МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

    Національний університет біоресурсів і природокористування України з року в рік посилює свої лідерські позиції в сфері міжнародної діяльності. Університет бере активну участь у виконанні міжнародних програм у сфері вищої освіти, допомагає іноземним державам в підготовці їх національних кадрів у аграрній сфері.
    

Мета міжнародної діяльності: 

   визнання провідними університетами (установами) світу системи освіти, науки, досліджень НУБіП України шляхом їх адаптації до вимог міжнародних стандартів якості освіти.

 

Основні напрямки міжнародної діяльності НУБіП України:

  • поглиблення і розширення існуючих контактів з іноземними ВНЗ-партнерами та іншими установами країн Європи, Азії; США та ін.;  
  • удосконалення і розширення баз виробничих практик, стажувань студентів за кордоном;
  • надання інформації по програмах навчання в закордонних вищих навчальних закладах, пошук можливих партнерів та ресурсів для проходження подібних програм;
  • розробка пропозицій на здобуття грантів і координація роботи в рамках міжнародних програм і проектів;
  • організаційне забезпечення прийому на навчання і кураторство іноземних студентів, магістрів, аспірантів;
  • співпраця з міністерствами, відомствами, посольствами іноземних країн в Україні та іншими установами й організаціями з питань міжнародної діяльності.

      Навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України здійснюється на підставі: міжнародних договорів України, загальнодержавних програм, договорів, укладених з юридичними та фізичними особами.

    Сьогодні у НУБіП України навчаються громадяни Азербайджану, Грузії, Казахстану, Кіпру, Лівану, Марокко, Палестини, Польщі, Словаччини, США, Туркменістану, Узбекистану та Чехії. Їм гарантовані всі права і свободи, передбаченими діючим законодавством України.
 

         

   

 

 

 

 

 
 
 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook