Фотогалереї

Кафедра романо-германських мов і перекладу готується до нового навчального року фото

11 липня 2017 року

     Колектив кафедри романо-германських мов і перекладу спільно з будівельниками університету активно готують до нового навчального року матеріально-технічну базу. 

Бакалавр Владислав Красношапка вважає сонячну енергетику перспективною і обрав НУБіП для продовження навчання фото

10 липня 2017 року

     Отримавши інформацію з офіційного сайту НУБіП України про навчально-науковий інститут енергетики, автоматики і енергозбереження, про можливість отримати подвійний диплом з європейським вишем випускник бакалаврату Національного авіаційного університету  

Як студенти факультету захисту рослин, біотехнологій та екології практики проходили фото

10 липня 2017 року

     Справжній фахівець повинен не тільки оволодіти фундаментальними знаннями, а й загартуватися практикою. 

Приймальна кампанія до магістратури у розпалі фото

10 липня 2017 року

     Дивно, але біологічні рими природи і університету не співпадають: чим вища температура на вулиці, тим менше студентів з документами у приймальній комісії. От і сьогодні на вулиці прохолодніше, а в приймальній комісії – ледь не спека. Мається на увазі робоча. 

Нова спортивна форма для збірних команд університету з перетягування канату для нових перемог фото

10 липня 2017 року

     За підтримки ректора університету Станіслава Ніколаєнка та проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші закуплена спортивна форма для збірних чоловічої і жіночої команд університету з перетягування канату. 

Антоніна Шушківська з Київщини: мрію бути перекладачем, обираю НУБіП фото

12 липня 2017 року

     Фотохудожниця, блогер і спеціаліст в моделінгу – все це про нашу сьогоднішню співрозмовницю Антоніну Шушківську. Дівчина закінчила Ставищенський навчально-виховний комплекс і навчалася в економічно-географічному ліцеї, але разом з батьками вирішила обрати іншу професією. 

Враження студентів гуманітарно-педагогічного факультету про навчання за програмою «Подвійних дипломів» фото

9 липня 2017 року

    Студенти НУБіП України мають можливість отримати «подвійний диплом» за міжнародними програмами та проходити виробниче стажування у зарубіжних країнах (Німеччина, Польща, Данія, Австрія, Франція, Норвегія, Швейцарія, Нідерланди, Фінляндія, Японія, США та ін.).  

Анна Ященко з Броварів Київської області: в НУБіП зможу отримати не тільки якісну освіту, а й реалізувати свої творчі здібності фото

8 липня 2017 року

    У продовження циклу коротких інтерв’ю з абітурієнтами пропонуємо ознайомитися з аргументами продовжити навчання за спеціальністю «Екологія» на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП випускниці Київського геолого-розвідувального коледжу Київського національного університет 

Пройшов традиційний університетський День поля фото

6 липня 2017 року

      На базі навчально-дослідних господарств університету пройшов традиційний День поля НУБіП 2017. 

Анатолій Бикін: «Вирощувати картоплю – то ціле мистецтво» фото

5 липня 2017 року

     Як не дивно, але найулюбленішим продуктом харчування для українців – потомственних гречкосіїв – є не гречка (яка, до того ж, стрімко і необгрунтовано зросла в ціні в рази), а картопля. 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій