Кафедра фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії

Адреса: 01041, Київ, вул. Виставкова, 16, корпус № 12

Тел.: (044) 527-80-29, 527-89-77

Електронна пошта: [email protected]

WWW: https://nubip.edu.ua/node/1177

Завідувач кафедри:
Іщенко Вадим Дмитрович

кандидат ветеринарних наук, доцент

 

До уваги випускників коледжів та технікумів!

Хочеш мати пільги при вступі в НУБіП - записуйся на підготовчі курси

 

НУБіП впевнено закріпився у десятці кращих університетів країни

за версією рейтингу «ТОП-200 Україна»

  

Кафедра фармакології була створена при Київському ветеринарному інституті у 1922 році. Очолювали її та читали курс фармакології медичні фармакологи (професори Шкавера Г.Л., Родіонов П.В.) та фахівці інших профілів (професори Ярослав С.Ю., Вашетко М.П.) Після евакуації інституту (1941 р.) у м. Свердловськ (нині Єкатеринбург) завідувачем двох самостійних кафедр – фармакології та токсикології став старший викладач, пізніше (з 1942 р.), кандидат ветеринарних наук – Баженов Сергій Васильович. Після повернення в Київ була створена кафедра фармакології і токсикології, яку очолив доцент Баженов С.В. до об’єднання її з кафедрою патофізіології (1957 р.) під керівництвом професора Вашетко М.П. У 1959 р. знову відбулася реорганізація кафедр. У результаті якої була створена кафедра фармакології, патофізіології та паразитології, яку до 1979 р. очолював професор Баженов С.В. У 1979 р. за пропозицією професора Баженова С.В. завідувачем кафедри фармакології і токсикології було обрано доцента Хмельницького Г.О., нині доктора ветеринарних наук (з 1981 р.), професора (з 1982 р.) академіка НААН України (з 1993 р.), Заслуженого діяча науки і техніки України (з 1998 р.). З 2006 по 2010 р. кафедру очолював учень Сергія Васильовича Баженова доцент Панько М.Ф. У 2010 р. завідувачем кафедри фармакології і токсикології було обрано професора Духницького Володимира Богдановича. Кафедра забезпечує підготовку фахівців ветеринарної медицини освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр» та «Магістр», здійснює післядипломну освіту завідувачів та хіміків-токсикологів хіміко-токсикологічних відділів лабораторій ветеринарної медицини різних рівнів, підвищення кваліфікації завідувачів та співробітників аптек ветеринарної медицини. На кафедрі здійснюється підготовка наукових кадрів – кандидатів та докторів наук через аспірантуру та докторантуру за науковою спеціальністю 16.00.04 – ветеринарна фармакологія та токсикологія.

На кафедрі функціонують наступні навчальні та науково-навчальні лабораторії:

- навчальна лабораторія фармакології і токсикології

- навчально-науково-виробнича лабораторія ветеринарної токсикології та фармації

навчальна лабораторія з паразитології та навчальна лабораторія з тропічної ветеринарії

навчальна лабораторія з паразитології

  

  

навчальна лабораторія з тропічної ветеринарії

  

  

Завданнями Лабораторій є:

  • Забезпечення студентів та слухачів Університету робочими місцями, укомплектованими сучасним обладнанням, методичною та довідковою літературою.
  • Створення на робочих місцях безпечних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства.
  • Проведення науково-педагогічними працівниками Кафедри на високому навчально-методичному рівні лабораторних та практичних занять згідно з діючими навчальними планами та графіком навчального процесу.
  • Систематичне оновлення та удосконалення навчально-лабораторної бази, технічних засобів навчання, комп'ютеризації та автоматизації навчального процесу.

 

Новини

Всі новини

7 березня 2018

З 8 Березня!

Оголошення

Всі оголошення

20 вересня 2016
ауд. 101 (блок Д)

Запрошуємо на відкриту лекцію

Події

18 травня 2024, 17:58

День науки в Україні

Всі події

28 вересня 2023, 22:28

«Діти сонця»

4 вересня 2018, 13:40

Захист дисертації

6 листопада 2016, 13:30

Гуртківці дискутують…

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook