День відкритих дверей на економічному факультеті
День відкритих дверей на економічному факультеті
8 грудня 2022 року
Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації про все? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Завітайте на День відкритих дверей та поспілкуйтеся з адміністрацією Університету, економічного факультету, дізнайтеся відповіді на всі запитання, сплануйте власну вступну кампанію.
Keep calm та ласкаво просимо!
08.12.2022 р. НУБіП України відбувся День відкритих дверей для випускників фахових коледжів.
![](/sites/default/files/u310/2_15.png)
Ректор університету академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор Станіслав Ніколаєнко ознайомив випускників фахових коледжів з історією університету, можливостями і перевагами навчання.
![](/sites/default/files/u310/3_11.png)
Далі майбутні студенти ознайомилися з історією створення, спеціальностями і структурою економічного факультету.
![](/sites/default/files/u310/4_5.png)
Декан економічного факультету, д.е.н., професор Анатолій Діброва розповів про переваги навчання на економічному факультеті, про можливості студентів факультету отримати подвійні дипломи.
![](/sites/default/files/u310/5_10.png)
![](/sites/default/files/u310/6.0.png)
Студенти фахових коледжів отримали змістовні відповіді на запитання про навчання на денній і заочній формах, про діючі соціальні програми в університеті.
![](/sites/default/files/u310/7_5.png)
Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Декан економічного факультету Анатолій Діброва побажав майбутнім студентам успіхів при здачі ЗНО і ще раз запросив до навчання на економічного факультету НУБіП України.
![](/sites/default/files/u310/8_4.png)
Лариса Коваленко