголошення

29 травня 2018
НК «Експоцентр України»

Запрошуємо відвідати виставку "Агро 2018"

12 березня 2018
НУБіП України

Змагання з настільного тенісу

7 листопада 2017
НУБіП України

Запрошуємо на урочисту подію!

13 березня 2017
НУБіП України

День відкритих дверей

Події

7 листопада 2022, 1:09
НУБіП України

Онлайн зустріч куратора з студентами.

Всі події

22 жовтня 2018, 12:06
НУБіП України

Відкрите практичне заняття з Unity3d

13 жовтня 2018, 10:12
м.Київ

Вітаємо студентів з перемогою!

11 червня 2018, 11:46
НК «Експоцентр України»

Нагорода міжнародної виставки

29 травня 2018, 10:10
НУБіП України

Отримано відзнаку президента

13 листопада 2017, 14:35
НУБіП України

Урочистості, присвячені ювілеям кафедр

10 червня 2017, 8:56
НК «Експоцентр України»

Золота медаль "Агро-2017"

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook