Новини

Серпневе засідання вченої ради: що пропонують студенти, аспіранти і викладачі

16 серпня 2017 року

29 серпня 2017 року відбудеться традиційне розширене засідання вченої ради університету, на якому будуть підбиті підсумки роботи за минулий навчальний рік і визначені плани на майбутній. Цьогорічною особливістю стане визначення вченою радою нового курсу на поліпшення освітнього і наукового процесів в нашій alma mater. 

Літо – літом, а опалювальний сезон не за горами

16 серпня 2017 року

     Чим ближче осінь, тим гарячішими видаються дні у господарників університету, які опікуються підготовкою до опалюваного сезону. Бо це тільки здається, що до нього ще далеко, говорить головний механік Петро Виштак. 

Вітаємо з Днем народження Володимира Макаровича ГРИБА!

16 серпня 2017 року

html div.text h1.page_header {color: red;} html div.text .b-greeting-text { clear: none; color: rgb(0, 128, 128); font-style: italic; font-weight: bold; font-size: 1.2em;} html div.text .b-greeting-image { clear: none; float: left; display: inline; margin: 0 15px 10px 0; } html div.text .b-greeting-sign { margin: 0 20px; position: relative; top: 16px; }   Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження завідувача кафедри технології лісогосподарського виробництва, доктора сільськогосподарських наук, професора  

Підписано меморандум з Українською універсальною біржою

15 серпня 2017 року

15 серпня 2017 року Національний університет біоресурсів і природокористування України і Українська універсальна біржа підписали меморандум про співробітництво.   

Вступна кампанія 2017: нових студентів по осені рахують

15 серпня 2017 року

     Сьогодні під головуванням Станіслава Ніколаєнка пройшло одне з заключних засідань приймальної комісії. 

Завершується реконструкція приміщення навчальної лабораторії птахівництва

15 серпня 2017 року

   Колектив кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві своїми силами завершує реконструкцію приміщення навчальної лабораторії птахівництва із замкнутим циклом виробництва. 

Аспірант факультету інформаційних технологій Едуард Букін достойно представив університет на форумі IAMO 2017

15 серпня 2017 року

     Нещодавно у м. Хале (Німеччина) відбувся традиційний науковий форум «IAMO 2017» на тему «Євразійська Продовольча Економіка між Глобалізацією та Політикою». 

Гуманітарії продовжують знайомитися з університетом

15 серпня 2017 року

     Цього літа вступна кампанія видалася напруженою, оскільки порівняно з минулим роком випускників шкіл було менше. Однак гуманітарні спеціальності в нашому університеті мають попит. 

Вступна кампанія 2017: останній день прийому документів в магістратуру

14 серпня 2017 року

     Сьогодні завершується додатковий прийом документів у магістратуру – і на денну, і на заочну форми навчання. На ранок маємо 1103 додаткових заяви від бажаючих навчатися в нашому університеті. З 15 серпня розпочинаються вступні випробування. 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій