Новини

Студенти ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини відвідали провідне господарство молочного напряму «Кищенці» фото

27 червня 2019 року

     Студенти факультету ветеринарної медицини під керівництвом к.вет.н. 

Євген Луга: обираю професію енергетика та впевнений, що саме в НУБіП опаную її якнайкраще! фото

27 червня 2019 року

     Випускник Мотовилівської ЗОШ I-II ім. І.М. 

Підтверджуючи статус інноваційного університету: стартапи НУБіП України фото

26 червня 2019 року

     Інформаційна та економічна конкуренція в сучасних умовах ринкових відносин та глобалізації ставить перед університетом нові цілі для досягнення успіху у сфері інноваційної діяльності.     Зважаючи на реалізацію завдань cтратегічної програми р 

Богдан Завалко: «Завдяки бізнес-школі «Агрокебети» в мене з’явилась надія, що українська освіта може дати реальні практичні знання в аграрному секторі» фото

26 червня 2019 року

     Серед абітурієнтів на новітню магістерську програму «Агрокебети» багато цікавих та амбітних молодих людей. Один з них – Богдан Завалко, випускник факультету аграрного менеджменту НУБіП України та Словацького аграрного університету в м. 

Випускники гуманітарно-педагогічного факультету отримали дипломи, а дехто навіть два! фото

26 червня 2019 року

     26 червня відбулося святкове вручення дипломів випускникам гуманітарно-педагогічного факультету. Початок заходу, вже традиційно, розпочався з виконання факультетського гімну. 

На базі факультету тваринництва та водних біоресурсів завершила роботу перша літня біологічна школа учнівської молоді фото

26 червня 2019 року

     Завершилася робота першої літньої біологічної школи учнівської молоді – пілотний проект, організований викладачами факультету тваринництва та водних біоресурсів спільно з відділенням хімії та біології Київської Малої академії наук учнівської молоді. 

Своєчасно і в повному обсязі виплачено рекордну суму заробітної плати та відпускних! фото

26 червня 2019 року

     На червень традиційно припадає найбільше навантаження на фонд оплати праці університету. Адже саме в цьому місяці до заробітної плати додаються відпускні та матеріальна допомога на оздоровлення. В результаті, в червні фонд оплати праці є вдвічі більшим, ніж в попередні місяці. 

Біологічно активні препарати в рослинництві як тренд і перспектива фото

26 червня 2019 року

     На базі університету пройшла XV міжнародна науково-практична конференція «Біологічно активні препарати в рослинництві. Наукове обгрунтування – рекомендації – практичні результати».      

Бакалаври факультету ветеринарної медицини отримали свої дипломи фото

26 червня 2019 року

     25 червня 2019 року на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальності «Ветеринарна медицина» з терміном навчання 3 та 4 роки. 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій