Онлайн-зустріч куратора Єлизавети Кривобок зі студентами

April 22, 2021

Бути наставником академічної групи студентів – це найпочесніше і водночас найважче доручення, що потребує постійної праці, систематичного самоаналізу та творчого пошуку.

Куратор академічної групи здійснює безпосереднє і постійне керівництво, контроль за навчанням студентів і відвідуванням занять. В нинішніх умовах пандемії і дистанційного навчання спілкування із студентами проходить на різних онлайн платформах, не виключення і кураторські години.

Наставником академічних груп другого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» була проведена онлайн-зустріч зі студентами, на якій було обговорено результати проміжної атестації, успіхи та негаразди під час навчання та майбутню сесію.

Наголошено, що незважаючи на чудову погоду, студенти мають не забувати про те, що незабаром відбудеться літня екзаменаційна сесія до якої вони мають старанно готуватися.

Також розглянуто питання карантинних обмежень та правил поводження в гуртожитку та громадських місцях під час цих обмежень. Студенти були відвертими, та скаржились, що їх такі молоді та активні роки, проходять під карантином. Я, як куратор, наставник та майже як друг дійсно розумію, адже всі ми в ці прекрасні роки насолоджувались життям та яскравими подіями. Наше молоде покоління зростає з розумінням та повагою до правил, тому вони виконують та дотримуються їх, адже «ми несемо відповідальність не лише за себе, а і за оточуючих».

 

Єлизавета Кривобок, куратор груп КН-19001б, КН-19002б
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook