Фотогалереї

Студенти НУБіП – кращі і в командному, і в індивідуальному заліках Всеукраїнської студентської олімпіади з водних біоресурсів та аквакультури 2019 року фото

19 квітня 2019 року

     19 квітня. До логічного завершення підійшла Всеукраїнська студентська олімпіада з «Водних біоресурсів та аквакультури».      З цієї нагоди оргкомітет зібрав учасників для оголошення результатів. 

Ректор Станіслав Ніколаєнко зустрівся з новообраним головою Студентської організації Олександром Павелко: продовжуємо конструктивну співпрацю і діалог фото

18 квітня 2019 року

     18 квітня 2019 року вже за традицією ректор Станіслав Ніколаєнко зустрівся з новообраним головою Студентської організації університету Олександром Павелком. 

Гуманітарії здобули ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Педагогіка» фото

18 квітня 2019 року

     Команда Національного університету біоресурсів і природокористування України зайняла ІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіади з дисципліни «Педагогіка» для закладів вищої освіти непедагогічного профілю, яка проходила у м.Львові на базі Національного університету «Львівська політехніка». 

Всеукраїнська студентська олімпіада з водних біоресурсів і аквакультури: день другий – практична складова фото

18 квітня 2019 року

     18 квітня пройшов другий змагальний день другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з водних біоресурсів і аквакультури, який відбувся на базі навчально-науково-виробничої лабораторії рибництва факультету тваринництва та водних біоресурсів, що в смт. Немішаєве. 

Випускниця комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академії мистецтв» Наташа Хворостіна планує продовжити навчання в НУБіП на спеціальності «Туризм» фото

18 квітня 2019 року

     Студентка комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академії мистецтв» Наташа Хворостіна цього року закінчує навчання за спеціальністю «Туристичне обслуговування» і задумується про своє майбутнє. 

Офіційні результати виборів. Павелко Олександр – новий голова студентської організації НУБіП України фото

17 квітня 2019 року

17 квітня – визначний день роботи студентської організації НУБіП України. Майже 5000 студентів вирішили долю студентського самоврядування ще на один рік. 

Катерина Бамбуза – призер всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» фото

17 квітня 2019 року

     У Києві відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права».     Всього в конкурсі взяли участь  

Студенти спеціальності «Cоціальна робота» обирають голову студентської організації факультету та університету фото

17 квітня 2019 року

17 квітня 2019 року важливий день для студентства нашого університету. Ми обираємо голів студентських організацій університету та гуманітарно-педагогічного факультету. 

Назар Ткач – призер ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» фото

16 квітня 2019 року

     3-5 квітня 2019 року згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. на базі ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій