Новини

Опитування школярів-майбутніх юристів: чверть випускників бажають вступати в НУБіП

21 лютого 2018 року

     Київський інститут проблем управління імені Горшеніна за результатами опитування понад 1000 респондентів виявив основні джерела, з яких наші співгромадяни отримують інформацію про події в Україні. 

Увага! 3 березня – робочий день. Навчаємося за чисельником!

21 лютого 2018 року

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № 1-р та у зв’язку з відзначенням Міжнародного жіночого дня наказом ректора робочий день з п’ятниці 9 березня 2018 р. переноситься на суботу 3 березня 2018 р. 

Організація роботи студентського самоврядування: завершилося навчання студактиву університету

21 лютого 2018 року

     20 лютого відбувся завершальний – третій семінар-тренінг студентського активу університету «Активізація діяльності органів студентського самоврядування». 

Фахівці Укрпатенту – на підвищенні кваліфікації в НУБіП!

21 лютого 2018 року

     Часто професіоналізм залежить від освіти та досвіду роботи, але велике значення має і прагнення людини до поповнення своїх знань, а в багатьох сферах – воно обов’язковий фактор зростання професіоналізму.     Так і в юриспруденції. 

В НУБіП України відбулася V національна координаційна нарада з удосконалення попередження та гасіння лісових пожеж у зоні відчуження

21 лютого 2018 року

     В межах реалізації проекту технічної допомоги Лісової Служби США в Україні та доручень Кабінету Міністрів України НУБіП України координує заходи з удосконалення системи охорони лісів від пожеж у зоні відчуження. В межах цього проекту 19-20 лютого 2018 р. 

Пішов з життя Володимир Іванович Мішин

21 лютого 2018 року

 На 87-му році пішов із життя професор, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України МІШИН Володимир Іванович. 

Чемпіонами шахового марафону в студмістечку стали студенти команди гуртожитку № 10

21 лютого 2018 року

      Завершились шахові змагання серед команд гуртожитків студмістечка університету.    Любителі шахової гри продемонстрували інтелектуальні здібності, винахідливість в шахових комбінаціях та проявили жагу до перемоги, гідно відстоявши честь своєї команди. 

Пам’яті Героїв Небесної Сотні: хто як не ми?

21 лютого 2018 року

     20 лютого 2014 року – дата, яка лишиться в пам’яті українців, як день, якого здавалось вже не може бути в наш цивілізований вік. День, коли хоробра сотня віддала свої життя відстоюючи вільний вибір свого народу. 

Стипендія MEVLANA для студентів та НПП до Університету Акденіз(Туреччина)

21 лютого 2018 року

Університет Акденіз (м. Анталія, Туреччина) оголошує набір студентів, аспірантів та НПП за програмою обміну МЕВЛАНА на навчання у 2018-19 н.р. за наступними напрямками:Physical and Engineering Sciences (факультети Інформаційних технологій, Механіко-технологічний, Конструювання та дизайну та ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.) 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015