Випускникам шкіл

     Відповідно до Правил прийому на 2018 рік  вступ на базі повної загальної середньої освіти буде проходити на основі сертифікатів ЗНО 2018, 2017 та 2016  років крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Випускники шкіл минулих років, які бажають вступити до нашого університету, повинні також пройти ЗНО у цьому році.

    Звертаємо Вашу увагу, що цьогоріч можна буде подати до семи заяв на чотири спеціальності, на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Кількість поданих заяв на спеціальності, на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

     Під час подання заяв абітурієнт має вказати пріоритетність спеціальностей. Тобто, абітурієнт повинен вказати, в якій черговості він хотів би бути навчатися за обраними спеціальностями: пріоритет № 1 – це заява на обрану спеціальність у конкретний заклад вищої освіти, де Ви бажаєте навчатися найбільше. Пам’ятайте, що Ви надаєте пріоритети не вищим навчальним закладам, а спеціальностям

     Прийом заяв і документів на навчання розпочинається з 12 липня 2018 року.
     Мінімальна кількість балів з конкурсних предметів для допуску до участі в конкурсі:

  • українська мова і література – 100 балів.
  • другий предмет – 100 балів для усіх спеціальностей, окрім спеціальності Геодезія та землеустрій110 балів.
  • третій предмет (на вибір з двох) – 100 балів.

       Згідно з Правилами прийому до Національного університету біоресурсів і природокористування України вступники на спеціальність «Журналістика» складають творчий залік та отримують допуск до участі в конкурсі. Як скласти творчий залік - дивіться за цим посиланням.

    

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій