Новини

Профорієнтація гуманітаріїв за принципом «рівний – рівному» в дії

24 березня 2017 року

     Одним із найбільш ефективних інноваційних методів соціальної роботи є метод «рівний – рівному». 

Поступ молодого науковця до інтернаціоналізації в науковому співтоваристві

24 березня 2017 року

Кирилюк Дмитро, к.е.н., старший викладач кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД – отримав гранд на повне фінансування та прийняв участь в Міжнародному молодіжному форумі з розвитку (IDYF – International Development Youth Forum), який проходив в Токіо (Японія) з 13 по 18 березня 2017 року. 

Весна в ботсаду розпочалася роботами з благоустрою фото

24 березня 2017 року

     Весна прийшла! І одними з перших це відчули в ботанічному саду – і в тепличному комплексі, і загалом по території, де пробилися першоцвіти і по зимі відновилися роботи з благоустрою. 

УЛЯБП АПК та ТОВ ROMER Labs Ukraine LLC започаткували спільні навчальні семінари для спеціалістів випробувальних акредитованих лабораторій

24 березня 2017 року

     22 березня на базі Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК року проведено науково-практичний семінар «Мікотоксини. Теорія і практика ідентифікації». 

Стартувала XIIІ літня Універсіада міста Києва з волейболу

24 березня 2017 року

     Волейболісти чоловічої та жіночої збірних НУБіП розпочали виступи на XIIІ літній Універсіаді міста Києва з волейболу серед студентів ВНЗ, яка проходитиме в березні-квітні. 

Група іноземних студентів нашого університету взяла участь у святкуванні Міжнародного дня Навруз

24 березня 2017 року

     21 березня група іноземних студентів нашого університету взяла участь у святковому заході Міжнародного дня Навруз, який організовано Головним управлінням у справах національностей та релігій спільно з партнерськими організаціями за підтримки Київської міської державної адміністрації 

Доцент Василь Коваленко: «Консерватизм виробничників стримує застосування новацій в рибній галузі»

24 березня 2017 року

     Сьогодні знайомимося із двома завершеними розробками під час розмови з їх автором – доцентом кафедри аквакультури Василем Коваленком 

Нова прем’єра театру «Березіль» - на відновленій сцені фото

23 березня 2017 року

 23 березня в університеті сталася неординарна подія. Точніше, подій було аж три! По-перше, у новій актовій залі відбудованого навчального корпусу № 3 відкрився концертний сезон. 

Коноплярство як перспективна і прибуткова галузь: в університеті пройшла міжнародна науково-практична конференція «Коноплярство-2017»

23 березня 2017 року

     23 березня 2017 року в університеті пройшла міжнародна науково-практична конференція «Коноплярство-2017». 

Семінар MASHAV на тему "Техніки креативності" в Chasopys Eduspace

23 березня 2017 року

Шановні колеги!Посольство Ізраїлю раде запросити Вас на семінар, спікером якого виступить Катерина Руденко, керівника MASHAV-MCTC.Семінар відбудеться в п'ятницю, 24 березня. Головна тема - креативне мислення у бізнесі. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій