Підвищення кваліфікації на виробництві

20 вересня 2019 року

Успіх цифрової трансформації в значній мірі залежить від запровадження в виробничу сферу та в повсякденне життя сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Ознайомлення з передовими впровадженням інформаційних технологій на виробництві і є основною ціллю стажування доцента кафедри інформаційних систем Садка Михайла Григоровича в
ТОВ “АНТІ МЕДІАМ”.

До складу центру входить Датацентр “Парковий” найбільший та найтехнологічний центр зберігання та обробки даних та єдиний сертифікований в Україні по рівню надійності TIER 3 (любий компонент інженерної інфраструктури СОД може бути виведеним з виробничої експлуатації для проведення ремонтних або регламентованих робіт без відмови у наданні послуг клієнтам).

Датацентр “Парковий” побудований компанією Schneider Electric у відповідності з самими високими світовими стандартами з використанням найкращих практик ведучих світових країн.

Має партнерів в Європі, та надає широкий спектр послуг:
- телекомунікаційні, за рахунок своєї оптичної мережі Інтернет;
- надання хмарних послуг, зберігання даних в хмарі, обробка та аналіз великих об’ємів інформації;
- інсталяція клієнтського обладнання, розміщення та настроювання клієнтського ПЗ, навчання та консультації по питанням роботи СОД та надання послуг.

Клієнтами ТОВ “АНТІ МЕДІАМ” є банківські та фінансові інститути, брокерські компанії та біржі державні органи та силові структури, велике коло виробничих підприємств.
 

Доцент кафедри інформаційних систем,
Садко М.Г.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook