Факультет аграрного менеджменту розвиває співпрацю з Словацьким аграрним університетом!

7 червня 2019 року
м.Нітра, Словаччина

Другий день перебування делегації факультету аграрного менеджменту у складі декана факультету аграрного менеджменту Анатолія Остапчука та координатора міжнародних програм Олени Ковтун було присвячено зустрічам з партнерами щодо майбутньої діяльності.

Проведено робочу зустріч з деканом факультету економіки та менеджменту Єлєною Горською щодо підписання Угоди про подвійні дипломи для студентів освітнього ступеня «Бакалавр». Також були обговорені питання побуту нових студентів та адміністративні особливості нового навчального року для нової генерації студентів, що планують приступити до занять у 2019 році як на англомовній програмі бакалаврату “International Trade with Agrarian Commodities”, так і магістерській програмі “Business Economics and Management”. Пані Декан Є.Горська запросила представників факультету аграрного менеджменту на святкування Ювілейної 60-ї річниці факультету економіки та менеджменту, що відбудеться 01 жовтня 2019 р. в м.Нітра.


Надалі відповідно до програми перебування відбулась зустріч з Президентом Асоціації університетів Вишеградської четвірки VAU, Проф. д-ром Пітером Бєліком, який нині є Головою Міжнародної ради AgriMBA ICA. Під час зустрічі були обговорені поточні питання Міжнародного магістерського курсу AgriMBA та виконання всіх умов для отримання диплому AgriMBA ICA. В кінці червня 2019 року відбудеться конгрес AgriMBA в м.Улан-Баторі, Монголія. Наступного року Міжнародний магістерський курс AgriMBA ICA в НУБіП України проходитиме повторну акредитацію та має виконати всі вимоги, в тому числі підготовку та захист магістерських робіт англійською мовою.

  


На завершення візиту було проведено зустріч з Директором Офісу проектної діяльності та передачі технологій д-ром Данкою Моравчіковою. Були обговорені можливості для майбутньої спільної проектної роботи. Також було підписано Угоду про співробітництво в рамках проекту “Made in Danube – Transnational Cooperation to transform knowledge into marketable products and services for the Danubian sustainable society for tomorrow”.

  

Співпраця продовжується!

Олена Ковтун,
координатор міжнародних програм
факультету аграрного менеджменту

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook