Фотогалереї

Ректорат розглянув якість підготовки фахівців на юридичному факультеті фото

21 листопада 2017 року

     21 листопада відбулося виїзне засідання розширеного ректорату на базі юридичного факультету. Адже центральне питання порядку денного стосувалося саме підготовки фахівців-правників. 

Студенти гуманітарно-педагогічного факультету переможці конкурсу «Пісенні баталії» фото

17 листопада 2017 року

      Уже третій рік поспіль напередодні Міжнародного дня студента в нашому університеті за ініціативи проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші проходить творчий конкурс «Пісенні баталії», у як 

Стартував всеукраїнський конкурс «Агро 2018» для студентів-новаторів фото

16 листопада 2017 року

     16 листопада в Національному університеті біоресурсів і природокористування України благодійний Фонд Бориса Колеснікова дав старт освітнього проекту «Агро 2018». 

Творчий вечір поета-пісняра, народного артиста Вадима Крищенка – у подарунок колективу університету до Дня працівника сільського господарства фото

15 листопада 2017 року

     Святкування Дня працівника сільського господарства в НУБіП завершилося по-справжньому феєрично – в актовій залі на честь усіх причетних до розвитку аграрного сектору економіки відбувся творчий вечір народного артиста України, поета-пісняра і професора  

«Хімічне шоу»: на що здатна цікава наука хімія фото

14 листопада 2017 року

     14 листопада 2017 року співробітники кафедри органічної, фізичної і колоїдної хімії та хімії пестицидів провели «Хімічне шоу» – захід, що вже став традиційним та набуває все більшої популярності. 

Новий партнер НУБіП – Ігдір Університет, один з найдинамічніших вишів Туреччини фото

14 листопада 2017 року

     Сьогоднішній напружений день ректора університету Станіслава Ніколаєнка розпочався з прийому делегації турецького Ігдір Університету на чолі з ректором цього вишу Мехметом Хаккі Альмою. 

Факультет аграрного менеджменту – чемпіони кубку ректора з футболу фото

13 листопада 2017 року

     Завершилися змагання на Кубок ректора НУБіП України з футболу, в яких взяли участь команди, що зайняли місця з 1 по 6 в Спартакіаді студентів з міні-футболу. Гравці були розподілені на дві підгрупи. 

Підписано меморандум про порозуміння з другим за рейтингом вищої освіти Південної Кореї вишем – Національним університетом Чонбук фото

10 листопада 2017 року

     10 листопада університет відвідала делегація з Південної Кореї на чолі з послом Республіки Корея Лі Янг-Гу, яка прибула до Києва з конкретною метою – підписати меморандум про порозуміння з НУБіП. 

Ольга Гапон — «Міс факультету тваринництва та водних біоресурсів–2017» фото

10 листопада 2017 року

     Ось і настав цей довгоочікуваний для всіх день. 

Інклюзивний розвиток національної економіки забезпечить Україні зростання фото

9 листопада 2017 року

     9 листопада в університеті розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору». 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015