МКТ/МТНК

 

Цьогоріч для вступу до магістратури майбутні правники (спеціальність 081 «Право») проходитимуть магістерський комплексний тест (МКТ), а  щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»), необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК). Ці випробування відбуватимуться в комп’ютерному форматі в пунктах тестуваня як на території України, так і в країнах Європи. 

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь  у магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або  магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК), триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії відповідних факультетів НУБіП України.

Для реєстрації вступник  має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії факультету скановані копії (фотокопії): 

  • ·         заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає складати МКТ/МТНК;
  • ·         документа, що посвідчує особу;
  • ·         облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • ·         документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

 

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки  на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.

 

Якщо скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, протягом 3 днів після подачі документів вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

 

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови. 

 

До 3 серпня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку з адресою тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ). 

 

МТНК/МКТ проходитиме в три сесії:

  • основна: 10–17 серпня;
  • додаткова: 7–10 вересня;
  • спеціальна: 29 вересня – 3 жовтня.

Інформацію про результати основної сесії МТНК/МКТ за шкалою 100200 балів буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 24 серпня 2022 року.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, подати документи для участі в додатковій сесії МТНК/МКТ можна буде протягом 22–26 серпня.

Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня 2022 року.

Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії МТНК/МКТ, триватиме впродовж 12–16 вересня.

 

Пошти приймальних комісій факультетів/інститутів НУБіП України для надсилання документів для реєстрації на МКТ та/або МТНК

 

Структурний підрозділ

Спеціальність

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

Навчально-науковий інститут неперервної освіти і туризму

Менеджмент

ü  Дорадництво

ü  Управління інноваційною діяльністю

ü  Управління туристичним і готельно-ресторанним бізнесом

vstup.nninoit@nubip.edu.ua

Публічне управління та адміністрування

ü  Публічне управління та адміністрування

Гуманітарно-педагогічний факультет

Менеджмент

ü  Управління навчальним закладом

ü  Управління персоналом

vstup.gpf@nubip.edu.ua

Психологія

ü  Психологія

Журналістика

ü  Журналістика

Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

ü  Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Економічний факультет

Економіка

ü  Економіка підприємства

ü  Прикладна економіка

vstup.ef@nubip.edu.ua

Облік і оподаткування

ü  Облік і аудит

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ü  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фінанси, банківська справа та страхування

ü  Фінанси і кредит

Факультет аграрного менеджменту

Менеджмент

ü  Адміністративний менеджмент

ü  Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

ü  Менеджмент організацій і адміністрування

ü  Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами

vstup.fam@nubip.edu.ua

Маркетинг

ü  Маркетинг

Факультет інформаційних технологій

Економіка

ü  Економічна кібернетика

vstup.it@nubip.edu.ua

Юридичний факультет

Право

ü  Право

vstup.pravo@nubip.edu.ua

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook