Продовжуємо знайомити школярів з перспективами навчання на економічному факультеті НУБіП України
Продовжуємо знайомити школярів з перспективами навчання на економічному факультеті НУБіП України
5 грудня 2022 року
Продовжуючи профорієнтаційну роботу, 28.11.2022р. завідувач кафедри економіки д.е.н., професор Вікторія Байдала, к.е.н., доцент Тетяна Гуцул , старший викладач Лариса Коваленко зустрілися зі школярами 37-ї СШ І-ІІІ ступенів Голосіївського району міста Києва.
Викладачі кафедри економіки розповіли студентам про навчання по різних освітніх програмах економічного факультету, можливість отримати другу вищу освіту.
![](/sites/default/files/u310/prof2_0.jpg)
![](/sites/default/files/u310/prof3_4.jpg)
![](/sites/default/files/u310/prof4.jpg)
Зупинилися на питанні ролі економіста у сучасному світі, розповіли наскільки точні розрахунки планування, прогнозування, контроль розвитку господарської сфери, аналіз фінансової ситуації на підприємствах і в економічній сфері в цілому вимагають від фахівців високих професійних знань, навичок, а також певних особистісних якостей.
![](/sites/default/files/u310/prof6.jpg)
Учні 11-го класу виявили зацікавленість в отримані інформації, ставили питання про навчання, наявність бюджетних місць, дію соціальних програм для студентів університету. можливість навчання та стажування за кордоном.
![](/sites/default/files/u310/prof5.jpg)
Серед учнів класу старший викладач кафедри економіки Лариса Коваленко провела «Вікторина з економічних питань». Було створено дві команди, які в ході змагання з задоволенням відповідали на цікаві питання, розгадували ребуси, криптограми згадували прислів’я та приказки пов’язані з економікою.
![](/sites/default/files/u310/prof7.jpg)
У ході змагання учасники продемонстрували не тільки рівень знань, а також гарне почуття гумору та дотепність.
![](/sites/default/files/u310/prof8.jpg)
Клас наповнився дружньою атмосферою і посмішками. Всі учасники отримали позитивні емоції та показали навики командної роботи.
![](/sites/default/files/u310/prof9.jpg)
![](/sites/default/files/u310/prof11.jpg)
При підведенні підсумків змагання між двома командами виявилась рівна кількість балів. Обидві команди отримали приз – солодощі.
![](/sites/default/files/u310/prof12.jpg)
Із задоволенням всі разом сфотографувалися.
![](/sites/default/files/u310/prof13.jpg)
Викладачі кафедри економіки НУБіП України висловлюють подяку директору школи I-III ступенів № 37 Голосіївського району міста Києва
Бабка Ірині Петрівні, заступнику директора з виховної роботи — Дмитренко Ользі Анатоліївні.
Лариса Коваленко