Початок року - нові знання та практичний досвід для викладачів кафедри інформаційних систем та технологій

5 лютого 2024 року

24 січня 2024 року відповідно до наказу ректора НУБІП України №43 від 19.01.2024 відбувся Всеукраїнський семінар «Практичний досвід постановки лабораторної роботи та її проведення: дистанційне та очне проведення занять».

В семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем і технологій, які забезпечують викладання дисциплін для студентів ІТ спеціальностей Національного університету біоресурсів і природокористування України та Державного університету «Житомирська політехніка», представники роботодавців, практиків з IT-сфери та інші стейкхолдери.

Організатори заходу за мету ставили розглянути специфіку та особливості проведення очних і дистанційних занять з фахових дисциплін, обговорити спільні проблеми забезпечення якості освітнього процесу, поділитися надбаннями та здобутками в навчальній та науковій роботі, поспілкуватися про відповідні освітні програми підготовки фахівців.

В обговоренні зустрічі висувалися практичні питання від науково-педагогічних викладачів про вимоги до написання програмного коду, про вимоги інженерії програмного забезпечення, використання мовних моделей, використання ліцензійного програмного забезпечення, спеціалізованого обладнання, інтеграції курсів Cisco Academy в навчальні дисципліни. Цікаві питання обговорювались з практиками, які безпосередньо працюють в IT-компаніях та викладають відповідні дисципліни.

Також протягом січня Валентина Корольчук, Тетяна Волошина, Тасія Саяпіна пройшли курс IS/IT Governance (спеціалізація Інформаційні системи) на платформі Coursera.

Вікторія Смолій, професор кафедри, гарант освітньої програми 126 Інформаційні системи та технології пройшла курс IT Infrastructure and Emerging Trends, де розкрито огляд основних технічних аспектів, важливість розуміння ІТ-інфраструктури, тенденції в ІТ сфері, що стосується мобільних пристроїв, хмарних технологій, безпеки та технології блокчейн.

Надалі такі курси будуть інтегровані в викладання навчальних дисциплін для студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

Саме такі зустрічі дозволять налагодити горизонтальні зв’язки академічної спільноти, обговорити спільні завдання та поділитися надбаннями інших колег задля підвищення якості освітнього процесу, а проходження онлайн курсів на таких платформах, як Coursera дозволять покращити зміст та якість освітніх програм шляхом інтеграції відповідних курсів в навчальні дисципліни.


Тетяна Волошина,
доцентка кафедра інформаційних систем і технологій


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook