Від абітурієнта до студента один крок: на кафедрі активізовано профорієнтаційну діяльність

14 листопада 2019 року

14 листопада на факультеті інформаційних технологій була проведена профорієнтаційна робота з учнями 11 класу спеціалізованої школи № 216 Оболонського району м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови.

Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами заступник декана факультету, к.е.н. Клименко Н.А. розповіла про різні спеціальності та кафедри факультету інформаційних технологій. Наголошено на можливостях навчання в одному з найбільших університетів України, який входить до ТОП-10 кращих закладів вищої освіти України. Заступником декана наведено переваги навчання на факультеті, основними з яких є якісна матеріальна та інформаційна база, наукова та навчально-методична робота, а також різноманітне дозвілля студентів. Зазначено, що для майбутніх абітурієнтів є можливість навчатися у Microsoft Imagine Academy, Cisco Academy, центрі компетенцій 1С.

Завідувач кафедри інформаційних систем, проф. Швиденко М.З. ознайомив учнів та запросив на навчання на нову та особливо перспективну спеціалізацію «Цифрова економіка» спеціальності 051 «Економіка». Він зазначив, що нині цифрова економіка є особливо важливим чинником соціально-економічного розвитку суспільства, саме вона спроможна досить швидко підвищити рівень ВВП країни. Зауважено, що в агропромисловій сфері завдяки цифровим технологіям передові агроформування збільшують рівень прибутковості з 30% до 90%. Учням було детально охарактеризовано основні навчальні курси даного напряму: технології штучного інтелекту, електронна комерція, аналітика великих даних, технологія блокчейн тощо.

Доцент кафедри інформаційних систем Силантьєв С.О. , який є керівником HUB «National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine» міжнародних змагань Google Hash Code 2019, запропонув зареєструватися в Google Hashcode для командного програмування та розповів про студентський клуб розробників програмного забезпечення.

Він також підкреслив, що віртуальна і доповнена реальність – це не майбутнє, а це вже використовується у навчальних дисциплінах, і в цьому можна переконатися прийшовши навчатися на факультет інформаційних технологій НУБІП України на спеціальність «Цифрова економіка». Сьогодні всі мають усвідомити, що майбутній диджиталізований економічний простір вимагає від учнів наполегливої праці в опануванні базових дисциплін комп’ютерних наук, інформаційних систем із вибором подальшої спеціалізації і побудови власної кар’єри. Допомогою в цьому може бути учасник міжнародного клубу розробників компанії Google – студентський клуб НУБІП - розробників програмного забезпечення.

   

Також перед учнями виступили зав. кафедри комп'ютерних систем і мереж Лахно В.А. та зав. кафедри економічної кібернетики Скрипник А.В., які детально розповіли про освітні програми своїх кафедр. На закінчення зустрічі доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж Касаткін Д.Ю. провів змістовну екскурсію по навчальних лабораторіях, яка визвала великий інтерес в гостей.

  

  

Від абітурієнта до студента один крок!
Ми чекаємо саме на Вас!

 

Швиденко М.З., завідувач кафедри

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook