Новини

Сергій Логвинюк – переможець Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю»

23 квітня 2017 року

     У Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» за освітнім ступенем «Магістр», який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, перемогу здобув магістр НУБіП  

26 квітня о 13-00 - квітневе засідання вченої ради

23 квітня 2017 року

     26 квітня 2017 р. о 1300 в ауд. 69 навч. 

Програмі подвійних дипломів ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження та факультету інженерії продукції Варшавського університету наук про життя виповнилося п’ять років

22 квітня 2017 року

     Магістерська програма подвійних дипломів «Енергетика і автоматика біотехнологічних систем в АПК» ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження та факультету інженерії продукції Варшавського університету наук про життя відзначає перший маленьки 

НУБіП гостинно відкрив двері для випускників Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого

21 квітня 2017 року

      У ці квітневі дні делегація Заліщицького аграрного коледжу відвідала Національний університет біоресурсів і природокористування України.  

Олена Василенко перемогла в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»

21 квітня 2017 року

     Відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Садівництво та виноградарство» серед студентів вищих навчальних закладів, що проводився на базі Уманського національного університету садівництва. 

Трофологія: наука здатна підняти українцям критерій… щастя

21 квітня 2017 року

     Кажуть, журналісти – люди, які знають все. Як би не так! Надвечір, сидячи в кріслі делегата Всеукраїнського з’їзду журналістів, автор цих рядків дізнався, що наранок має долучитися до роботи семінару з якоїсь там трофології. Що воно таке, поцікавився у кількох колег. Не знав ніхто! 

Завершилася спартакіада «Здоров’я» серед наукових, науково-педагогічних працівників і співробітників з волейболу

21 квітня 2017 року

     З 10 по 20 квітня проходила спартакіада «Здоров’я» серед наукових, науково-педагогічних працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України з волейболу. В змаганнях взяли участь 122 співробітники університету. 

Визначилась краща ракетка з бадмінтону серед викладачів університету

21 квітня 2017 року

     19-20 квітня 2017 року відбувалася спартакіада «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників з бадмінтону. Запекла боротьба відбувалася, як в командному так і особистому заліках. 

Питання землеустрою та оцінки земель у полі уваги адвокатської спільноти

21 квітня 2017 року

    На запрошення Асоціації адвокатів України завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, доктор економічних наук Андрій Мартин 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015