Склад та контакти приймальної комісії


Адреса:

03041, м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19 (кімната № 12, 13).

Телефони:     

          (044) 258-42-63;
          (044) 527-83-08.

   

      

Електронна пошта: [email protected].
Ми у соціальних мережах: 
                                       www.facebook.com/vstupnubip
 

 

 

Графік роботи приймальної комісії

Понеділок п’ятниця

900 1700

Обідня перерва

1300 1400

Під час прийому заяв і документів у період з 14 липня до 07 серпня приймальна комісія працює за таким розкладом:

Понеділок – п’ятниця

900 – 1800

Субота

900 – 1400

Неділя

900 – 1400

 

Обідня перерва

1300 1400

Склад Приймальної комісії 

 

1.   Ніколаєнко Станіслав Миколайович

-     ректор, голова комісії; 

2.   Шинкарук Василь Дмитрович

-     проректор з науково-педагогічної роботи , заступник голови комісії;

3.   Кваша Сергій Миколайович

-      проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку, голова апеляційної комісії;

4.   Кондратюк Вадим Миколайович

-     проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, член комісії;

5.   Ткачук Вадим Анатолійович

-     проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, член комісії;

6.   Іщенко Валерій Васильович

-     проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності, член комісії;

7.   Шевчук Віктор Миколайович

-     начальник навчального відділу, член комісії;

8.   Отченашко Володимир Віталійович

-     начальник науково-дослідної частини, член комісії;

9.      Вакуленко Віталій Леонідович

-     завідувач відділу аспірантури, член комісії; 

10.  Іщенко Тетяна Дем’янівна

-  директор Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти, член комісії;

11.  Осипенко Жанна Жоржівна

-     директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, член комісії;

12. Якубенко Олександр Степанович

- начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, член комісії;

13.  Засєкін Дмитро Адамович

-     директор НДІ здоровя тварин, член комісії; 

14.  Василишин Роман Дмитрович

– директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва, член комісії;

15.  Роговський Іван Леонідович

  директор НДІ техніки і технологій, член комісії;

16.  Ковалишина Ганна Миколаївна

-     директор НДІ рослинництва та ґрунтознавства, член комісії;

17.  Талавиря Микола Петрович

- директор НДІ економіки і менеджменту агропромислового виробництва, член комісії;

18.  Чумаченко Іван Петрович

-     директор НДІ технологій та якості продукції тваринництва, член комісії;

19. Глазунова Олена Григорівна

-     декан факультету інформаційних технологій, член комісії;

20. Діброва Анатолій Дмитрович

-     декан економічного факультету, член комісії;

21. Коломієць Юлія Василівна

-  декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, член комісії;

22. Євсюков Тарас Олексійович

-     декан факультету землевпорядкування, член комісії;

23. Тонха Оксана Леонідівна

- декан агробіологічного факультету, член комісії;

24.  Баль-Прилипко Лариса Вацлавівна

-  декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, член комісії;

25. Каплун Віктор Володимирович

-  директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження, член комісії;

26. Кононенко Руслан Володимирович

-  в.о. декана факультету тваринництва та водних біоресурсів, член комісії;

27. Ковальова Олена Вікторівна

- директор навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму, член комісії;

28. Лакида Петро Іванович

- директор навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, член комісії;

29. Братішко Вячеслав Вячеславович

- декан механіко-технологічного факультету, член комісії;

30. Остапчук Анатолій Дмитрович

-  декан факультету аграрного менеджменту, член комісії;

31. Ружило Зіновій Володимирович

-     декан факультету конструювання та дизайну, член комісії;

32. Цвіліховський Микола Іванович

-     декан факультету ветеринарної медицини, член комісії;

33. Савицька Інна Миколаївна

 в.о. декана гуманітарно-педагогічного факультету, член комісії;

34. Яра Олена Сергіївна

-     декан юридичного факультету, член комісії;

35. Афанасенко Володимир Юрійович

-     заступника директора навчально-наукового центру міжнародної діяльності, член комісії;

36. Мельник Олексій Олегович

-     голова первинної профспілкової організації студентів НУБіП України, член комісії;

37. Кушпій Дмитро Сергійович

-     голова Студентської організації НУБіП України, член комісії;

38. Ковалевський Сергій Сергійович

-     відповідальний секретар приймальної комісії, уповноважена особа приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв;

39. Гончарук Оксана Миколаївна

- заступник відповідального секретаря приймальної комісії;

40. Пилипчук Оксана Станіславівна

- заступник відповідального секретаря приймальної комісії;

41. Соломка Олексій Валерійович

- заступник відповідального секретаря приймальної комісії;

42. Палиця Юлія Василівна

- заступник відповідального секретаря приймальної комісії.

 

 

Як до нас діcтатися

 

1) Від центрального залізничного вокзалу —  на метро від станції "Вокзальна" (пересадка на станції "Хрещатик"до станції "Либідська"(Оушен Плаза), з якої їхати 212 маршрутним таксі до навчального корпусу №1 або їхати маршрутами тролейбусів № 12, 43 — до зупинки "Готель "Голосіївський" далі пішки по вул. Героїв Оборони до навчального корпусу №1

 2) від центрального залізничного вокзалу - 825 маршрутне таксі або від південного залізничного вокзалу - 507 маршрутне таксі до зупинки "Голосіївський готель" далі пішки по вул. Героїв Оборони до навчального корпусу №1

3) Також від метро "Теремки" або "ВДНХ" маршрутним таксі 212 до навчального корпусу №1. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook