Новини

До відома абітурієнтів! 21 квітня - ІІ етап Олімпіади для вступників до Національного університету біоресурсів і природокористування України!

19 квітня 2018 року

      21 квітня 2018 року відбудеться ІІ тур (очний) Всеукраїнської олімпіади для вступників до Національного університету біоресурсів і природокористування України за адресою:  

Вчені-ветеринари університету презентують свої доробки та шукають партнерів на науковому симпозіумі в рамках концепції «Єдине здоров’я»

19 квітня 2018 року

В рамках Програми з написання наукових робіт (ПННР) за підтримки Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) в Україні з 16 по 20 квітня 2018 р. 

Викладачі кафедри біржової діяльності і торгівлі слухачі програми професіоналізації закупівель

19 квітня 2018 року

     Закупівлі – відіграють стратегічну роль у функціонуванні будь-якого підприємства. Проводити їх з мінімальними ризиками – це ідеал, до якого прагнуть всі організації. 

Всеукраїнська студентська олімпіада з німецької мови: учасники II туру приступили до боротьби за першість

18 квітня 2018 року

 18 квітня. В черговий раз НУБіП підтверджує свій високий статус, приймаючи учасників II туру Всеукраїнської студентської олімпіади. І цього разу – з дисципліни «Німецька мова». 

НУБіП готовий до проведення професорського турніру з настільного тенісу

18 квітня 2018 року

Відповідно до оголошення на сайті Міністерства освіти і науки України  у Національному університеті біоресурсів і природокористування України 26-27 квітня відбудеться відкритий професорський турнір з настільного тенісу серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти 

Студенти обговорили напрями розвитку маркетингу в аграрному секторі економіки України

18 квітня 2018 року

     17 квітня 2018 року відбулася науково-практична студентська конференція «Напрями розвитку маркетингу в аграрному секторі економіки України», присвячена 120-річчю НУБіП.     Вітаючи учасників, завідувач кафедри  

Студентка Ірпінського економічного коледжу Анастасія Гутник – переможець фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 квітня 2018 року

     За результатами фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка затверджено список переможців.  

Співробітництво з Університетом Шопрону.

18 квітня 2018 року

Налагоджена кооперація з одним із давніх університетів Європи, в минулому Університетом Західної Угорщини - Університетом Шопрону. 

Дні відкритих дверей в НУБіП: 19 квітня - для випускників коледжів і технікумів України

18 квітня 2018 року

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує майбутніх студентів – випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів і коледжівна День відкри 

Як голосіївська весна стала хогвартською фото

17 квітня 2018 року

     … Перед початком оглядів творчих програм другого конкурсного дня журі було ще переповнене враженнями і емоціями від перегляду попередніх виступів. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій