Підведення підсумків 1 семестру та плани на майбутнє студентів спеціальності ІСТ

4 лютого 2022 року

4 лютого 2022 року в дистанційному форматі відбулась зустріч куратора Садка Михайла Григоровича та студентів 1 курсу спеціальності "Інформаційні системи і технології".

На порядку денному стояло два основні питання:

  • підведення підсумків 1 семестру,
  • намітити план на другий семестр.

Зібрались на зустріч майже всі студенти, за виключенням відсутніх по поважним причинам: хвороба, сімейні обставини. Група успішно здала екзамени, але у деяких студентів залишились борги, не здані заліки. Основні причини наявності боргів: коронавірусна ситуація в країні та хвороби у деяких студентів, що потребувало необхідності стаціонарного лікування.

Деканатом установлений графік ліквідації студентами заборгованостей, під час канікул студенти виконали необхідні завдання по дисциплінах та переслали їх викладачам на перевірку. Є впевненість, що борги будуть успішно ліквідовані. Студенти прийшли до взаємної думки про покращання відвідування занять, більш активної роботи по вивченню кожної дисципліни та своєчасному виконанню індивідуальних завдань. Тим паче, що вже є досвід навчання, як в аудиторіях так і дистанційно, зрозумілим стало освоєння електронних навчальних курсів, необхідність приділяти більшу увагу самостійній роботі, отримання знань з різних джерел інформації.

На протязі 1 семестру деякі студенти групи приймали участь у культурно-масовій та спортивній роботі на факультеті, були учасниками наукових конференцій. Цей напрямок потрібно розвивати та збільшувати кількість студентів, які більш активно приймали участь в житті факультету, університету.
Є надія, що наступний семестр група пройде без втрат та кожний з студентів покращить свій рейтинг.

Доцент Садко М.Г., куратор 1 курсу спеціальності інформаційних систем і технологій.
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook