Студентський науковий гурток “Менеджмент і сьогодення”

 

Мета студентського наукового гуртка:

залучення студентів до проведення науково-дослідної діяльності, участі у наукових та бізнес-проектах, науково-практичних заходах та конкурсах, створення умов для творчого зростання у процесі навчання і оволодіння фахом для майбутньої професійної діяльності та кар’єрного росту.

Завдання студентського наукового гуртка:

поглиблення знань з дисциплін, які вивчаються, за обраним фахом;

розвиток наукового мислення і аналітичних здібностей, набуття навиків дослідницької роботи та розширення кругозору та ерудиції;

участь членів гуртка та інших студентів у науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах  та конкурсах;

організація та проведення зустрічей та майстер-класів з провідними іноземними і вітчизняними науковцями та викладачами вищих навчальних закладів, представниками органів державної влади та бізнесу,  експертами та фахівцями в площині сучасних технологій управління;

організація та проведення екскурсій для ознайомлення з особливостями діяльності органів державної влади, провідних підприємств агарного сектора та інших галузей економіки;

проведення спільних наукових досліджень за участю викладачів, студентів та представників бізнесу;

розроблення студентських проектів та підтримка їх реалізації.


Положення про студентський науковий гурток "Менеджмент і сьогодення"

Структура гуртка

 

 

  Керівник гуртка "Менеджмент і сьогодення:
  Суханова Алла Валеріївна,
  кандидат економічних наук, доцент кафедри
  Тел.: 093-894 31 41


 

 

 2019-2020 навчальний рік:  

Склад гуртка 2019-2020

Звіт гуртка "Менеджмент і сьогодення" за 2019-2020 навчальний рік
Презентація гуртка

План роботи гуртка на 2019-2020 навчальний рік

Новини:

 11 лютого 2020 року

11 лютого 2020 р. в рамках роботи наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення» магістри спеціальності «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» прийняли участь у діловій грі «Ефективний управлінець»

 

 

01 листопада 2019 року

01 листопада 2019 року в рамках студентського наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення» відбулася панельна дискусія на тему: «Менеджмент і фінансовий механізм забезпечення стабільності економічного розвитку країни».

 

10 жовтня 2019 року

10 жовтня 2019 р. в рамках роботи наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення» кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту студенти магістратури 1 року навчання та 4 курсу професійно-орієнтованої групи «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» факультету аграрного менеджменту взяли участь у ознайомчій лекції-тренінгу «Соціально-відповідальне інвестування: нові можливості для підприємств».

   

 

09 жовтня 2019 року

На базі факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів та природокористування України 09 жовтня 2019 року студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент» взяли участь у засіданні наукового гуртка кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту під назвою «Менеджмент і сьогодення»

 

 

02 жовтня 2019 року

У новому навчальному році студентський науковий гурток «Менеджмент і сьогодення» кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту розпочав свою роботу з обговорення плану роботи на 2019-2020 н.р. та тренінгу з тайм-менеджменту

 

 

Участь у науково-практичних заходах: 

 

5 травня 2020 року відбулась ІV Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «РОЛЬ МОЛОДІ У РОЗВИТКУ АПК УКРАЇНИ», організаторами якої вже традиційно є кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту та кафедра соціальної роботи та реабілітації гуманітарно-педагогічного.

 

29 квітня 2020 року вперше Всеукраїнський конкурс студентських проєктів «Від ідеї до успіху» відбувся в режимі відео-конференції. Уже третій рік поспіль кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту НУБіП України в рамках магістерської програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» щороку запрошує представників бізнесу, потенційних роботодавців у ролі журі та талановиту і амбіційну молодь для презентації своїх проектів. Цього року, завдяки IT-технологіям, вдалося створити унікальне віртуальне середовище для більше ніж 50 учасників з різних університетів і факультетів нашого Університету, активними учасниками стали і члени гуртка "Менеджмент і сьогодення". 

 

21-22 листопада 2019 р. у стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору», в якому активну участь прийняли члени гуртка "Менеджмент і сьогодення".

 

Студенти НУБіП України мають можливість розширити своє бачення сучасного життя в аграрній сфері за рахунок зустрічей із успішними керівниками галузі. Ось і цього разу, за сприяння завідувача кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, члена-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора Шинкарук Лідії Василівни, 28 жовтня 2019 року відбувся результативний тренінг для майбутніх менеджерів, яких радо приймав колектив ДП «Радомілк» Житомирської області.

  


5 березня 2020 року студенти 4 курсу 3 групи факультету аграрного менеджменту разом зі своїм наставником, доцентом кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Власенко Тетяною Олексіївною та доцентом кафедри кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Титарчук Іриною Миколаївною завітали до Національного інституту стратегічних досліджень і прийняли участь у роботі круглого столу, присвяченому питанням визначення пріоритетів розвитку українського експорту до Канади в межах Експортної стратегії України.

 

Зустрічі, лекції та майстер-класи:

6 квітня 2020 року

03 квітня 2020 року кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту за сприяння завідувачки кафедри, чл.-кореспондента НАН України, професора, д.е.н. Лідії Василівни Шинкарук та доцента, к.е.н. Олени Юріївни Сови був організований вебінар на тему: «Ефективне управління проєктами».

 

26 березня 2020 року

26 березня 2020 року на кафедрі виробничого та інвестиційного менеджменту відбувся майстер-класу зі стрес-менеджменту від практикуючого психолога Олександри Кривонос

11 березня 2020 року

11 березня 2020 року в рамках роботи наукового гуртка "Менеджмент і сьогодення" відбувся семінар, який проводила Тетяна Даюб, викладач курсу "Інтернет-маркетинг" (напрямок SMM) в Комп'ютерній академії "ШАГ".

 

 

24 жовтня 2019 року 

24 жовтня 2019 р. на факультеті аграрного менеджменту НУБіП України в рамках студентського наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення» був проведений тренінг від Юлії Мазур на тему: «Управління проектами: методологія та особливості бізнес-практики»

 

 

24 жовтня 2019 року

23 жовтня 2019 р. на факультеті аграрного менеджменту відбулась зустріч між Головою Регламентного комітету Ради Європи, членом Парламентської Асамблеї Ради Європи, членом Литовського парламенту, дипломатом Егідіусом Варейкісом та магістрами спеціальності «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» разом із викладачами кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту – завідувачем кафедри, професором, доктором економічних наук, членом-кореспондентом НАН України Лідією Василівною Шинкарук, доцентом, доктором економічних наук Мариною Миколаївною Дєліні та доцентом, кандидатом економічних наук Віталієм Петровичем Гаврилюком.

 

 

 2018-2019 навчальний рік:  

Склад гуртка 2018-2019  

Звіт гуртка "Менеджмент і сьогодення" за 2018-2019 навчальний рік

Презентація гуртка

Новини:

31 липня 2019 року

Студентський проект створення коворкінг центру має шанс на реалізацію

Учасники студентського наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення», керівником якого є кандидат економічних наук, доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Алла Суханова, використовуючи досвід прогресивних вітчизняних та світових вищих навчальних закладів, продовжують активно працювати над втіленням ідеї створення вільного студентського коворкінгу в НУБіП України, простору, в якому будуть створені всі умови для комфортної індивідуальної або командної роботи, навчання та відпочинку як студентів і викладачів університету, так і гостей закладу.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатись до ідеї створення студентського коворкінг центру у НУБіП України!

 

13 лютого 2019 року 

На засіданні студентського наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення» пройшов тренінг з основ менеджменту емоцій

  

Участь у науково-практичних заходах:  

16-17 квітня 2019 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Роль молоді у розвитку АПК України», у якій взяли активну участь і гуртківці кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту "Менеджмент і сьогодення".

 

 

 

10 квітня 2019 року. Участь у другому щорічному конкурсі студентських проектих ідей та проектів, організований кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту

 

  

05 квітня 2019 року, Друга щорічна конференція наукової молоді “Економічне майбутнє України”, яку організувала Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом - для гуртківців це можливість приймати участь у міжнародних діалогах щодо економічного майбутнього України. 

 

 

1 березня 2019 року гуртківці прийняли активну участь у Міжнародному форумі проектних менеджерів «Співпраця освіти та бізнесу в умовах євроінтеграції: проектний підхід» та мали можливість зануритися у пошук спільних рішень разом із фахівцями громадської організації «Асоціація проектних менеджерів України», Центральноєвропейської академії навчань та сертифікації (CEASC), Uczelnia Nauk Spolecznych (Lodz, Polska) та Akademia Ignatianum (Krakow, Polska).

 

 

10 грудня 2018 року. Участь у факультетському конкурсі студентських проектних ідей

  

8-9 листопада 2018 року. Участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору»

 

 

29 жовтня 2018 року. Участь у 72-й науково-практичній студентській конференції «Сучасні виклики у розвитку менеджменту і маркетингу аграрного сектору економіки України»

 

Зустрічі, лекції та майстер-класи: 

06 травня 2019 року. Зустріч студентів з Вікторією Грімен, менеджером відділу сирів Норвезької компанії MENY AS, власницею Norges Gruppen у Бергені, Норвегія.

  

24 квітня 2019 року. Тренінг з проектного менеджменту з Кирилом Клименком, старшим проектним менеджером Офісу реформ Кабінету Міністрів України та Лідією Василівною Шинкарук, д.е.н., професором, завідувачем кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту

 

13 лютого 2019 року. Тренінг з основ менеджменту емоцій під назвою «Головоломка» з Лобунець Тетяною – доцентом кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту 

  

05 листопада 2018 року. Майстер-клас з Лідією Василівною Шинкарук – завідувачем кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту на тему побудови ефективної командної взаємодії 

  2017-2018 навчальний рік:  

Склад гуртка 2017-2018  

Новини:

4 вересня 2017 року

Керівник студентського наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення», Тетяна Лобунець запросила студентів до участі у його роботі, розширення дослідницьких та практичних горизонтів якої заплановано у новому начальному, щоб, після дебютного другого місця у конкурсі студентських наукових гуртків в рамках VІ фестивалю студентської науки Університету у травні 2017р., наступного року стати його переможцями.

 

11 жовтня 2017 року 

Розпочав роботу в новому форматі студентський науковий гурток «Менеджмент і сьогодення» кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту

20 лютого 2018 року

Студентський науковий гурток «Менеджмент і сьогодення» продовжує свою роботу  

27 лютого 2018 року

Гуртківці «провели» успішні перемовини з іноземними інвесторами

  

11 травня 2018 року

Студентський науковий гурток «Менеджмент і сьогодення»  відзвітував про результати своєї роботи на Фестивалі студентської науки-2018

Участь у науково-практичних заходах:

Участь у Всеукраїнському  фестивалі інновацій, 27 вересня 2017 року

 

 

На старті Всеукраїнського студентського конкурсу-2017«SDGinUkraine: look of new generation (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)», 12 жовтня 2017 року

 

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору», 9 листопада 2017 року

 

Участь у засіданні  Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва «Україна: Інструменти енергозалежності та промисловий розвиток», 13 листопада 2017 року

Участь у Міжнародному Форумі «INNOVATION MARKET», 22 листопада 2017 року

 

Участь у засіданні круглого столу, який проводив Комітет з питань промислової політики та підприємництва на тему: «Купуй українське, плати українцям!», 30 листопада 2017 року

 

Участь у практичному семінарі-тренінгу «Заповнення заявок для розміщення в системі Enterprise Europe Network» за програмою COSME, 21 березня 2018 року

 

Участь у Конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України», 30 березня 2018 року  

 

Участь у Всеукраїнському ресторанному саміті, 5 квітня 2018 року  

Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Роль молоді у розвитку АПК України», 26 квітня 2018 року

 

 

 

 

 

  

Зустрічі, лекції  та майстер-класи: 

Розпочато осінній цикл лекцій професора Хенка Доннерса (Нідерланди), 6 вересня 2017 року

 

Лекція генерального директора благодійного фонду Георгія Логвинського «Інноваційні технології майбутнього» Володимира  Вовка на тему «Креативне мислення», 20 вересня 2017 року

 

Хенк Доннерс про можливості розвитку менеджерів та його важливість для підвищення ефективності управлінської діяльності, 18 жовтня 2017 року

 

Лекція сертифікованого бізнес-тренера IPS у площині системного розвитку особистості, члена клубу професійних переговірників TicketForEventUa Маріанни Лисенко, 18 жовтня 2017 року

 

Методи вдосконалення знань, умінь, особистісних і функціональних якостей менеджерів, що забезпечують ефективність професійної діяльності, від професора Хендрікуса Доннерса, 20 жовтня 2017 року

 

Розпочато цикл лекцій  «Освіта за кордоном» з Габріелем Чинарро – представником  Universit de Perpignan Via Domitia, Франція, 24 жовтня 2017 року


 Лекція-тренінг на тему «Методика швидкочитання і мегапам’яті» від компанії Інтен, 23 листопада 2017 року

 

Тренінг з мотивації та самомотивації з бізнес-тренером IPS Маріанною Лисенко, 28 березня 2018 року

Продовжується цикл лекцій «Освіта за кордоном» зустріч з  Юрієм Біланом – професором Щецинського університету (Польща), 2 квітня 2018 року 

Тренінг «Робота мрії. Як знайти свою справу через самопізнання» з успішним менеджером та психологом Веронікою Іващенко, 14 травня 2018 року

 

Нагороди та перемоги:

Гуртківців нагороджено за участь у 71-ій науково-практичній студентській конференції «Сучасні виклики у розвитку менеджменту і маркетингу аграрного сектору економіки України», 23 листопада 2017 року

 

Соціальний проект гуртківців зі створення коворкінг-центру  «Coworking AGROSPASE» у І етапі конкурсу студентських інвестиційних проектів, 12 грудня 2017 року

 

Відзнака у Всеукраїнському студентському конкурсі-2017 «SDGinUkraine: look of new generation (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)», 20 грудня 2017 року

 

Перемога у ІІІ міжвузівському студентському фінансовому турнірі, 23 березня 2018 року

 

Звіт гуртка за 2017/2018 навчальний рік

Витяг з протоколу №14 засідання кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту від 21 травня 2018 року (звіт про роботу студентського наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення»)

 

  

2016-2017 навчальний рік:

 

Склад гуртка 2016-2017

Участь у науково-практичних заходах: 

Круглий стіл  «Виробничий менеджмент: історія і сьогодення» з нагоди 100-річчя виходу праці Анрі Файоля «Загальне і промислове управління», 23 листопада 2016 року

 

Участь студентів у розширеному засіданні комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва в рамках Круглого столу «Кооперація та  ESOP – на шляху до інклюзивної економіки», 13 грудня 2016 року

 

Всеукраїнська конференція «Роль молоді у розвитку АПК України», 19 квітня 2017 року

 

 

Зустрічі, лекції  та майстер-класи:

 

Зустріч Даріушем Возняком – деканом факультету суспільних наук та інформатики Вищої школи бізнесу (м. Новий Сонч, Польща)

 

Розпочато осінній цикл лекцій доктора Хенка Доннерса, екс-міністром фінансів Королівства Нідерланди, консультантом Кабінету Міністрів України з питань оподаткування

 

Відбулася чергова зустріч з доктором Хенком Доннерсом в рамках циклу лекцій для майбутніх управлінців

 

Доктор Хенк Доннерс продовжує ділитись досвідом зі студентами

 

Завершення осіннього циклу лекцій професора Хенка Доннерса

 

Майстер-клас Лисенко Маріанни  – керівника відділу по роботі з партнерами Brand4U, сертифікованого бізнес-тренера IPS,  члена клубу професійних переговірників TicketForEventUa

 

Розпочато весняний цикл лекцій професора Хенка Доннерса

 

Нагороди та перемоги:

 

Кириченко Валерія зайняла 2 призове місце у Гран-прі ІІІ Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді, 8 листопада 2016 р. за темою «Формування системи управління персоналом за міжнародними стандартами»

 

Серед переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту для студентів ОС «Магістр»наші гуртківці: Самсоненко Павло,  Скорина Альона та  Смірнова Валерія.

 

Студентський науковий гурток «Менеджмент і сьогодення» кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту – серед переможців І етапу «Фестивалю студентської науки – 2017»

Гурток «Менеджмент і сьогодення» у фінальному етапі VІ фестивалю студентської науки

 

Гурток «Менеджмент і сьогодення»  серед нагороджених та переможців Фестивалю науки – 2017 у НУБіП України

 

Звіт гуртка за 2016/2017 навчальний рік

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook