Кафедра економіки праці та соціального розвитку

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус №10, кімн. 403-406, 408a

Тел.: (044) 527-82-69

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач кафедри:
Єрмаков Олександр Юхимович

доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України

 

 

Наказом Міністерства вищої освіти СРСР від 15.05.1951р. у Київському сільськогоспо-дарському інституті було організовано факультет економіки і організації сільського господарства. В зв’язку з поглибленням спеціалізації навчання студентів, восени 1972 року було створено кафедру Наукової організації праці – з цієї знаменної дати започатковується історія кафедри, яка в 1995 році була трансформована в сучасному напрямку. Визначною особистістю в історії кафедри, був відомий вчений-економіст, її засновник і фундатор доктор економічних наук, професор Григорович Діонісій Андрійович, який очолював кафедру з 1972 по 1984 рік. Він же був першим деканом економічного факультету (1951-1960 рр.).

 

З 1984 по 1987р. кафедру очолював доцент Ярославський Василь Антонович, який зробив вагомий внесок в дослідження з питань організації оплати праці, особливостей орендного підряду та мотивації трудової діяльності. Його роботи знайшли відображення більш як у 50 наукових та науково-методичних розробках.

 

З 1987 по 2014р. кафедрою завідував Терещенко Віктор Кирилович, відомий вчений, професор, доктор економічних наук, академік Національної академії аграрних наук України, заслужений діяч науки і техніки України. З 1997 по 2002 рік був деканом економічного факультету. Його дослідження та наукові праці спрямовані на розробку теорії систем мотивації праці, біосоціальної концепції стратегії розвитку соціально-трудових відносин. До заслуг професора  Терещенка В.К. слід віднести зміцнення матеріальної бази, розвиток та розширення міжнародних зв’язків кафедри та факультету.

 

З січня 2015р., виконуючим обов'зки завідувача кафедри призначено кандидата економічних наук, доцента Ткачука Вадима Анатолійовича, який неодноразово обирався до керівних органів обласного і республіканського рівня профспілки працівників агропромислового комплексу та Федерації профспілок України. Нагороджений найвищою нагородою Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака». Працював заступником проректора з навчально-виховної роботи і студентських справ та помічником проректора з міжнародної діяльності, очолював науково-дослідну частину університету. Працював начальником планово-фінансового відділу університету, проректором з навчально-науково-виробничих економічних питань. Є членом Європейської асоціації аграрних економістів, та членом Всесвітньої системи обмінів досвідом у сфері сільського господарства Grow Abroad.

 

З листопада 2015р., завідувачем кафедри призначено доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста України Єрмакова Олександра Юхимовича.

 

Новини

Всі новини

Оголошення

Всі оголошення

25 жовтня 2017

ДИВИСЬ ВИЩЕ!

Події

Всі події

17 листопада 2016, 10:00

День студента

Підрозділи
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015