Ярослав Дундук та Тамара Григор’єва обирають найбільш універсальну спеціальність - "Економіка"
Ярослав Дундук та Тамара Григор’єва обирають найбільш універсальну спеціальність - "Економіка"
23 липня 2021 року
Триває вступна кампанія, активно працює приймальна комісія. Сьогодні ми мали можливість поспілкуватися з майбутніми студентами НУБіП України.
Дундук Ярослав закінчив Новомартиновицьку школу Пирятинської міської ради Полтавської області.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u191/dunduk_ruban.jpg)
Скажіть, будь ласка, Ярославе, чому ви обрали освітню програму «Економіка підприємства»?
При виборі керувався тим, що спеціальність «Економіка», вважаю, є найбільш універсальною, тобто такі спеціалісти потрібні скрізь – і на виробництві, і в продажах, і в аграрному секторі, і в державних установах.
Звідки дізналися про нашу освітню програму?
Взагалі я дивився в інтернеті рейтинги університетів України, потім до нас у школу приїзжали викладачі з НУБіП, розповідали про переваги навчання, багато дуже інформації є на вашому сайті, так я і прийняв рішення навчатися саме у цьому університеті. Ще хотів би сказати, дуже доречною є допомога викладачки кафедри економіки Лариси Вікторівни Коваленко на етапі подання документів і взагалі знайомства з таким великим університетом. На всі питання ми одержали відповіді, для нас це важливо. Дякую.
Разом з Ярославом в приймальній комісії ми зустріли Тамару Григор’єву, яка приїхала до нас з Золотоноші Черкаської області.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u191/grigorieva.jpg)
Тамаро, а чому ви обрали економічний факультет?
Я обрала фах економіста, бо ця професія дозволить в майбутньому ефективно управляти бізнесом, про який я мрію. Ще приваблює те, що в НУБіП є можливість отримати подвійний диплом, пройти практику за кордоном. Впевнена, це значно розширить мій кругозір. Крім того, аграрна сфера в Україні швидко розвивається, тож матиму гарну перспективу з дипломом саме НУБіП.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u191/dunduk_grig_kovalenko.jpg)
Ярославе, Тамаро, дякую вам за розмову і до зустрічі в аудиторіях економічного факультету!
Бесіду провела Вікторія Байдала,
завідувач кафедри економіки НУБіП України
завідувач кафедри економіки НУБіП України