Фотогалереї

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ фото

22 лютого 2017 року

22 лютого в Ніжинському агротехнічному коледжі в рамках відзначення річниці розстрілу Майдану відбувся відкритий виховний захід, на який було запрошено відомого фотодокументаліста, волонтера, військового журналіста й щирого патріота свого народу, своєї країни Ігоря Волосянкіна. 

Конференція трудового колективу фото

22 лютого 2017, 15:18

22 лютого відбулась конференція трудового колективу університету. Делегати конференції Пригодій М.А., Ковальчук В.І. та Рудик Я.М. поінформували членів кафедри шодо основних положень: звіту ректора НУБіП України Ніколаєнка С.М. про результати діяльності університету; звіту голови профкому Тарасенка Р.О. 

15 РОКІВ В КОНТЕКСТІ ВИРОБНИЦТВА МОРОЗИВА ТА ЗАМОРОЖЕНИХ ПРОДУКТІВ фото

22 лютого 2017 року

16 лютого в приміщенні Київського національного торгово-економічного університету відбулися загальні збори Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»< 

Центр духовного відродження, оздоровлення та виховання презентували на гуманітарно-педагогічному факультеті фото

15 лютого 2017 року

15 лютого на гуманітарно-педагогічному факультеті відбулась презентація центру духовного відродження, оздоровлення та виховання. Лікар-винахідник Потопальський Анатолій Іванович докладно розповів про фіточаї та харчові добавки для оздоровлення та лікування під брендом «Доктор А. І. Потопальський».  

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)