Календар подій

20.09.2021 – 26.09.2021

Списком
По днях тижня

Понеділок
20.09.2021

Ректорат: університет готується до навчального процесу в умовах запровадження жовтої карантинної зони

20 вересня 2021 року

     Чергове засідання ректорату, присвячене плануванню діяльності на тиждень, пройшло під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка. 

Продовжуємо профорієнтацію і презентуємо абітурієнтам переваги навчання на факультеті ветеринарної медицини

20 вересня 2021 року

Учні 11 А класу школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва 

Центр франкофонної освіти і культури: Осінній сезон розпочався тренінгом з Іваном Тимошенком (Бельгія)

20 вересня 2021 року

     Осінній сезон Центру франкофонної освіти і культури гуманітарно-педагогічного факультету було розпочато 13 вересня семінаром-тренінгом з нашим другом франкофонів університету, Іваном Тимошенком, представником добровольчого корпусу в Бельгії. 

Студенти другого курсу спеціальності «Туризм» на практиці ознайомились із функціонуванням готельної мережі Reikartz

20 вересня 2021 року

     Студенти 2 курсу освітнього ступеню «Бакалавр» за спеціальністю «Туризм» ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України опановують дисципліну «Організація-готельного господарства» у даному навчальному семестрі. 

Успішні випускники проводять лекції та доводять, що факультет тваринництва та водних біоресурсів зі своєю столітньою історією готує спеціалістів високої кваліфікації

20 вересня 2021 року

     До рідних стін славетного Національного університету біоресурсів і природокористування України завітав успішний випускник спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» головний спеціаліст державної екологічної інспекції Столичного округу – Дмитро Кібиш< 

I етап Всеукраїнської олімпіади з програмування АСМ-ICPC UKRAINE: факультет інформаційних технологій приймає на своїй базі кращих програмістів Північного регіону України

20 вересня 2021 року

     18 вересня 2021 року на базі факультету інформаційних технологій НУБіП України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є частиною Міжнародної студентської олімпіади з програмування за правилами АСМ. 

Університет напередодні суворіших карантинних обмежень: зона ще не помаранчева, але вже й не зелена

20 вересня 2021 року

     Морально-психологічний клімат серед студентів університету потребує поліпшення, і це треба робити негайно! Нашій студентській молоді треба брати приклад з херсонської школярки Вікторії Панченко, яку в США офіційно назвали генієм і яка задекларувала бажання навчатися в НУБіП. 

Вівторок
21.09.2021

Благодійна акція «День донора крові»

21 вересня 2021, 9:00

     Війна на Сході України триває. Тисячі героїв стоять на захисті вітчизняної безпеки. Кожний може зробити свій внесок, щоб врятувати життя та здоров’я наших захисників.  

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за освітнім ступенем «Магістр»!

21 вересня 2021 року

Шановні абітурієнти НУБіП України, які мають освітній ступень «Магістр», «Спеціаліст»!     Триває набір на програми підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» з наданням другої вищої освіти в НУБіП України за спеціальностями: 

Про зірки Мішлен від засновниці Міжнародного конгресу шеф-кухарів Fontegro Катерини Авдеєвої для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм»

21 вересня 2021 року

 Чи кожного дня вдається здобувачу вищої освіти отримати інформацію напряму від ініціатора та засновника одного із двадцяти чотирьох міжнародних конгресів шеф-кухарів у світі 

Магістри ОПП «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві» сформували індивідуальну освітню траєкторію

21 вересня 2021 року

   Ось і пролетіли 4 тижні очного навчання для магістрів ОПП «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві» агробіологічного факультету, проте вони були насиченими.  

Освітня програма «Біомедична інженерія» на марші

21 вересня 2021 року

    У поточному календарному році зусиллями кафедри автоматики та робототехнічних систем імені академіка І. І. 

А наші – знову найкращі!

21 вересня 2021 року

     …Хотіла почати з того, як тяжко творчим людям переживати карантин. А потім вирішила: але ж переживаєм! 

Середа
22.09.2021

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Сучасні аспекти годівлі молодняку великої рогатої худоби»

22 вересня 2021, 14:00

 22 вересня 2021 року о 14.00 на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів відбудеться МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ«Сучасні аспекти годівлі молодняку великої рогатої худоби»Запрошені спікери: 

Відбулось третє у цьому році засідання комісії з етики та академічної доброчесності

22 вересня 2021 року

  22 вересня 2021 р. вже втретє у цьому році відбулось засідання комісії з етики та академічної доброчесності в онлайн режимі з використанням платформи Cisco Webex під головуванням Шинкарука Василя Дмитровича, проректора з науково-педагогічної роботи. 

Враження студентки факультету ветеринарної медицини від проходження конкурсного відбору за програмою ERASMUS+

22 вересня 2021 року

    Мені дуже подобається навчатися і подорожувати. Комусь лок-даун дав нові можливості для реалізації своїх планів, комусь «підрізав крила», а мені просто дав можливість переосмислити своє життя та майбутнє. 

Моніторинг показників розвитку наукової діяльності підрозділів – запорука своєчасного реагування на кризові явища та прийняття оптимальних рішень на всіх рівнях

22 вересня 2021 року

     21 вересня 2021 року відбулося чергове зібрання Координаційної ради з питань науково-технічної діяльності.    

Увага! Оперативний штаб НУБіП України з профілактики захворювань на Covid-19 та упередження розповсюдження коронавірусної інфекції інформує

22 вересня 2021 року

     Оперативний штаб НУБіП України з профілактики захворювань на Covid-19 та упередження розповсюдження коронавірусної інфекції провів 20 вересня 2021 року чергове двадцяте засідання на передодні очного періоду навчання студентів третього і четвертого курсів освітнього ступеню бакалавр та студе 

Визначилися переможці III Всеукраїнського турніру «Управлінські Перегони»

22 вересня 2021 року

     16 вересня 2021 кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту було організовано профорієнтаційний III турнір «Управлінські Перегони». 

Впровадження проекту DAAD «Digital Modernization of Lecturing in Ukrainian Agricultural Universities»

22 вересня 2021 року

     Національний університет біоресурсів і природокористування України активно приймає участь у реалізації проекту DAAD «Digital Modernization of Lecturing in Ukrainian Agricultural Universities» за сприяння Університету прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф (Weihenstephan – Triesdorf University of App 

Lean-тур студентів-деревообробників на меблеву фабрику «Woodwerk»

22 вересня 2021 року

     17 вересня практичне заняття під керівництвом професора Пінчевської Олени Олексіївни з предмету «Інноваційні технології оброблення деревини» для магістрів 1 курсу навчання було проведено на підприємстві «Woodwerk», яке спеціалізується на меблях з масиву 

Студентське містечко НУБіП України посилює карантинні обмеження в кампусах задля запобігання поширення вірусу

22 вересня 2021 року

     Належне функціонування гуртожитків в умовах адаптивного карантину – одне з найважливіших питань організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році.     За останніх 1,5 роки мешканці гуртожитків вже навчилися жити за 

Четвер
23.09.2021

Засідання навчально-методичної ради

23 вересня 2021, 13:00

 Засідання навчально-методичної ради відбудеться 23 вересня 2021 о 13:00 в режимі онлайн.  

Міжнародна науково-практична конференція «Громадсько-політична та наукова діяльність М.С.Грушевського в міжнародному вимірі (до 155-річчя від дня народження)»

23 вересня 2021, 10:00

Гуманітарно-педагогічний факультет запрошує взятиучасть у Міжнародній науково-практичній конференції 

Міжнародна наукова конференція «Біоморфологія XXI століття»

23 вересня 2021, 8:30

Шановні колеги!23-25 вересня 2021 рокузапрошуємо Вас прийняти участь у роботіМІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «БІОМОРФОЛОГІЯ ХХІ СТОЛІТТЯ» 

Кафедра економічної теорії прийняла участь у вебінарі «Unshackling ESCO Potential: Public Financial Mechanisms that Enhance the Viability of ESCO Projects»

23 вересня 2021 року

     Кафедра економічної теорії 21 вересня 2021 року прийняла участь у вебанарі "Unshackling ESCO Potential: Public Financial Mechanisms that Enhance the Viability of ESCO Projects".   

Укладено договір про співпрацю з асоціацією «Українське грунтове партнерство» (UASP)

23 вересня 2021 року

   Навчально-наукова лабораторія біоекономіки у структурі кафедри економічної теорії Національного університету біоресурсів і природокористування України 6 вересня 2021 року уклала договір про співпрацю з асоціацією "Українське грунтове партнерство" (UASP) в межах  

«Дебют першокурсників» на факультеті ІТ

23 вересня 2021 року

     17 вересня на факультеті інформаційних технологій відбулось свято «День першокурсника». Чарівне свято, де панувала особлива атмосфера. 

Відверта розмова про перспективи розвитку науки в університеті

23 вересня 2021 року

     Зважаючи на вагомі зовнішні та внутрішні виклики, що постали перед більшістю закладів вищої освіти, особливо в частині ефективності провадження наукової діяльності, відбулася зустріч ректора Станіслава Ніколаєнка з претендентами на посади директорів на 

День першокурсника на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології

23 вересня 2021 року

    Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки присвячені пошукам істини, подальшого шляху, творчості, прагненню досконалості, становлення особистості. Зі студентської лави починається довга та наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень. 

Вітаємо колектив факультету конструювання та дизайну з 20-річчям!

23 вересня 2021 року

     Сьогодні один з наймолодших факультетів університету –  

Враження студента ННІ лісового і садово-паркового господарства від проходження конкурсного відбору за програмою ERASMUS+

23 вересня 2021 року

   Навчання в університеті це перш за все можливості. Можливості не тільки здобути професію, знайти друзів на все життя але і перейняти досвід за кордоном.Студенти НУБіП України мають багато шансів щоб навчатись паралельно в кращих університетах Європи, одним із варіантів є Шведський університет сільськогосподарських наук. 

