Календар подій

пн
1
вт
2
ср
3
чт
4
пт
5
сб
6
нд
7
пн
8
вт
9
ср
10
чт
11
пт
12
сб
13
нд
14
пн
15
вт
16
ср
17
чт
18
пт
19
сб
20
нд
21
пн
22
вт
23
ср
24
чт
25
пт
26
сб
27
нд
28
пн
29
вт
30
ср
31
чт
1
пт
2
сб
3
нд
4

8.08.2022 – 14.08.2022

Списком
По днях тижня

Понеділок
8.08.2022

У новий навчальний рік із здобутками на міжнародному конкурсі у сфері Data Science студентів факультету ІТ освітньої програми «Цифрова економіка»

8 серпня 2022 року

    Студенти 3 курсу ОПП "Цифрова економіка" Андрій Тараненко і Поліна Ремінна під керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Марини Негрей взяли участь у науковом 

Вячеслав Малій з м. Києва: мрію відкрити власну справу, тому обираю спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

8 серпня 2022 року

    Вітаю! Сьогодні я здійснив один із найважливіших кроків – вибір університету та спеціальності, за якою навчатимусь. 

Партнерство, перевірене часом

8 серпня 2022 року

   Вже четвертий рік поспіль факультет ветеринарної медицини НУБіП України гостинно  

Наукова бібліотека: до початку нового навчального року готові

8 серпня 2022 року

        Незважаючи на надскладний час для нашої країни, наукова бібліотека не припиняє своєї роботи.     Одним з найважливіших та найзатребуваніш 

Про забезпечення безпеки студентів, готовність укриттів та особливості проведення практичних інструктажів по правилам поведінки під час оголошення повітряної тривоги, особливості виховної роботи обговорено на Раді з організації виховної діяльності

8 серпня 2022 року

     Актуальні питання забезпечення безпеки студентів, готовність укриттів та особливості проведення практичних інструктажів по правилам поведінки під час оголошення повітряної тривоги, особливості організації і про 

Ректорат: готовність до початку нового навчального року

8 серпня 2022 року

   8 серпня під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату, присвячене початку нового навчального року, перебігу вступної кампанії, організації діяльності університету в умовах воєнного стану. 

Наш садівничий фронт: на кафедрі садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка підвели підсумки літніх навчальних практик та підготували навчальну базу до старту очного навчання

8 серпня 2022 року

Ходімте в сад. Я покажу вам сад, де на колінах яблуні спить вітер.А згорблений чумацький небопад освітлює пахучі очі квітів...Ходімте в сад. Я покажу вам сад. Його сумління покажу вам очі.Микола Вінграновський 

Вступна кампанія 2022: постійно в полі зору керівництва університету

8 серпня 2022 року

   Вступну кампанію навіть в нинішніх складних умовах, НУБіП України, як лідер освітньої галузі, має завершити успішно!   Таку задачу перед колективом ставить ректорат, і сьогодні саме на це спрямовує зусилля приймальна комісія, співро 

Максим Кучук без вагань обирає спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»

8 серпня 2022 року

     Кажуть, що світле та успішне майбутнє залежить від молоді України. Тому надзвичайно важливо, щоб кожна молода людина мала можливість отримати якісну вищу освіту, стати компетентним та висококваліфікованим фахівцем, задля розбудови та розквіту нашої країни. 

Григор’єв Дмитро: обираю спеціальність «Деревообробні та меблеві технології»

8 серпня 2022 року

   Дмитро Григор’єв подав заяву на вступ ще в перший день роботи приймальної комісії. 

Екологи НУБіП досліджують екологічні наслідки військової агресії

8 серпня 2022 року

     Трагічні події сталися у кінці лютого-початку березня поточного року на правобережжі Київського водосховища, де річка Ірпінь впадає (а точніше-перекачується насосною станцією) у цю водойму. Величезні колони військової техніки агресора прямували у ті дні в напрямку міста Київ д 

Обговорюємо проект рішення вченої ради

8 серпня 2022 року

Пропонується до обговорення проект рішення вченої ради університету "Про початок 2022/2023 навчального року та особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану". 

Шкільна дружба продовжена спільною професією «Фінансист»

8 серпня 2022 року

     Психологічне здоров’я молоді та спільний патріотичний настрій залишитись та здобувати вищу освіту на теренах батьківщини і брати активну участь у розбудові її економіки в надскладний час для України важливо мати надійне плече і підтримку вірного друга тому ми вирішили вступати до університету разом. 

Вівторок
9.08.2022

Виробнича практика студентів ННІ лісового і садово-паркового господарства з кращими практиками лісової галузі

9 серпня 2022 року

     Працюючи над удосконаленням освітнього процесу ННІ лісового і садово-паркового господарства продовжує активно залучати професіоналів-практиків. 

Софія Сокіл обирає спеціальність «Облік і оподаткування» в НУБіП першим пріоритетом

9 серпня 2022 року

    Софія Сокіл закінчила Відокремлений структурний підрозділ «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової» за спеціальністю «Облік і оподаткування». 

Косенко Ігор упевнено обирає навчання на факультеті аграрного менеджменту

9 серпня 2022 року

Представтесь та розкажіть про себе, будь ласка.— Косенко Ігор. Закінчив 11 клас у Жашківському закладі ЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. І. М. 

Василь Шинкарук: Про початок нового навчального року та особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану

9 серпня 2022 року

     Незабаром стартує новий навчальний рік і вперше у нашій державі він відбуватиметься у складних для освітян умовах воєнного стану.  

Кошарний Артем: «Ще з дитинства пов’язав себе з тваринами, тому обираю фах лікаря ветеринарної медицини»

9 серпня 2022 року

Вітаю. Представтесь будь ласка та розкажіть про себе.— Доброго дня. Мене звати Кошарний Артем Миколайович. Народився та проживаю в Сумській області Шосткинського району смт. Зноб-Новгородське. 

Освітня програма «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» – це можливість здобути одну із найактуальніших професій сьогодення!

9 серпня 2022 року

   У цей складний час, коли на нашу землю прийшла війна і українське суспільство живе в нових реаліях, ми маємо робити все можливе для нашої спільної Перемоги: військові зі зброєю ідуть боронити країну, гнати ворога із нашої території, а ті, хто залишаються в тилу, мають відбудовувати економіку та соціальн 

Літня школа з геодезії та землеустрою 2022: обмін досвідом і незабутні емоції фото

9 серпня 2022 року

   Останній місяць літа для студентів першого й другого курсів факультету землевпорядкування – це час пізнавальної геодезичної практики і незабутніх емоцій. Цьогоріч навчальна практика проводиться в Києві на території студентського містечка НУБіП України. 

Інструктаж з безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану проведено для викладачів всіх факультетів та ННІ фото

9 серпня 2022 року

   У період з 5 по 9 серпня в межах підготовки до нового 2022-2023 навчального року кафедрою загальної екології, радіобіології та безпеки життєдіяльності факультету захисту рослин, біотехнологій та екології за ініціативи навчального відділу проведено інструктаж з без 

Агробіологічний факультет НУБіП став осередком безпілотних технологій в рослинництві фото

9 серпня 2022 року

   Напередодні нового навчального року в НУБіП з’явилася нова суперсучасна лабораторія: сьогодні на агробіологічному факультеті презентували ще одну його складову – навчально-науково-виробничу лабораторію безпілотних рішень. 

Абітурієнтки Валерія Тарасенко та Анастасія Джулакаєва «проінспектували» навчально-матеріально базу спеціальності «Соціальна робота» і вже мріють розпочати навчання, бажано – очне!

9 серпня 2022 року

У цьому році все особливе – і умови прийому, і вступники, і форми профорієнтаційного залучення абітурієнтів на спеціальності НУБіП. 

