Новини

Екосистемний менеджмент у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві у полі зору науковців НДІ лісівництва та декоративного садівництва фото

21 квітня 2019 року

     18-19 квітня на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства та ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку екосистемного менеджменту у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві». 

Майбутні землевпорядники відвідали вищий законодавчий орган України фото

21 квітня 2019 року

     Для студентів І курсу факультету землевпорядкування цей тиждень видався особливим, адже вони разом із наставником Богданою Яровою вперше відвідали Верховну Раду України. 

Весняна толока на Демонстраційному колекційному полі сільськогосподарських культур НУБіП України фото

21 квітня 2019 року

     В суботу, 20 квітня, на переддень світлого і чистого церковного свята, яке є однією з найбільш значимих дат у житті кожного християнина – Вербної Неділі, співробітники кафедри рослинництва під керівництвом завідувача професора Каленської Світлани Михайлівни дружнім к 

Інноваційні технології компанії «KERNEL»: виїзне заняття бакалаврів-економістів фото

21 квітня 2019 року

     Традиційно, завершальним етапом вивчення дисципліни «Економіка та організація інноваційної діяльності» є захист інноваційних проектів «Віртуальна реальність», де студенти мають можливість використати всі свої знання, креативні ідеї та реалізувати їх на практиці. 

Немішаївський агротехнічний коледж відкрив двері для вступників Київщини фото

21 квітня 2019 року

    У житті кожної молодої людини настає час, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі – свою майбутню професію. Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам і особливостям особистості – завдання складне. 

Студенти спеціальності «Туризм» продовжують знайомство з туристичною спадщиною України: Національний музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенко фото

21 квітня 2019 року

     Національний музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенко, безумовно, ще один достойний приклад музейної споруди, а також найвизначніша збірка закордонного художнього мистецтва в Україні і відома у світі. 

Професор кафедри культурології НУБіП, народний артист України Вадим Крищенко: я – України син і щиро гордий цим! фото

21 квітня 2019 року

     Ця стат­тя — про справж­ньо­го ча­ро­дія сло­ва, який від­дав пі­сен­ній твор­чо­сті дов­гі ро­ки сво­го жит­тя. 

Екологічний туризм студентів-екологів: еко-тур до Карпат «У Полоні гір» фото

21 квітня 2019 року

     Активний туризм та відпочинок в околицях природної місцевості України є запорукою чудового настрою та здорового способу життя, який формує патріотичне ставлення до природи своєї батьківщини та формує творчий й інтелектуальний потенціал всебічно розвинутої креативної особистості. 

Студенти факультету землевпорядкування призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» фото

20 квітня 2019 року

     17-19 квітня 2019 р. в Одеському державному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)