Аспірантка кафедри економічної теорії [Яна Войтовська] – переможниця конкурсу молодих лідерів Глобального саміту з біоекономіки 2020
Глобальний саміт з біоекономіки (Global Bioeconomy Summit) є міжнародною конференцією високого рівня, що проводиться раз на два роки. На сьогодні саміт став провідною подією, що слугує платформою для глобального перегляду та обговорення нових можливостей та викликів біоекономіки та розробки нового бачення майбутнього розвитку стійкої біоекономіки за участі представників урядів, наукової спільноти, бізнесу та громадянського суспільства. Саміт тісно пов’язує політику в галузі біоекономіки із глобальними програмами сталого розвитку та клімату. Створення саміту було ініційоване Радою з біоекономіки Федерального уряду Німеччини в 2015 році.
У 2020 році, у зв’язку із спалахом пандемії Covid-19, третій Глобальний саміт з біоекономіки буде проходити в онлайн форматі з 16 по 20 листопада 2020 року. Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна знайти на офіційному сайті конференції: https://gbs2020.net/.
Інна Гуща,
доцент кафедри економічної теорії