«Антикорупційна політика ЄС, уроки для України» в рамках літньої школи EU AntiCor

9 серпня 2022 року

     Одним з найбільш гострих питань сучасного державотворення є проблема корупції в органах державної влади й управління. Поширенню цього негативного явища, значною мірою сприяє недосконалість законодавства. 

Ректорат: університет готовий до початку навчального року в змішаному форматі

9 серпня 2022 року

   9 серпня 2022 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату, присвячене організації діяльності університету в умовах воєнного стану, вступній кампанії, початку нового навчального року. 

Діана Багірова про вибір фаху: завдяки роботі журналістів світ знатиме правду і світло переможе темряву

9 серпня 2022 року

   З Діаною Багіровою ми познайомилися в приймальній комісії університету, коли вона подавала документи. Виявилося, дівчина хоче стати нашою колегою – журналістом. 

Середа
10.08.2022

Студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства готові приступити до навчання

10 серпня 2022 року

    Колектив університету, в складних умовах війни, прикладає усі зусилля для якісної підготовки високоосвічених фахівців, важливе місце у якому займає практична підготовка, що безумовно впливає на професійне зростання студента. 

Віталій Русін: навчання у НУБіП України – це певна родинна традиція, тому впевнено обираю спеціальність 081 «Право» першим пріоритетом

10 серпня 2022 року

Добрий день! Ви вирішили вступити до НУБіП України на юридичний факультет. Які чинники вплинули на ваш вибір професії?— Я завжди займаю активну життєву позицію, маю загостренне почуття справедивості та амбітні плани на майбутнє. 

Завершено перевірку готовності кафедр до нового навчального року фото

10 серпня 2022 року

   Вже через шість днів в нашому університеті розпочинається навчання у змішаному форматі. 

Навчальні корпуси, студентські гуртожитки Мукачівського фахового коледжу успішно пройшли комплексну перевірку

10 серпня 2022 року

   Протягом 9-10 серпня поточного року комісія у складі начальника відділу Мукачівського РУ ДСНС у Закарпатській області Василя Щербана, головного інспектора відділу по запобіганню надзвичайних ситуацій Юрія Хриптака, провідного інспектора відділу запобігання надзвичайних ситуацій  

Яна Гутман: другий диплом аж ніяк не завадить!

10 серпня 2022 року

   Другокурсниця стаціонару юридичного факультету Яна Гутман з майбутньою професією визначилася задовго до того, як отримала свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. 

Іван Жишко з Києва: «Журналістика – спеціальність майбутнього, а НУБіП – прекрасна база для її здобуття»

10 серпня 2022 року

     Сьогодні мій співрозмовник – Іван Жишко, випускник ЗОШ № 286 м. Києва. 

Музичко Анастасія вирішила вступати на навчання до НУБіП України на спеціальність «Туризм»

10 серпня 2022 року

Ми запитали у абітурієнтки: «Чому саме Туризм?» Туристична сфера України переживає складні часи. Водночас світові експерти стверджують, що після перемоги України над російською навалою очікується сплеск туристичної активності, отже для фахівців туристичної сфери буде багато роботи. 

Розпочався інструктаж з безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану для здобувачів освітніх послуг фото

10 серпня 2022 року

   У період з 10 по 12 серпня в межах підготовки до нового 2022-2023 навчального року кафедрою загальної екології, радіобіології та безпеки життєдіяльності факультету захисту рослин, біотехнологій та екології за ініціативи навчального відділу розпочато проведення ін 

Знання гарантують впевненість – меседж випускників освітньої програми «Облік і аудит» спеціальності «Облік і оподаткування»

10 серпня 2022 року

   Незважаючи на виклики, які третій рік поспіль змінюють спосіб нашого життя і відчуття добробуту, комунікаційні можливості, мислення, власне й бачення самого майбутнього, все ж випускники шкіл, гімназій, коледжів сміливо рухаються вперед, прагнучи отримати освіту. 

Стейкхолдер Юрій Рубан з міжнародної компанії Syngenta: про перспективи вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» економічного факультету НУБіП України

10 серпня 2022 року

Юрію Володимировичу, вступна кампанія-2022 проходить в досить складних умовах як для абітурієнтів, так і для закладів вищої освіти. 

Кращі друзі Ярослав та Олександр обирають спеціальність 201 "Агрономія" як ще одник крок для здійснення мрії - власного агробізнесу

10 серпня 2022 року

   Наближається екватор вступної кампанії 2022 року на освітній ступінь «Бакалавр». 

Четвер
11.08.2022

Увага! Обговорюємо проект рішення вченої ради

11 серпня 2022, 11:00

Публікуємо для обговорення проект рішення вченої ради університету "Про початок 2022/2023 навчального року та особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану". 

Серпневе засідання вченої ради

11 серпня 2022, 10:00

 11 серпня 2022 року о 10-00 в актовій залі (ауд.310 к.3)  за участі членів вченої ради, заступників директорів ННІ та деканів факультетів, завідувачів кафедрами та онлайн приєднання студентської організації, профкомів співробітників та студентів, провідних вчених відбудеться серпневе засідання вченої ради університету. 

PhD: нагальні питання порядку денного засідання науково-методичної ради гарантів

11 серпня 2022 року

   В спекотний період вступної кампанії 09 серпня відбулось чергове засідання науково-методичної ради гарантів на якому зареєструвались 28 учасників із 38 членів ради.   Зважаючи на військовий стан незмінно лишаються ряд життєво важливих п 

Володимир Осмоловський: першим пріоритетом обирає навчання за спеціальністю «Лісове господарство»

11 серпня 2022 року

   Сьогодні до нас завітав випускник Боярського фахового коледжу НУБіП України. 

Назар Бугаєнко: від дитячого захоплення – до вибору фаху

11 серпня 2022 року

   У деяких людей дитячі уподобання переростають у вибір професії. До таких належить і вчорашній київський школяр Назар Бугаєнко. 

Бажаєш, щоб на тебе полювали роботодавці? Обирай факультет інформаційних технологій!

11 серпня 2022 року

    Саме на цьому факультеті готуються кваліфіковані фахівці з найбільш затребуваних на ринку праці спеціальностей:    - 121 Інженерія програмного забезпечення,    - 122 Комп’ютерні науки;    - 123 Комп’ютерна інженерія;    - 125 Кібербезпека; 

Владислав Мусевич: «Родинна традиція − навчання на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України»

11 серпня 2022 року

Добрий день Владислав. Розкажіть коротко про себе?— Я, Мусевич Владислав Анатолійович, народився с. 

Керівник закладу освіти: якісна сучасна освіта – запорука успішного майбутнього

11 серпня 2022 року

   Напередодні нового навчального року, який розпочнеться у надскладних умовах воєнного стану в нашій країні та карантинних обмежень, кафедра управління та освітніх технологій гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України продовжує знайомитися зі  

Підсумки виховної роботи ННІ лісового і садово-паркового господарства за 2021-2022 навчальний рік

11 серпня 2022 року

   Виховна робота в ННІ лісового і садово-паркового господарства, поряд з навчальною та науковою роботою, завжди займала чільне місце у розвитку особистості студента. 

Катерина Слинько обирає освітню програму «Економічна кібернетика» з першим пріоритетом

11 серпня 2022 року

    Другий тиждень роботи приймальної комісії факультету ІТ, почався з приємного знайомства з Катериною Слинько, яка подала документи на освітню програму “Економічна кібернетика” спеціальності 051 “Економіка” з  

Бурлака Ілля: «Вступаю у НУБіП, бо хочу присвятити своє життя розвитку рибного господарства...»

11 серпня 2022 року

Доброго дня, Ілля! З якої Ви місцевості?— Доброго дня! Народився і виріс у містечку Нова Одеса. Моя оселя знаходиться прямісінько на мальовничому березі річки Південний Буг. 

Блищав на сонці той плуг, що землю орав, ржавів той, що дармував: вчена рада визначила завдання на новий навчальний рік в умовах воєнного стану

11 серпня 2022 року

   11 серпня 2022 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання вченої ради, лейтмотивом якої старт нового навчального року в умовах воєнного стану.   На початку засідання за тр 

Марія Міщенко: спеціальність «Геодезія та землеустрій» має значні переваги на ринку праці

11 серпня 2022 року

   Випускниця Боярського фахового коледжу Марія Міщенко, отримавши диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», вирішила продовжити навчання та здобути вищу освіту в НУБіП. 

Троє друзів із Ладижина впевнено обирають харчові технології в НУБіП України

11 серпня 2022 року

    У поточному 2022 році на факультет харчових технологій та управління якості продукції АПК виявили бажання поступити троє друзів: Требенко Павло 

На базі Немішаївського фахового коледжу проведено семінар Державної служби якості освіти

11 серпня 2022 року

   10 серпня 2022 року на базі ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбулася зустріч за круглим столом «Якісні освітні послуги у фаховій передвищій освіті».  

П'ятниця
12.08.2022

Запрошуємо студентів на обов'язковий інструктаж з безпеки життєдіяльності

12 серпня 2022, 13:00

 https://nules.webex.com/nules/j.php?MTID=m604cf878e785ba921c70b60aaaac9f43  

Студентка факультету інформаційних технологій Ірина Пархомчук: про участь в програмі Mitacs Globalink Research

12 серпня 2022 року

   Студенти факультету інформаційних технологій продовжують активно навчатися та розвиватися, не зважаючи на обставини, що склалися в країні. 

До уваги студентів пільгових категорій, які проживають в гуртожитках університету!

12 серпня 2022 року

   Для забезпечення пільгового проживання студентів окремих категорій у 2022-2023 навчальному році в гуртожитках студмістечка необхідно у двотижневий термін з моменту поселення у гуртожитки подати деканатам факультетів/ дирекціям ННІ відповідні заяви  

УВАГА! Графік поселення студентів в гуртожитки студентського містечка НУБіП України на 2022-2023 н.р., реквізити для оплати за проживання та перелік документів для поселення

12 серпня 2022 року

Студенти 2, 3, 4 курсу та Магістри другого року навчання, що навчатимуться на очній формі навчання та студенти, які потребують проживання в гуртожитку у період дистанційного навчання поселятимуться в гуртожиток впродовж   

Юлія Майгур ‒ «Люблю тварин і галузь тваринництва – це і є моїм пріоритетом у виборі омріяної спеціальності» фото

12 серпня 2022 року

Вітаю Вас, пані Юлія! Розкажіть, будь ласка, про себе!— Слава Україні! У недалекому минулому я закінчила Миколаївську загальноосвітню школу №1 імені Олега Ольжича. 

Напередодні Міжнародного Дня Молоді – відбулось нагородження переможців Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста Героя Києва у 2022 році

12 серпня 2022 року

    Сьогодні 11 серпня 2022 року у колонній залі Київської міської державної адміністратціії, напередодні Міжнародного Дня Молоді – відбулось нагородження переможців Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя  

Студмістечко: генеральна ревізія сантехнічного та електромонтажного обладнання

12 серпня 2022 року

   Цьогоріч поселення буде іншим… Війна внесла свої корективи, але незмінним залишається процес кропіткої підготовки. 

Поєднувати інформаційні технології з агробіологічними спеціальностями – лейтмотив засідання вченої ради факультету ІТ фото

12 серпня 2022 року

   Засідання вченої ради факультету у розширеному форматі відбулося 12 серпня в умовах нових реалій, у яких опинилася наша країна після 24 лютого. 

До уваги студентів та викладачів! 15 серпня в університеті розпочинається новий 2022-2023 навчальний рік: затверджено графік освітнього процесу на перший семестр

12 серпня 2022 року

Для якісної організації освітнього процесу в НУБіП України у 2022/2023 навчальному році, повного дотримання вимог чинного законодавства в складних умовах воєнного стану в Україні та карантинних обмежень, на виконання рішення вченої ради університету від 11 серпня 2022 р. 

Субота, неділя
13-14.08.2022

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook