Кафедра економіки чекає вступників
Кафедра економіки чекає вступників
13 липня 2022 року
Із 1954 року в університеті у складі економічного факультету функціонує кафедра економіки ... Протягом багатьох років вона не один раз трансформувалася, проте завжди залишалася однією з провідних і в навчальному закладі, і в освітянській сфері держави. Нині кафедра залишається такою і готує висококласних фахівців економістів, які по закінченню навчання працевлаштовуються у різних сферах національної економіки.
Економістам безробіття не загрожує, бо нові проблеми постають постійно, а старі ніколи не вирішуються.
Уоррен Б. Катлін
Можливість швидкого і вдалого працевлаштування − не єдина перевага навчання за спеціальністю «Економіка» в НУБіП України − їх дуже багато! Наші переваги – це професійні викладачі; можливості прослухати лекції фахівців практиків, зустрітися з відомими особистостями, взяти участь у практичних мітапах; відвідати провідні вітчизняні підприємства та владні установи; можливості паралельного навчання за кордоном; сучасні аудиторії та зручні кімнати в гуртожитках; унікальна локація у великому мегаполісі і, звичайно ж, незабутні студентські роки з яскравими враженнями на все життя!
ЗАНЯТТЯ З ПРОФЕСІЙНИМИ ВИКЛАДАЧАМИ
![](/sites/default/files/u310/1m.png)
![](/sites/default/files/u310/2m.png)
![](/sites/default/files/u310/3m.jpg)
ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕСУ
![](/sites/default/files/u310/4m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/5m.jpg)
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМАХ І ПАРАЛЕЛЬНЕ НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ
![](/sites/default/files/u310/6m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/7m.jpg)
ВІДВІДИНИ ВЛАДНИХ УСТАНОВ
![](/sites/default/files/u310/8m.png)
ВІДВІДИНИ ПРОВІДНИХ ПІДПРИЄМСТВ У РАМКАХ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
![](/sites/default/files/u310/9m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/10m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/11m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/12m.jpg)
ЦІКАВІ ДИСКУСІЇ
Економіка − це мистецтво задовольняти безмежні потреби
за допомогою обмежених ресурсів.
![](/sites/default/files/u310/13m.jpg)
ФАНТАСТИЧНЕ, НЕЗАБУТНЄ ДОЗВІЛЛЯ
![](/sites/default/files/u310/14m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/15m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/16m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/17m.png)
![](/sites/default/files/u310/18m.png)
Варто відмітити, що в умовах пандемії та нинішньої складної ситуації кафедра економіки успішно реалізує навчальний процес із застосування сучасних технологій і не зупиняється в своєму розвитку.
![](/sites/default/files/u310/19m.jpg)
![](/sites/default/files/u310/20m.png)
![](/sites/default/files/u310/21m.png)
![](/sites/default/files/u310/22m.png)
![](/sites/default/files/u310/23m.jpg)
Навчання за спеціальністю «Економіка» у НУБіП України – запорука успішного майбутнього!
Тетяна Мірзоєва