СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА В УНІВЕРСИТЕТІ ВАЙЄНШТЕФАН-ТРІЗДОРФ “ВІРТУАЛЬНИЙ СЕМЕСТР”, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ АКАДЕМІЧНИМ ФОНДОМ DAAD

4 січня 2023 року
Факультет аграрного менеджменту

    Програма передбачала стипендії для студентів різних курсів в рамках проекту «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи».
Студенти НУБіП були зараховані як студенти за академічним обміном до Університету Вайєнштеф-Тріздорф (Німеччина) для дистанційного навчання на період вересень-грудень 2022 року. В рамках проекту студенти мали обрати та опанувати декілька дисциплін обсягом 10-30 ECTS, які викладатимуться англійською та (окремі) українською мовами.


    Успішним студентам нараховувалася стипендія у розмірі 800 €. Від НУБіП відбір на навчання пройшли 50 студентів від різних факультетів.
Ця програма фінансується академічним фондом DAAD. Вимогою DAAD також є, що навчальні кредити, які отримують студенти, мають бути зараховані відповідними факультетами українських ЗВО.
   Наші студентки бакалаврату 2 курсу навчання ОП «Менеджмент», Людмила Данілочкіна та Анна Сонько, вибрали для вивчення дисципліни «Бізнес-мененджмент» та «Проєктний менеджмент» і успішно склали іспити в УПН Вайєнштефан-Тріздорф. Результати їх навчання на віртуальному семестрі будуть перезараховані в НУБіП в рамках вивчення дисциплін: «Менеджмент» (4 семестр) та «Проєктний менеджмент» (7 семестр).

Практика проведення спільних віртуальних навчальних семестрів буде запропонована нашому вишу і надалі. Бажаємо успіхів студентам на відборах до УПН Вайєнштефан-Тріздорф.

Підготувала к.е.н., доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Коваленко Н.О.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook