Унікальні лабораторії кафедри екобіотехнології та біорізноманіття, практичні навички та очне навчання студентів — враження учнів альтернативної школи, сімейного центру освіти Кітерра

May 2, 2024

  На запрошення на День відкритих дверей університету до факультету захисту рослин, біотехнологій та екології завітали учні 10 класу альтернативної школи, сімейного центру освіти Кітерра.


  Перші враження учнів були від кількості студентів, які очно навчаються на парах та від чудових стендів з колекцією комах. У лабораторії промислової біотехнології та біотехнології рослин учні мали можливість попрацювати за ламінарним боксом, пересіяти культури мікроорганізмів і ознайомитись з методами їх дослідження.


  Неймовірно цікавою була і екскурсія до лабораторії клітинної інженерії та біотехнології, де завідувач кафедри Олена Кваско розповіла про напрямки досліджень студентів та аспірантів, а саме про дослідження проблем вторинного метаболізму рослин, генотипування, оптимізації процесів мікроклонального розмноження цінних культур, дослідження рослинно-мікробної взаємодії, різноманіття мікробного метагеному, агрономічно-цінних штамів мікроорганізмів.

 

 

  Своїми враженнями директор школи та учні поділилися у соцмережах й на сайті школи. Адже у вільній країні майбутнє за біотехнологіями!

 

Віра БОРОДАЙ, доцент кафедри екобіотехнології
та біорізноманіття 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook