Фотогалереї

Готуємося зустрічати весну - відзначаємо Масницю фото

16 лютого 2018 року

     Тиждень, що минає, – останній тиждень перед Великодним постом, час підготовки до настання головного християнського свята – Великодня. В Україні здавна повелося, що саме у ці дні святкують чудове, веселе і життєрадісне свято закінчення зими і приходу довгоочікуваної весни, – Масницю. 

Мітинг-реквієм: наш обов’язок – пам’ятати наших захисників! фото

14 лютого 2018 року

     13 лютого 2018 року викладачі та студенти кафедри військової підготовки взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, організований Спілкою ветеранів Афганістану Голосіївського району м. 

Студентка НУБіП Євгенія Дошка - кращий студент міста Києва! фото

9 лютого 2018 року

     8 лютого на базі НУБіП України за підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся фінальний етап конкурсу «Кращий студент Києва». 

Другий навчальний семестр в університеті розпочався організовано фото

5 лютого 2018 року

      Понеділок, як всі знають з дитинства, – день тяжкий. Але не для всіх і не завжди. Що і засвідчив перший понеділок лютого, на який і припав початок другого навчального семестру в університеті. Найприємнішим він виявився для майбутнього еколога – третьокурсниці Ганни Прийомської, яка святкує свій день народження. 

Кафедра – фундамент університету, а від творчої праці викладацького колективу залежить розвиток вишу фото

1 лютого 2018 року

     1 лютого в університеті відбулася нарада із завідувачами кафедр. І покликана вона, як зазначив у вступному слові ректор Станіслав Ніколаєнко, з’ясувати те, що стримує наш розвиток. А говорити маємо про це прямо і відверто. 

В університеті урочисто відкрили аналітичну лабораторію із застосування моделі AGMEMOD фото

31 січня 2018 року

     Відсьогодні в університеті на економічному факультеті запрацює аналітична лабораторія AGMEMOD. 

Віктор Забалуєв – переможець ректорського турніру з шахів серед членів ректорату фото

31 січня 2018 року

     За сприяння керівництва університету та ТОВ «Зелена АгроУкраїна» в НУБіП створено шаховий клуб, де ми раді бачити як студентів, так і співробітників університету. 

Народний депутат України Іван Кириленко: Якщо ти – державний діяч, думай про майбутнє! фото

24 січня 2018 року

     24 січня. На третій день семінару-навчання до університету завітав народний депутат Іван Кириленко. До речі, він не те, що не вперше в стінах нашого вишу, а й навіть, як сам зазначає, частина його життя пов’язана з університетом. 

Народний депутат України Володимир Литвин: університети, перетворившись на могутні незалежні структури, могли б стати колективним голосом розуму фото

23 січня 2018 року

     Зустріччю з народним депутатом України, членом Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Володимиром Литвином сьогодні в університеті продовжилася нарада-семінар для директорів ННІ, деканів факультетів та провідних вчених. 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015