Новини

УВАГА! СТУДЕНТАМ-КОНТРАКТНИКАМ ДО 25 ГРУДНЯ ПОТРІБНО СПЛАТИТИ ЗА НАВЧАННЯ!

11 грудня 2019 року

До уваги студентів-контрактників!  

Ростислава Тарасенка переобрано головою профкому співробітників університету

11 грудня 2019 року

     11 грудня пройшла 27-ма звітно-виборна профспілкова конференція первинної профспілкової організації НУБіП України, яка зібрала 211 делегатів. 

Тривають захисти магістерських робіт

11 грудня 2019 року

     У магістрів дуже відповідальний час, адже вони вийшли на фінішну пряму: тривають захисти випускних магістерських робіт. 

Звернення міністра освіти і науки України Ганни Новосад до працівників і студентів у зв’язку з трагедією в Одеському економічному коледжі

11 грудня 2019 року

Шановні колеги!     З метою посилення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах закладів о 

Команда НУБіП України з важкої атлетики – призер чемпіонату ВФСТ Колос 2019 року

11 грудня 2019 року

     Важка атлетика – вид спорту, що полягає у підніманні штанги якомога більшої ваги у спосіб, передбачений правилами змагань. Змагання відбуваються у двоборстві – ривку та поштовху. 

Студентка Ніжинського агротехнічного коледжу Катерина Гунько – Красуня Ніжина

11 грудня 2019 року

     7 грудня у Ніжині відбулося щорічне свято молодості й краси – конкурс «Красуня Ніжина». За титул найвродливішої змагалися 12 дівчат.     У нинішньому році конкурс проходив під назвою «Магія перевтілення». 

Підготовку фахівців – на сучасний рівень

11 грудня 2019 року

     Підготовка фахових і конкурентоспроможних на ринку праці інженерів аграрного виробництва є пріоритетною задачею колективу кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. 

На кафедрі глобальної економіки пройшов міжнародний науково-практичний семінар «Конкурентоспроможність галузей аграрного сектору економіки в умовах глобалізації» фото

11 грудня 2019 року

     З метою поглиблення міжнародних контактів Університету, обміну досвідом між українськими та грузинськими фахівцями, підвищення ефективності та якості наукових досліджень на базі кафедри глобальної економіки 6 грудня 2019 р. 

Вітаємо з 55-річчям голову Наглядової ради Миколу ТОМЕНКА!

11 грудня 2019 року

Ректорат, профспілкова організація, весь науково-педагогічний колектив, студентство щиро вітають голову Наглядової ради Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктора політичних наук, професора Миколу Володимировича Томенка зі славним ювілеєм – 55-річчям з Дня народження!  

Стартувала звітна кампанія в НДІ фітомедицини, біотехнологій та екології

10 грудня 2019 року

     10 грудня 2019 року в НДІ фітомедицини, біотехнологій та екології заслухали проміжні та заключні звіти про науково-дослідну роботи, що фінансуються за рахунок Державного бюджету, а також ініціативних тематик за 2019 рік. 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015