Кафедра маркетингу та міжнародної торгівлі

Навчально-виховна робота

     Колектив кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі постійно проводить навчальну та виховну роботу зі студентами факультету аграрного менеджменту спеціальності «Маркетинг». Значна частина виховної роботи зі студентами проводиться під час навчального процесу (в момент викладання дисциплін) та проведення зустрічей пізнавального характеру з відомими і цікавими людьми.
      Виховна робота кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі в першу чергу направлена на розвиток культурно-масової та спортивної роботи.
 
Культурно-масова робота

     Студентське життя маркетологів цікаве, різноманітне та насичене подіями. Завдяки активному культурно-масовому сектору факультету аграрного менеджменту кожен із студентів-маркетологів може виявити й реалізувати свої творчі здібності та таланти. Студенти спеціальності «Маркетинг» входять до команд факультету аграрного менеджменту, які неодноразово брали активну участь у фестивалі художньої самодіяльності “Голосіївська весна” та конкурсі "Краса НУБіП України". Так, на конкурсі «Краса НУБіП України» студентка-маркетолог Інна Маринець 17 березня 2016р. виборола звання «Міс артистичність», студент 1 року магістратури Ростислав Кириченко виборов звання «Містер стиль НУБіП - 2016». 
     Маркетологи також беруть активну участь у житті факультету. Так, студентка 4 курсу 2 групи Олександра Силенок у конкурсі «Міс ФАМ 2016» виборола звання Віце-міс ФАМ» та отримала звання «Міс талант».
  
  

    

   

  

  

    Гордістю кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі є юнаки та дівчата, які займаються творчою діяльністю у народному ансамблі пісні і танцю «Колос» та студіях сучасного танцю. Так, студенти Гречана Катерина, Вівдич Анна та Врублевська Ірина є учасниками народного ансамблю пісні і танцю «Колос», у якому Гречана Катерина є ще і старостою. Студентка бакалаврату Олександра Силенок входить до складу ансамблю бального танцю «Чарівність». Активним учасником щорічного фестивалю «Голосіївська Весна» серед маркетологів у 2016-2017рр. став студент магістратури Кириченко Ростислав.

 

   

  

 

   

 

 
 Спортивна робота

    Підготовка висококваліфікованого фахівця у галузі агробізнесу в сучасних умовах неможлива без виховання у студентів фізичної культури та таких цінних якостей як сила волі, спортивний дух, готовності до високопродуктивної праці, вихованні високих моральних, вольових і фізичних якостей, правильному формуванні та всебічному розвиткові організму тощо. Саме на це спрямовано структура виховання майбутнього фахівця в університеті.
     Організація фізичного виховання і спорту здійснюється через ефективну роботу кафедри фізичного виховання, наставників студентських академічних груп, студентської організації, керівництво деканатами та профілюючими кафедрами, а також самими студентами.
Серед студентів-маркетологів є досить багато активних спортсменів. Так, спортивною гордістю кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі є студентка магістратури Матвійчук Анна, яка є членом команди університету зі спортивної аеробіки. Магістр Кириченко Ростислав активно займається футболом. 

 

 

  

     Значна роль у проведенні навчально-виховної роботи відводиться кураторам. Викладачі кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі, які є кураторами студентських академічних груп, постійно проводять організаційні та виховні години, організовують цікаві екскурсії, семінари та конкурси, які мають, які мають як навчальне, так і виховне значення. Щорічно проводяться екскурсії на найбільш відомі підприємства (зокрема, ПАТ «Оболонь»), відвідуються тематичні виставки «Франчайзинг», «Овочі, фрукти, логістика», «Зернові технології», виставка маркетингу та реклами «REX», «Україна аграрна» та інші. Крім того, студентські академічні групи на чолі з куратором відвідують театри та музеї.

  

   

  

   

  

  

     Викладачі та студенти кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі є активними учасниками щорічного святкування дня Університету.

 

 
     

На кафедрі функціонує гурток «Маркетинг», який уже третій рік поспіль отримує першість на Фестивалі студентської науки. В рамках роботи гуртка студенти займаються науковою, виробничою та інноваційною діяльністю. 

  

 

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)