Новини

28 червня – День Конституції України!

28 червня 2017 року

html div.text h1.page_header {color: red;} html div.text .b-greeting-text { clear: none; color: rgb(0, 128, 128); font-style: italic; font-weight: bold; font-size: 1.2em;} html div.text .b-greeting-image { clear: none; float: left; display: inline; margin: 0 15px 10px 0; } html div.text .b-greeting-sign { margin: 0 20px; position: relative; top: 16px; } Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!Вітаємо Вас з Днем Конституції України!  

Агрохіміки відвідали день поля «Bayer Агро Арена»

28 червня 2017 року

     26 червня студенти 4 курсу агробіологічного факультету за спеціалізацією «Агрохімія і грунтознавство» на чолі із доцентами кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. 

Випускник Тарасівської загальноосвітньої школи, що на Черкащині, Євгеній Ільченко: «Обрав НУБіП аби стати висококваліфікованим інженером-механіком»

28 червня 2017 року

     Такі плани на майбутнє має випускник Тарасівської загальноосвітньої школи, що на батьківщині Т.Г. Шевченка, Євгеній Ільченко. Чим керувався при виборі – ми і спитали у юнака. 

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології активізує міжнародну діяльність фото

28 червня 2017 року

     Перший місяць літа на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології був досить насиченим на міжнародні події та заходи. На початку червня на базі Поморської академії в Слупську (Польща) відбувся  

Вітаємо з Днем народження Валентина Івановича КАРПОВСЬКОГО!

28 червня 2017 року

html div.text h1.page_header {color: red;} html div.text .b-greeting-text { clear: none; color: rgb(0, 128, 128); font-style: italic; font-weight: bold; font-size: 1.2em;} html div.text .b-greeting-image { clear: none; float: left; display: inline; margin: 0 15px 10px 0; } html div.text .b-greeting-sign { margin: 0 20px; position: relative; top: 16px; }   Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження завідувача кафедри фізіології, патофізіології та імунології тварин, доктора ветеринарних наук, професора, академіка Академії наук вищої освіти України  

Студенти університету – учасники «Student Education Wave Forum TAVRIA 2017»

27 червня 2017 року

     Протягом тижня на Херсонщині відбувся всеукраїнський студентський захід «Student Education Wave Forum TAVRIA 2017», де молодь мала змогу розвинути свій лідерський потенціал, підвищити рівень знань у питаннях забезпечення якості вищої освіти та обмінятися досвідом громадської діяльнос 

Науковці і студенти університету взяли участь у перших Міжнародних днях поля в Україні фото

27 червня 2017 року

     У смт. Дослідницьке пройшли перші Міжнародні дні поля в Україні – незалежна платформа за форматом відомих «Днів поля DLG» у Німеччині. У його межах закордонні та українські компанії демонстрували техніку, новітні технології тощо. 

Лабораторія фітовірусології і біотехнології факультету захисту рослин, екології та біотехнологій: опановуйте біотехнології на новітньому обладнанні

27 червня 2017 року

     Триває наше знайомство з унікальними підрозділами університету. Сьогодні нас запрошено до науково-дослідної лабораторії фітовірусології і біотехнології факультету захисту рослин, біотехнологій та екології. 

Продовжується навчальна практика студентів першого курсу факультету харчових технологій та управління якістю продукції

27 червня 2017 року

     Ключовою фігурою сучасного виробництва харчової продукції є висококваліфікований технолог, без якого підприємство працювати не може. Харчова промисловість України залишилася єдиною галуззю, яка в умовах економічної кризи не лише не знизила обсягів виробництва, але і продовжує їх активно нарощувати. 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)