Онлайн Школи майбутнього ІТ-шника: все про спеціальність 126 Інформаційні системи і технології та чому Python актуально і сучасно

17 березня 2023 року
НУБіП України

Ми живемо в епоху великих цифрових даних, де можливість збирати та обробляти якісні дані є надзвичайно важливою. Тому без сучасних інформаційних систем та технологій вже важко уявити собі наше повсякдення. 17 березня 2023 року колективом кафедри інформаційних систем і технологій проведено вебінар в рамках Онлайн Школи майбутнього ІТ-шника.
Декан факультету Глазунова Олена Григорівна поділилась 12-річною історією факультету та за якими спеціальностями здійснюється підготовка.

     Все про спеціальність 126 Інформаційні системи та технології презентував завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Швиденко Михайло Зіновійович. Кафедра інформаційних систем і технологій в НУБіП України створена саме для того, щоб навчити, як спроектувати, розробити та впровадити сучасні рішення в різні сфери діяльності.

     Також завідувачем кафедри було надано слово професору Кузьмінській Олені Геронтіївній, яка у своєму зверненні акцентувала увагу на важливості аналізу інформації щодо спеціальностей та можливостей для студентів у різних закладах освіти, для вибору майбутнього фаху та місця навчання в сучасних умовах.

     Старший викладач кафедри Саяпіна Таїсія Петрівна познайомила слухачів ІТ-школи з можливостями працевлаштування для фахівців з інформаційних систем та технологій, а також представила напрямки подальшого кар’єрного розвитку.

      Можливості співпраці з провідними ІТ-компаніями, міжнародної мобільності для студентів факультету в сучасних умовах, навчання за програмами подвійних дипломів та міжнародного стажування представила відповідальна за міжнародну діяльність Інна Костенко.

      Одна з найпопулярніших сьогодні мов програмування серед початківців є Python. Його переваги: простий синтаксис, величезна кількість матеріалів, широка функціональність та спектр застосування. Чому варто починати з Python, чому це актуально та сучасно, розповів на онлайн зустрічі Рогоза Костянтин Геннадійович, доцент кафедри інформаційних систем і технологій.

      Якщо готові до нових викликів та плануєте здобути якісну освіту за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології, то не вагайся і приєднуйся до нашої спільноти студентів та викладачів.

       Разом ми можемо змінити світ інформаційних технологій на краще!

Тетяна Волошина
доцент кафедри інформаційних систем і технологій

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook