Новини

Навчальний корпус №3 готовий до прийому студентів і викладачів

16 січня 2017 року

 Протягом останніх років у третьому навчальному корпусі НУБіП тривають відновлювальні роботи. За кілька днів більше восьми тисяч квадратних метрів будуть готові прийняти студентів, до послуг яких 20 навчальних аудиторій, викладачів (у корпусі розміститься деканат гуманітарно-педагогічного факультету і кілька його кафедр) та адміністрацію. 

Увага! 17 січня о 15-00 в ауд.228 корпусу №10 відбудеться нарада деканів факультетів, директорів ННІ, завідувачів гуртожитками та комендантів корпусів

16 січня 2017 року

 17 січня 2017 року о 15-00 в ауд. 228 навчального корпусу №10 відбудеться нарада з деканами, директорами ННІ, завідувачами гуртожитків та комендантами навчальних корпусів.  

В університеті розпочалися співбесіди з керівниками підрозділів: першими звітували виробничники

16 січня 2017 року

     16 січня 2017 року. Сьогодні співбесідами з керівниками відокремлених виробничих підрозділів розпочався ряд заходів, мета яких, як зазначив ректор Станіслав Ніколаєнко, – підбиття підсумків результативності діяльності за 2016 рік та формування подальших шляхів розвитку і визначення відповідних завдань на рік поточний. 

Ректорат: у новий рік з новими планами

16 січня 2017 року

     Після двотижневої відпустки в університеті розпочалася активна робота, хоча ректорат і служби повноцінно працювали і в цей період. За традицією, 16 січня під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. 

Гурток «Біологія мікроорганізмів»: вивчаємо обраний фах цікаво

16 січня 2017 року

     Складно уявити сьогодення без наукового багажу знань і досвіду про мікроорганізми та їх вплив на життя рослин, тварин та людини. Кожної хвилини ми поглинаємо мікроби разом з їжею, водою та повітрям. 

Доцент Сергій Усенко: «Кафедра електроприводу і електротехнологій ім. проф. С.П. Бондаренка займає провідне місце у науковій діяльності»

15 січня 2017 року

     Про рік, що минув, основні здобутки в науковому пошуку, в навчальній роботі та сподівання на новий, розмова із доцентом кафедри електроприводу і електротехнологій ім. проф. С.П. Бондаренка Сергієм Усенком. 

Визнання престижності університету на всеукраїнському рівні: факультет тваринництва та водних біоресурсів готується до проведення двох всеукраїнських олімпіад

14 січня 2017 року

     Одним із важливих показників визнання престижності університету є проведення на його базі міжнародних та всеукраїнських заходів різних рівнів, в тому числі і Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей, за якими він здійснює підготовку фахівців. 

Студент факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Сергій Кіндяков: «Мрiю вiдкрити власний ресторан»

14 січня 2017 року

     У новорічні свята ми не лише святкуємо і розважаємося, а й традиційно підбиваємо пiдсумки і пригадуємо найголовніші події року, що минув. Для першокурсників такою подією був вибір професії і університету, де її вирішили здобувати. 

Кафедра геодезії та картографії факультету землевпорядкування: як пройшов 2016 рік та плани на 2017-й

13 січня 2017 року

     Ось і минув 2016 рік, розпочав свою ходу 2017-й. Вже традицією, правда, ще не на усіх кафедрах університету поширеною, стає підведення підсумків роботи за рік, розроблення планів на наступний. 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)