Плануємо успішний навчальний рік з французьким акцентом

23 вересня 2021 року

    Що таке успіх? Які його складові? Впевнена, що подібні питання особливо хвилюють молодь. І у кожного з нас буде своє розуміння поняття «успіх» та шляхи його досягнення. 

Участь навчально-наукової лабораторії економічної теорії та біоекономіки НУБіП України у ІХ Битві Агротитанів 2021

23 вересня 2021 року

   У селі Степове Білоцерківського району Київської області відбулася найголовніша аграрна подія року, яку неможливо пропустити - IX Битва Агротитанів 2021. 

Науковець і громадсько-політичний діяч світового рівня: на гуманітарно-педагогічному факультеті відзначили 155-річчя М.С.Грушевського

23 вересня 2021 року

  Сьогодні, 23.09.2021 р. у Національному університеті біоресурсів відбулася наукова конференція за міжнародної участі «Громадсько-політична та наукова діяльність М.С.Грушевського в міжнародному аспекті (до 155-річчя від дня народження)». 

Міжнародна наукова конференція «Біоморфологія ХХІ століття»

23 вересня 2021, 0:00

Шановні колеги! 23-25 вересня 2021 року запрошуємо Вас прийняти участь у роботі МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ  

В НУБіП розпочинається проведення іспитів на рівень володіння державною мовою

23 вересня 2021 року

     З 28 вересня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму НУБіП України розпочинається проведення іспиту на рівень володіння державною мовою.     &nbs 

УВАГА! З 21 вересня стартує подача заяв та документів для вступу до магістратури

23 вересня 2021 року

     З 21 до 24 вересня 2021 року відбуватиметься прийом заяв та документів для вступу на ОС «Магістр» денної та заочної форми здобуття освіти за всіма спеціальностями.    

П'ятниця
24.09.2021

Щотижнва нарада із завідувачами: нагальні проблеми в гуртожитках, обговорення особливостей проживання студентів в умовах запровадження жовтої карантинної зони

24 вересня 2021 року

     Щоп’ятниці у студентському містечку відбувається зібрання із завідувачами гуртожитків, на якій обговорюються повсякденні питання функціонування гуртожитків та проблеми, що виникають в ході проведення робіт по покращенню побутових умов проживання мешканців. 

Студентки поділились своїм досвідом про проходження конкурсу на навчання у ISA de Lille

24 вересня 2021 року

Першою про свій досвід розказала студентка економічного факультету Вероніка Лось: 

Економічний факультет НУБіП відзначив своє 70-річчя

24 вересня 2021 року

     Сьогодні економічний факультет НУБіП України святкує своє славне 70-річчя! 

Увага! 27 вересня о 14:30 відбудеться зустріч ректора Станіслава Ніколаєнка зі старостами академічних груп 3-4 курсів

24 вересня 2021 року

     27 вересня 2021 року (понеділок) о 1430 у актовій залі корпусу №3 відбудеться традиційна щосеместрова зустріч ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, академіка  

Стартують вибори на посаду голів студентських організацій факультетів/ННІ та голови Студентської організації університету

24 вересня 2021 року

 13 вересня відбулося засідання Центральної виборчої комісії, яка затвердила наступний регламент етапів обрання лідерів студентського самоврядування.            Регламент 

Запрошуємо випускників шкіл міста Києва та Київщини на День відкритих дверей 29 вересня 2021 року

24 вересня 2021 року

 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ, ГІМНАЗІЙ, ЛІЦЕЇВ, БАТЬ 

Вітаємо з Днем народження Вадима Анатолійовича ТКАЧУКА!

24 вересня 2021 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, доктора економічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України  

Вітаємо з 65-річчям Григорія Івановича ПОДПРЯТОВА!

24 вересня 2021 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження завідувача кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика, кандидата сільськогосподарських наук, професора, Заслуженого працівника освіти України  

До уваги студентів 2, 3, 4 курсів та магістратури! Запрошуємо на програми другої вищої освіти!

24 вересня 2021 року

 Шановні студенти НУБіП України, які навчаються на 2, 3, 4 курсах та магістратурі денної форми навчання! 

Вітаємо з Днем народження Ларису Федорівну КАРПЕНКО!

24 вересня 2021 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження заступника декана факультету аграрного менеджменту, кандидата економічних наук, асистента  

Субота, неділя
25-26.09.2021

Спортивний НУБіП України чекає на нове поповнення!

25 вересня 2021, 10:00

     У вересні 2021 року викладачі кафедри фізичного виховання проводять набір студентів до секцій з різних видів спорту.     До занять у спортивних секціях запрошуються студенти, які не мають медичних протипоказань до занять спортом за станом здоров’я. 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook