Кафедра економіки радо вітає абітурієнтів
Кафедра економіки радо вітає абітурієнтів
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/logo_ek_3.jpeg)
29 вересня 2021, 13:14
День відкритих дверей − це особливий день у житті кожного закладу освіти, окремого факультету чи кафедри. Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям Університету, напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу.
29 вересня 2021 року в Університеті відбувся День відкритих дверей для випускників Києва та Київщини і кафедра економіки взяла у ньому активну участь. Зокрема, учасниками заходу на запрошення НПП кафедри стали випускники Баришівського НВК «Гімназія − ЗОШ І-ІІІ ступенів» Київської області, Фастівського академічного ліцею № 9 Київської області, Ірпінської СЗОШ № 2, Красилівської ЗОШ Броварського р-ну Київської області, гімназії 179, спеціалізованої школи 64 та спеціалізованої школа 92 ім. І. Франка м. Києва.
![](/sites/default/files/u310/c2883c0e-405d-4c7b-a3c7-3ebd138b7954.jpeg)
Окрім того, завдяки декану економічного факультету Діброві Анатолію Дмитровичу абітурієнти змогли познайомитися з аудиторним фондом як факультету, так і кафедри економіки – на фото навчальна аудиторія 408 корпусу 10.
![](/sites/default/files/u310/2e20bfa0-90d4-4caf-ba3d-07fd871d9425.jpeg)
А завідувач кафедри Байдала Вікторія Володимирівна коротко, але максимально інформативно розповіла абітурієнтам про переваги спеціальності «Економіка» та побажала зробити правильний вибір майбутньої професії.
![](/sites/default/files/u310/c4e11d3c-9c03-42f7-a0e0-986f827ffb0a.jpeg)
![](/sites/default/files/u310/8a30334b-e2e9-44c1-8187-c04df5095c73.jpeg)
Вікторія Володимирівна наголосила, що у рейтингу професій, які сьогодні обирає молодь, професія економіста є затребуваною, а популярність її пояснюється тим, що з дипломом економіста можна піти і в наукову сферу, і у виробничу, стати керівником підприємства, обіймати посади у міністерствах чи муніципальних органах влади.
Доцент кафедри економіки,
Тетяна Мірзоєва