Новини

Запрошуємо на літній відпочинок в СОТ «Академічний»

9 липня 2020 року

    Запрошуємо всіх бажаючих на літній відпочинок до СОТ «Академічний» 
м. Чорноморськ, який розташований на березі Чорного моря в мальовничій, екологічно чистій місцевості. Відстань до моря – 50 метрів. 

Вітаємо з ювілейним Днем народження Інну Дмитрівну ЛАЗАРИШИНУ!

9 липня 2020 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження завідувачку кафедри статистики та економічного аналізу, доктора економічних наук, професора, Відмінника освіти України  

Студентське містечко: продовжуємо покращення побутових умов у гуртожитках

8 липня 2020 року

   Літній період у студентському містечку завжди клопіткий. Адже, це час здійснення заходів для підтримки повноцінного функціонування гуртожитків, проведення капітальних та поточних ремонтних робіт, покращення побутових умов проживання мешканців, облаштування прилеглої території, тощо. 

Units of the Armed Forces of Ukraine, the National Guard and additional forces of the State Emergency Service are involved in the forest fire extinguishing in the Luhansk region - report to the President

8 липня 2020 року

President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy held an urgent meeting on the elimination of forest fires in the Novoaydarsky district of the Luhansk region. 

Досвід опонування PhD дисертації в Словацькому аграрному університеті

8 липня 2020 року

    29 червня 2020 року відбувся захист дисертації Оксани Сокіл, докторантки Словацького аграрного університету в м.Нітра на здобуття титулу Доктор філософії з економіки. 

На відстані, у різні дні, але все таки разом: випуск 2020 на факультеті інформаційних технологій

8 липня 2020 року

    Ми щиро вдячні своїм випускникам, яких у цьому році аж 171 за те, що місцем свого професійного та духовного становлення вони обрали саме факультет інформаційних технологій, який цього року відзначатиме 10-ту річницю. 

ХІ міжнародний навчально-практичний курс «Радіоактивність та ядерна енергетика» 2020 успішно завершився online

8 липня 2020 року

    Національний університет біоресурсів і природокористування України разом з Університетом Вагенінгена (Нідерланди) щорічно організовує спільний навчально-практичний курс на тему «Радіоактивність та ядерна енергетика». 

Шоста докторська дисертація успішно пройшла апробацію на науково-технічні раді НДІ здоров’я тварин

8 липня 2020 року

    6 липня 2020 року відбулося онлайн засідання науково-технічної ради НДІ здоров’я тварин на платформі CiscoWebex на чолі з директором НДІ здоров’я тварин, д. вет. н., професором Дмитром Засєкіним. 

Уже на крок ближче до студентського життя

8 липня 2020 року

    Охота Софія, випускниця 11-Б класу середньої загальноосвітньої школи №288 м. Києва, переможець Міжнародних конкурсів з української мови, І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН т 

8 липня – День сім'ї в Україні

8 липня 2020 року

 Родина, родина – це вся УкраїнаЗ глибоким корінням, з високим гіллям.Вадим Крищенко    Здавна відомо, що родина – то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов'язків. Кожна сім'я докладає зусиль аби не всохло родове дерево, бо «Без роду немає народу». 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook