ГОСТЬОВА ЛЕЦІЯ
ГОСТЬОВА ЛЕЦІЯ
20 квітня 2023 року
Вже доброю традицією на кафедрі економіки стало проведення гостьових лекцій, які вчать здобувачів порівнювати, оцінювати, аналізувати і давитися на одне і теж явище, але з різних сторін, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну.
Лектором-модератором проведеного заходу на кафедрі був випускник економічного факультету 1998 р. Олексій Омеляненко. Керівник проекту: Покращення сталого розвитку агровиробництва в Україні.
Під час лекції Олексій розповів про своє навчання на економічному факультеті, отримання другої освіти в магістратурі факультету захисту рослин. Поділився досвідом роботи у Укрексіманку, компанії «Сингента» та ін. відомих міжнародних компаніях. Під час спілкування студенти 3-го курсу економічного факультету відділення «Економіка підприємства» отримали надзвичайно цікаву, вичерпну та корисну інформацію про реалізацію стратегії сталого розвитку , яка дасть можливість забезпечити продовольчу незалежність, підвищити якість життя людей та стимулювати агровиробництво.
![](/sites/default/files/u310/2_19.jpg)
Це у свою чергу наддасть можливість нарощувати експорт сільськогосподарських і продовольчих товарів, забезпечуючи надходження валютних коштів та зростання ВВП.
![](/sites/default/files/u310/3_10.jpg)
Високий професіоналізм та компетентність Олексія Омеляненко дозволили доступно розкрити питання про цілі сталого розвитку, що сільськогосподарська галузь для Української держави завжди була однією з пріоритетних сфер як зовнішньоекономічного, так і внутрішньоекономічного розвитку країни, адже питання організації виробництва й підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Від цього залежить не тільки життєздатність і самодостатність країни й суспільства, а й безліч найрізноманітніших напрямів людської діяльності.
![](/sites/default/files/u310/4_12.jpg)
Ця форма навчання забезпечить нашим здобувачам вищої освіти можливість безпосередньо спілкування з фахівцями та отримання нових знань.
![](/sites/default/files/u310/5_12.jpg)
По закінченню лекції Олексій відповів на питання, студенти розповіли про своє бачення сталого розвитку агровиробництва в Україні.
![](/sites/default/files/u310/6_7.jpg)
Лекція була насиченою та викликала жвавий інтерес у слухачів. Активність здобувачів вищої освіти, їхня зацікавленість у таких зустрічах мотивує колектив кафедри економіки і надалі продовжувати практику проведення гостьових лекцій.
Лариса Коваленко