Новини

Магістерська програма з лісництва та раціонального використання природних ресурсів

1 березня 2017 року

 Шановні студенти!Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній магістерській програмі MEDfOR - Середземноморське лісове господарство та раціональне використання природних ресурсів! 

Освітній проект в Україні - GoCamp

1 березня 2017 року

Шановні студенти! 

Угорська стипендіальна програма для іноземних студентів

1 березня 2017 року

Шановні студенти!Уряд Угорщини надає студегтам можливість безкоштовного навчання за урядовою програмою "Stipendium Hungaricum" в Будапештському університеті.Особливості програми: 

Команда гуртожитку №10 перемогла у турнірі з шахів

1 березня 2017 року

     З 16 по 28 лютого 2017 року з ініціативи ННЦ виховної роботи та соціального розвитку та за підтримки кафедри фізичного виховання пройшли змагання з шахів за програмою спартакіади студентів, які проживають у гуртожитках НУБіП. 

Навчальний процес і бібліотека – невід’ємні складові університету

1 березня 2017 року

     Навчальний процес будь-якого  університету важко уявити без бібліотеки, а отже і без книги, адже протягом всього життя ми постійно звертаємося до книги – до підручника, словника, енциклопедії чи просто до художнього видання, а значить, і до бібліотеки.  

Студентський штаб профорієнтації факультету інформаційних технологій продовжує активну роботу

1 березня 2017 року

     На повну силу працює студентський штаб профорієнтації на факультеті. Студенти розуміють, що профорієнтаційна робота - це не тільки ознайомлення з можливостями вступу за різними спеціальностями в університеті, але і допомога майбутнім абітурієнтам у виборі правильного і затребуваного фаху. 

Рівень підготовки вступників – головний критерій відбору абітурієнтів ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

1 березня 2017 року

     У Сумському коледжі харчової промисловості відбулася незвичайна за формою зустріч студентів і викладачів спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» з доцентом кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. 

Дружба без кордонів: гуманітарії розвивають співпрацю з Францією

1 березня 2017 року

     Гуманітарно-педагогічний факультет тривалий час співпрацює із асоціацією «Дружба без кордонів» (Франція). 

Міжнародна компанія з виготовлення деревообробного обладнання іде на співпрацю з університетом

28 лютого 2017 року

     У продовження ділових зустрічей ректора університету Станіслава Ніколаєнка 28 лютого 2017 року в аудиторії 69 навчального корпусу № 1 НУБіП України відбулася зустріч президента компанії Wood-Mizer Роберта Багінскі, директора з продажів Wood-Mizer Кшиштоф 

Співробітники ННІ ЛіСПГ, Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж провели науково-практичний семінар для інженерів з охорони та захисту лісу лісогосподарських підприємств

28 лютого 2017 року

     Співробітники ННІ ЛіСПГ, Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж провели науково-практичний семінар для інженерів з охорони та захисту лісу державних підприємств щодо сучасних підходів до організації інтегрованих систем упра 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій